Друк

Зміни у графіку Всеукраїнського конкурсу WorldSkills Ukraine: щоб запобігти поширенню COVID-19, фінал перенесено на кінець 2020-го

dhgju64 5Фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine, який мав відбутися у квітні-травні, проведуть у другій половині 2020 року. Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки №1/9-159, який був розісланий навчально-методичним центрам профосвіти та профільним департаментам.

“Конкурс WorldSkills Ukraine допомагає привернути увагу молоді до робітничих професій і показати переваги професійної освіти. Цього року перелік компетентностей, за якими проходять змагання, ми збільшили з 7-ми до 17-ти. На жаль, через карантин та інші заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції ми маємо перенести фінал. Адже нехтувати безпекою учасників – неприпустимо. Зі свого боку обіцяємо тим, хто пройшов до фіналу і наполегливо готувався до нього, що обов’язково проведемо WorldSkills Ukraine. А поки у них є час покращити свої знання, навички і вміння”, – повідомив заступник Міністра освіти і науки Петро Коржевський.

Він додав, що організаторам на місцях окремо повідомлять терміни подачі заявок, у яких вони мають вказати перелік учасників-фіналістів, а також інформацію про дату та місце фіналу конкурсу.