Друк

8 Березня – свято весни, краси, любові та ніжності

image 10 03 20 09 47 1006 березня 2020 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбулося свято до Міжнародного жіночого дня 8 Березня «Ladу-квартал!».

Цей день по вінця був наповнений весняним сяйвом, ніжними барвами квітів, творчими задумами.

Вихованці ліцею подарували чудовий концерт. Креативний сценарій, святкова фотозона, ніжні та запальні танці, чудові пісні, ліричні поезії, веселі інсценівки супроводжували захід. Своїми чудовими виступами, своєю емоційністю виконання учасникам вдалося зачарувати та здивували всіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися святом, а після кожного виступу щедро нагороджували ліцеїстів оплесками.

Щирі та сердечні привітання на адресу всіх дам прозвучали з вуст директора ліцею, ведучих свята — чарівних леді, а також працівників закладу та здобувачів освіти у відеопривітаннях.

У стінах нашого ліцею свято 8 Березня пройшло святково та феєрично. Гарний настрій та позитивні емоції переповнювали всіх присутніх. Це свято зберігається в серцях прекрасної половини людства. Тож нічого іншого не залишається, як насолоджуватися святом весни, краси, любові і ніжності.

image 10 03 20 09 47 11

image 10 03 20 09 47 9