Друк

Обережно, мобільний телефон!

image 10 03 20 09 47 6Мобільні телефони давно стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Залежність від гаджетів радикально змінила наше життя, і це не завжди має позитивні наслідки. Підлітки майже не гуляють на вулиці, не читають книги, живе спілкування замінюють мережевим.

З метою запобіганню негативного впливу мобільних телефонів на здоров’я людини та ознайомлення ліцеїстів з правилами їх використання, в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» з 02 по 09 березня 2020 року організовано та проведено профілактичний тиждень «Обережно, мобільний телефон!» Протягом тижня вихователі провели ряд інформаційних заходів, а саме: бліц-опитування «Мобільний телефон: друг чи ворог?», години спілкування «Вплив мобільних телефонів на організм людини», «Мобільна загроза», тренінгове заняття «Хвилина без мобільного», анкетування «Роль мобільного телефону в твоєму житті?», спільно з ліцеїстами оформили тематичний стенд та створили колаж «Стоп мобільний телефон!».

Завдяки проведеним заходам, ліцеїсти дізналися багато корисної інформації про мобільні телефони, правила їх використання та вплив на організм людини.

image 10 03 20 09 47 7

image 10 03 20 09 47 8