Друк

Відбулась інструктивно-методична нарада для відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО

630 360 1486665368 7982Підготуватися до незалежного оцінювання учасники можуть в різний спосіб, зокрема, беручи участь в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Під час якого можна ознайомитись із самою процедурою випробування, попрацювати із бланком відповідей, зошитом, розподілити час для виконання різних тестових завдань, емоційно налаштуватись.

Також, пробне зовнішнє незалежне оцінювання надає можливість вдосконалити свої професійні навички і вміння персоналу пунктів тестування.

Пробне тестування з української мови і літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня –11 квітня. 

18 березня 2020 року відбулась інструктивно-методична нарада для відповідальних за пункти проведення пробного ЗНО, відповідальних осіб за проведення ЗНО в округах. Формат наради – онлайн.

У ході заходуПаньків Г.Г.,начальник методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, ознайомила учасників із особливостями пробного ЗНО у 2020 році, а саме:

- процедурою його проведення;

- етапами підготовки пунктів ППЗНО;

- особливостями проведення аудіювання з іноземної мови, процедурою технологічної перерви;

- обговорено правила оформлення  документації.