Друк

МАНівці Київщини спільно з науковцями обговорили вплив спалаху коронавірусу на соціум

dhgju64 317 березня 2020 року у форматі стрім-трансляції відбулась конференція, у якій поряд з науковцями Національного університету біоресурсів і природокористування України взяли участь вихованці КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Тема для обговорення – надактуальна в сучасному суспільстві проблема: вплив спалаху коронавірусу на світ, соціальний стан, глобальну економіку, кордони.

Проблематику семінару, питання для обговорення окреслила модератор конференції Анна Слободяник – доцент кафедри менеджменту імені професора Й. С. Завадського НУБІП України, керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» в науковому відділенні економіки.

До стріму долучились ректор університету Станіслав Ніколаєнко, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко та декан факультету аграрного менеджменту Анатолій Остапчук, які привітали юних науковців та висловили важливість проведення таких заходів, оскільки це допомагає у режимі реального часу та «історичних» моментів, що переживає сучасна глобальна економіка, сформувати молодих фахівців.

dhgju64 2

Складність проблематики семінару окреслила широке коло питань для обговорення. Так, аналіз економічного стану та прогнози розвитку міжнародної торгівлі, практика державної підтримки бізнесу у країнах світу в умовах сучасної кризи, перспективи економічного розвитку України були висвітлені у доповідях манівців Анастасії Миколайчук, Станіслава Качана, Олександри Каминіної, Катерини Поліщук, Артура Радчука, Надії Федоренко. У обговоренні взяли участь науковці Анна Слободяник, Ганна Харченко, Кристина Драмарецька.

dhgju64 1

Соціально-психологічні аспекти поведінки людей та напрями збереження громадського порядку та спокою в умовах епідеміологічної загрози було розкрито вихованками МАНУМ Анастасією Ющенко та Марією Димарчук, викладачами НУБІП України Олександром Новаком і Марією Самофаловою.

Про актуальне питання налагодження та підтримки суспільних комунікацій новітніми інтернет- та телекомунікаційними засобами під час карантину розповіли Тетяна Балановська, Наталя Драгнєва, Аліна Троян, Людмила Буценко.

dhgju64 4

Маємо надію, що конференція стане корисним досвідом для талановитої молоді не лише у проведенні оперативних наукових досліджень, а у культивуванні позитивного та робочого настрою навіть у складних життєвих ситуаціях!

Трансляцію конференції можна переглянути за посиланням https://nubip.edu.ua/node/72739