Друк

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!

DSC 0251 2На Київщині завершився II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, учасниками якого стали близько 500 учнів області! Конкурс відбувся у 64 секціях наукових відділень МАН.  Оцінювали виступи дітей науковці провідних закладів вищої освіти України.

Долаючи випробування конкурсу, манівці в черговий раз довели, що всі вони – розумні, талановиті, креативні дослідники! Пишаємося вами, дорогі діти! Дякуємо науковим керівникам юних манівців, які забезпечили підготовку учнів до заходу.

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

Наукове відділення  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція  «Українська література»

I місце – Злочевська Діана Сергіївна, учениця 11 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей № 3 – МАН»;

I місце – Ул’янцева Юлія Валеріївна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої  школи I-III ступенів № 6;

II місце – Харенко Яна Анатоліївна, учениця 10 класу Ксаверівської загальноосвітньої  школи I-III ступенів  Васильківської районної ради;

II місце – Волошина Ярослава Петрівна, учениця 10 класу Лецьківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району;

II місце – Барчукова Дарія Богданівна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею № 2 Сквирської районної ради, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

II місце –  Лесковець Наталія Володимирівна, учениця 11 класу Богданівського  НВК «Загальноосвітня школа  I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Яготинського району;

II місце – Нечипоренко Анна Олександрівна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради;

II місце – Дмитрашко Карина Віталіївна, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 10 класу Ліцей «Білоцерківський колегіум»;

III місце – Савченко Артур Олександрович, учень 11 класу Буртівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Кагарлицького району;

III місце – Розуменко Катерина Миколаївна, учениця 10 класу Гейсиської  загальноосвітньої школи  I-III ступенів Ставищенської районної ради;

III місце – Халімоненко Анна Сергіївна, учениця 11 класу Бориспільського  НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради;

III місце – Гончарук Ірина Василівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої  школи I-III ступенів №2 ім. В.О. Сухомлинського;

III місце – Михайліченко Владислава Олексіївна, учениця 11 класу КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»;

DSC 0251 3

 

Секція  «Зарубіжна література»

I місце – Стеценко Віталій Юрійович, учень 11 класу Тетерівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Ніни Сосніної Пісківської селищної ради;

II місце – Кулик Олександра Юріївна, учениця 10 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит»;

III місце – Полтавець Іванна Дмитрівна, учениця 9 класу БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа I ступеня» Білоцерківської міської ради;

III місце – Захарченко Дмитро Олегович, учень 9 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок «Міцва -613» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

Секція  «Мистецтвознавство»

I місце – Скідан Майя Дмитрівна, учениця 11 класу Бучанського  навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів – загальноосвітня школа I-III ступенів № 4» Бучанської міської ради;

II місце – Литвин Андрій Олександрович, учень 11 класу Сквирського  академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;

II місце – Писанко Єлізавета Вадимівна, вихованка гуртка Рокитнянського ліцею – МАН Рокитнянської районної ради, учениця 10 класу Синявського опорного комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради;

II місце – Павлюк Анна Сергіївна, учениця 10 класу Переяславської  загальноосвітньої школи   I-III ступенів № 7 Переяславської міської ради;

III місце – Дяченко Уляна Миколаївна, учениця 9 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  I-III ступенів №7 – Центр військово-патріотичного виховання «Гарт»;

III місце – Лугова Катерина Валентинівна, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4;

III місце – Сухенко Анастасія Ігорівна, учениця 11 класу Бородянського академічного ліцею Бородянської селищної ради;

III місце – Комаровських Дарина Сергіївна, учениця 10 класу Богуславського академічного ліцею №1;

III місце – Дорошук Інна Ігорівна, учениця 11 класу Теліжинецького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради;

DSC 0251 1

Секція  «Фольклористика»

I місце – Солодовчук Єлизавета Олександрівна, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради, вихованка Сквирського районного центру дитячою та юнацької творчості;

II місце – Качан Станіслав Васильович, учень 11 класу Іванківського районного ліцею;

II місце – Онищенко Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Великокаратульської  загальноосвітньої школи  I-III ступенів Переяслав-Хмельницького району;

II місце – Зінченко Марія Олександрівна, учениця 9 класу Комунального закладу Рокитнянської районної ради «Рокитнянський ліцей – Мала академія наук»;

II місце – Скорина  Софія  Андріївна, учениця 9 класу Білоцерківської  загальноосвітньої  школи I-III ступенів № 6;

III місце – Капішон Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Кагарлицької  загальноосвітньої  школи  I-III ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка;

III місце – Лепесій Вікторія Романівна, учениця 11 класу Григорівської  загальноосвітньої  школи I-III ступенів Обухівської районної ради;

III місце – Бондар Олександр Вадимович, учень 10 класу Сулимівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Яготинської районної ради; 

DSC 0251 4

Секція  «Літературна творчість»

II місце – Дмитрів Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею № 2 Сквирської районної ради, вихованка гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

II місце – Кретюк Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6;

III місце – Заремба Катерина Олександрівна, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум»;

III місце – Трофимчук Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Кагарлицької загальноосвітньої  школи I-III ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка;

Секція  «Кримськотатарська гуманітаристика»

III місце – Шевченко Владислава Володимирівна, учениця 9 класу  Білоцерківської гімназії № 2;

 

DSC 0251 5

Наукове відділення мовознавства

Секція  «Українська мова»

I місце – Приходько Юлія Геннадіївна, учениця 11 класу  Клавдіївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Бородянської районної ради;       

II місце – Саградян  Алварт Григорівна, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею;        

II місце – Цвіга  Софія Сергіївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею №2 Тетіївської районної ради;    

II місце – Кугенко Микола Вікторович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Ліцей- МАН» Білоцерківської міської ради;   

III місце – Димарчук Марія Сергіївна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею Іванківської районної ради;

III місце – Свиридченко Інна Михайлівна, учениця 11 класу Кагарлицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей» Кагарлицької районної ради;    

III місце – Ніколаєва Анастасія Володимирівна, учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов №5 Бучанської міської ради;       

Секція  «Англійська мова»

I місце – Хомутова Софія Іванівна, учениця 11 класу Фастівської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;     

II місце – Воробйова Анастасія Денисівна, учениця 10 класу Щасливського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бориспільської районної ради;       

II місце – Давиденко   Андрій Анатолійович, учень Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія – загальноосвітня школа   І ступеня» Вишгородської районної ради;

II місце – Голодніков Ярослав Олександрович, учень 10 класу ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей  «Міжнародний вимір» Києво-Святошинської районної ради;

II місце – Печеніна Валентина Олександрівна, учениця 9 класу Комунального закладу Таращанської районної ради Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»;

II місце – Табачна Злата  Андріївна, учениця 10 класу Яготинського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа  – загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів №2» Яготинської районної ради;   

II місце – Ямпольська Даніела Богданівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради;   

II місце – Григорян Катерина Георгіївна, учениця 11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стуса Броварської міської ради;

II місце – Товста Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ірпінської міської ради;

II місце – Яременко Соломія Максимівна, учениця 11 класу Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради;    

II місце – Власенко Діана Дмитрівна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяславської міської ради;       

II місце – Богуславський Арсеній Юрійович, учень 10 класу Баришівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної ради;

II місце – Шемчук Дмитро Олексійович, учень 9 класу Бучанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов №5 Бучанської міської ради;     

III місце – Лазаренко Валерія Ігорівна, учениця 10 класу Бородянського спеціалізованого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням окремих предметів Бородянської селищної ради; 

III місце – Хількевич Катерина Віталіївна, учениця 10 класу Бориспільського академічного ліцею Бориспільської міської ради;     

III місце – Курінна Каріна Максимівна, учениця 11 класу Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської районної ради;

Секція  «Іспанська мова»

I місце – Мартиненко Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради  «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації»;        

II місце – Петрова Міла Олександрівна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації»;  

Секція  «Німецька мова»

I місце – Бондаренко Віталія Олегівна, учениця 11 класу Іванківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів №2 Іванківської районної ради;         

II місце – Протчева Лада Ігорівна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради;         

Секція  «Російська мова»

III місце – Агалієва Анна Юріївна, учениця 11 класу Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради;

Секція  «Французька мова»

I місце – Яремчук Ірина Русланівна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 – дошкільний навчальний заклад»  Білоцерківської міської ради;

II місце – Гаращенко Дарина Андріївна, учениця 9 класу Згурівської загальноосвітньої  школи   І-ІІІ ступенів Згурівської районної ради;      

Секція  «Польська мова»

I місце – Ліщинська Ірина Вікторівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради;      

II місце – Єльніков Іван Олександрович, учень 7 класу Ірпінської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №18 Ірпінської міської ради;    

 

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

Секція  «Філософія»

II місце – Клочко Поліна Петрівна, учениця 10 класу Білоцерківського  навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук»;

II місце – Вінник Карина Олександрівна, учениця 11 класу  Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради;

Секція  «Соціологія»

I місце – Буфіус Варвара Ігорівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради; 

II місце – Рижук Ольга Олександрівна, учениця 11класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;       

III місце – Гузова Анна Вікторівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради;    

III місце – Світлик Дар’я Василівна, учениця 10 класу Ірпінської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради;

III місце – Вознюк Яна Сергіївна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;  

Секція  «Правознавство»

I місце – Солоненко Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради;

II місце –   Січкар Віта Ярославівна, учениця 10 класу   Ставищенського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей № 2 ім. О.С.Паланського» Ставищенської районної ради;

III місце – Григоренко Сергій Сергійович, учень 10 класу Броварської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради;

III місце –  Голодніков Ярослав Олександрович, учень 10 класу ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір»;

Секція  «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

I місце – Коваленко Іван Володимирович, учень 11 класу  Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.П.Дашенка Кагарлицької районної ради;  

II місце –   Ісмоілова Лола Камоліддінівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради;   

III місце – Проява Артем Леонідович, учень 11 класу Іванківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Іванківської районної ради;  

Секція  «Педагогіка»

I місце – Гуменюк Діана Олексіївна, вихованка  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради;

II місце – Балабан Анастасія Русланівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.           

Секція  «Журналістика»

I місце – Кравець Дмитро Олександрович, учень 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III  ступенів №6 Білоцерківської міської ради;

II місце – Федоренко Ірина Ігорівна, учениця 10 класу Великополовецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок»;

III місце –  Письменна Вероніка Олександрівна, учениця   10 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір`я»;

 

Наукове відділення історії

Секція «історія України»

I місце – Падлевська Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія –школа I ступеня» Білоцерківської міської ради;

II місце – Рамуль Анастасія Дмитрівна, учениця 10 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради;

II місце – Король Анна Русланівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Вишгородської районної ради;

III місце – Клименко Денис Ярославович, учень 11 класу Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;

III місце – Будковська Софія Сергіївна, учениця 10 класу Броварської  загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Броварської міської ради;

III місце – Тищенко Катерина Олексіївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха  Бориспільської міської ради;

III місце – Коваль Таміла В'ячеславівна, учениця 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів- юридичний ліцей» №2 ім. О.С. Паланського Ставищенської районної ради;

III місце – Мисліборська Анна Богданівна, учениця 10 класу Семенівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Баришівської районної ради;

Секція «Археологія»

II місце – Кожушко Владислав Олександрович, учень 11 класу Броварська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Броварської міської ради;

III місце – Бутковська Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Переяславської міської ради;

Секція «Історичне краєзнавство»

I місце – Невгад Богдан Олександрович, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва», учень 10 класу ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

I місце – Нечипоренко Євгенія Владиславівна, учень 11 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради;

II місце – Коротун Маргарита Віталіївна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей -Мала академія наук» Білоцерківської міської ради;

II місце –   Трегуб Софія Володимирівна, учениця 11 класу Зазимського  навчально-виховне об'єднання Броварської районної ради;

II місце – Коновал Діана Анатоліївна, учениця 11 класу Новопетрівської  загальноосвітньої  школи I-III ступенів №1 Вишгородської районної ради;

II місце – Радевич Соломія Віталіївна, учениця 11 класу Переяславської  загальноосвітньої  школи I-III ступенів №1 Переяславської міської ради;

II місце – Розумець Альона  Віталіївна, учениця 11 класу Баришівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Миколи Зерова;

III місце – Мельникова Ірина Олександрівна, учениця 9 класу Шпитьківської загальноосвітньої  школи I-III ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

III місце – Горбенко Роман Вадимович, вихованець Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, учень 9 класу Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради;      

III місце – Закаблук Альона Миколаївна , учениця 10 класу Бородянського  академічного ліцею Бородянської селищної ради;

III місце – Гутніченко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів - загальноосвітня школа I-III ступенів» №4 Бучанської міської ради       ;

III місце – Бартко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Ржищівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради;

III місце – Вадзінський Іван Анатолійович, вихованець гуртка комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради;

Секція «Всесвітня історія»

I місце – Кулєбякіна Марія Станіславівна, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Вишгородської районної ради;

II місце – Думан  Аліна Анатоліївна, вихованка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, учениця 9 класу;

III місце – Федорченко Яна Борисівна, учениця 9 класу Ліцею  «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Секція «Етнологія»

II місце – Якименко Юлія Олександрівна, вихованка Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради,  учениця Білоцерківської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

III місце – Бучма Катерина В'ячеславівна, учениця 11 класу  Березанського навчально-виховного комплексу Березанської міської ради;

III місце – Циганок Крістіна Віталіївна, вихованка гуртка комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради.

 

Наукове відділення наук про Землю

Секція «Гідрологія»

II місце – Ковальська Марія Олександрівна, учениця 10 класу    Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

III місце – Павленко Нікіта Сергійович  Іванківський, учень 11 класу  Іванківського  районного ліцею, вихованець гуртка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Лобко Аліна Олегівна, учениця 9 класу Білоцерківського ліцею «Білоцерківський колегіум»;

Секція «Кліматологія та метеорологія»

II місце – Шкаранда Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – МАН»;

Секція «Географія та ландшафтознавство»

I місце – Ющенко Анастасія Сергіївна, вихованка Іванківського районного  центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею;

II місце – Пінчук Алла Дмитрівна, учениця 11 класу Бориспільського  навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха;

II місце – Іщенко Ілона Андріївна, вихованка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради, учениця 11 класу Миронівського  академічного ліцею ім. Т.Г. Шевченка Миронівської міської ради;

III місце – Бурангулова Влада Владиславівна, учениця 11 класу Вишгородського   навчально-виховного комплексу «Гімназія «Інтелект» - загальноосвітня школа  І ступеня»;

III місце – Романенко Дарія Василівна,   вихованка  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Драниця Лілія Миколаївна, учениця 11 класу    Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

III місце – Сахарова Діана Вікторівна, учениця 10    класу Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної;

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»

I місце – Яковенко Марія Ігорівна, учениця     11 класу     Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;

III місце – Колпачова Аліна Іванівна, учениця 9 класу Пищиківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської селищної ради.

 

Наукове відділення технічних наук

Секція «Технологічні  процеси та перспективні технології»

II місце – Демченко Анна Володимирівна, учениця 10 класу Фастівського академічного ліцею №9 Фастівської міської ради;

III місце – Павліченко Ірина Анатоліївна, учениця 9 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей №3-МАН» Богуславської районної  ради;

III місце – Рябокрис Богдан Васильович, учень 11 класу Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»  Згурівської районної ради;

Секція «Матеріалознавство»

I місце – Ващенко Валентин Валентинович, учень 11 класу Жуківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок»   Згурівської районної ради;

II місце – Немощенков Назар Валентинович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради;

III місце – Савенок Діана Олександрівна, учень 9 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит»  Києво-Святошинської районної ради;

Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

I місце – Назаренко Олександр Романович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради;

II місце – Камілов Богдан Нєдімович, вихованець Бориспільського  міського центру технічної творчості «Евріка», учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради;

Секція  «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»

I місце – Вахненко Андрій Сергійович, учень 11 класу Жуківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради;

Наукове відділення комп`ютерних наук

Секція  «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»

I місце – Григоренко Сергій Сергійович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №7 Броварської міської ради

II місце – Коба Артем Олександрович, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей- інтернат»;

II місце – Кабулей Анна Михайлівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18 Білоцерківської міської ради;

III місце – Бамбура Ярослав Іванович, учень 11 класу Іванківського  районного ліцею Іванківської районної ради;

Секція «Технології програмування»

I місце – Река Вадим Васильович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №7  Броварської міської ради;

III місце – Байса Максим Юрійович, учень 11 класу Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4 Києво-Святошинської районної ради;

III місце – Мегдальський Арсеній Сергійович, учень 9 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18 Білоцерківської міської ради;

Секція  «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

I місце – Новік Олександр Олександрович, учень 10 класу Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської  районної ради;

Секція «Іnternet - технології та  WEB дизайн»

II місце – Сидорчук Олександр Дмитрович, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей інтернат»;

III місце – Мартінсен Ізабель Жозефіна, учениця 10 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18 Білоцерківської міської ради;

Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

I місце – Зеленов Павло Олександрович, учень 10 класу Броварського навчально-виховного комплексу Броварської міської ради;

III місце – Козлова Тетяна Дмитрівна, учениця 11 класу    КЗКОР «Фастівський ліцей - інтернат»;

 III місце – Красюк Максим Денисович, учень 11 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання  «Ліцей №3-МАН» Богуславської районної  ради;

III місце – Сирота Владислав Борисович, учень 11 класу ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради;

 

Наукове відділення  математики

Секція «Математика»

II місце – Наливайко-Ляхович  Святослав Ростиславович, учень 10 класу КЗ КОР  «Фастівський ліцей - інтернат»;

III місце – Самофал Данііл Олександрович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської районної ради;

III місце – Якименко  Дмитро Вікторович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей - МАН» Білоцерківської міської ради;

III місце – Бузевич Ілля Ігорович, учень 11 класу  Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.№12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики)  імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради;

III місце –  Захаров Владислав Дмитрович, учень 10 класу Фастівського академічного ліцею №2 Фастівської міської ради;

Секція «Прикладна математика»

I місце –  Ситник Євгеній Валентинович , учень 11 класу   Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради;

II місце –  Гажа Максим Вадимович, учень 10 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Переяславської міської ради;  

II місце –  Авраменко Даніїл Костянтинович, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей- інтернат»;

III місце –  Осколок Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Фастівського академічного ліцею №9 Фастівської міської ради;

III місце –  Кучер Владислав Вікторович , учень 10 класу   опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» Ставищенської районної  ради;

Секція «Математичне моделювання»

I місце –  Захарова Єлизавета Євгеніївна, учениця 11 класу Ірпінського  НВО «ІЛІТ- МАН» Ірпінської міської ради;

III місце –  Косинський Костянтин Вадимович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» Білоцерківської міської ради;

III місце –  Бондаренко Діана Володимирівна, учениця 10 класу КЗКОР «Фастівський ліцей -інтернат».

 

Наукове відділення  фізики та астрономії

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»

III місце – Сук Вадим Петрович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради;         

III місце – Пероганич Валерія Валеріївна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

Секція «Астрономія та астрофізика»

I місце – Беженар Юлія Романівна, учениця    10 класу     Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей - МАН» Білоцерківської міської ради;

Секція «Експериментальна фізика»

I місце – Жмайло Дмитро Олександрович, учень 10 класу Богуславського академічного ліцею №1;

II місце – Камінська Вікторія Ярославівна, учениця 9  класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради;

II місце – Лісова Дарина Володимирівна , учениця  10 класу Фурсівського загальноосвітнього навчального закладу освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської ОТГ;

III місце – Полуденна Дар’яна Костянтинівна, учениця 9 класу Бориспільського академічного ліцею Бориспільської міської ради;

Секція «Теоретична фізика»

II місце – Редька Максим Миколайович, учень 11 класу    Білоцерківської  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

III місце – Мартиненко Ярослава Максимівна , вихованка  Миронівського центру дитячої та юнацької творчості, учениця  10 класу Миронівського  академічного ліцею №3 Миронівської ОТГ.

 

Наукове відділення економіки

Секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит»

II місце - Лазоренко Іван Сергійович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»         м. Бориспіль;

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

I місце - Добрянський Денис Анатолійович, учень 10 класу Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»м. Біла Церква         ;

I місце – Піць Денис Олександрович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»м. Бориспіль;

II місце –   Саранча Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Щасливського навчально-виховного комплексу «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бориспільського р-ну;

III місце – Дрозд Димитрій Олексійович, учень 11 класу Фастівського академічного ліцею №2 м. Фастів;    

III місце – Мельниченко Дарія Олександрівна, учениця 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4»    Бучанської ОТГ;

 

Наукове відділення Хімії та біології

Секція «Біологія людини»

II місце – Царенко Анна Ігорівна, учениця 10 класу Комунального закладу «Рокитнянський ліцей-МАН» Рокитнянської районної ради;

III місце – Дударєва Анастасія Костянтинівна, учениця 9 класу Білоцерківської  гімназії № 2 Білоцерківської міської ради;

Секція «Валеологія»

I місце – Кияниця Віталій Анатолійович, учень 11 класу Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;

II місце – Яременко Оксана Максимівна, учениця 9 класу Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради;

II місце – Бойченко Карина Артемівна, учениця 10 класу Комунального  закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

III місце – Булавенко Анастасія Олегівна, учениця 10 класу Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

III місце – Волинський Тимур Віталійович, учень 10 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинського району;

III місце – Цимбалюк Анастасія Леонідівна, учениця 9 класу Сквирського  академічного ліцею, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Івановська Валерія Ігорівна, учениця 10 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради;

III місце – Черненко Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Ірпінської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої;

Секція «Загальна біологія»

I місце – Непомняща Марія Миколаївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Тетіївський освітній центр – опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3» Тетіївської міської ради;

II місце – Лук'яненко Лілія Олександрівна, учениця 9 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

III місце – Борисова Марія Євгеніївна, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

III місце – Терещенко Валерія Володимирівна, учениця 11 класу Миронівського академічного ліцею № 2 Миронівської міської ради;

Секція «Зоологія, ботаніка»

I місце – Федоренко Олександра Михайлівна, вихованка Сквирського  районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею;

II місце – Дичко Олександр Юрійович, вихованець КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва»,  учень 11 класу КЗ «Володарська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 імені В.П. Мельника»;

II місце – Гіптенко Софія Ігорівна, учениця 9 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради; 

III місце – Вельбовець Анна Романівна, учениця 9 класу Броварської спеціалізованої школи I-III  ступенів № 7 Броварської  міської ради;

III місце – Богатиренко Віктор Андрійович, учень 9 класу Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради;

Секція «Медицина»

I місце – Фізер Анастасія  Юріївна , учениця 11 класу Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари;

II місце – Бєлінська Анастасія Миколаївна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради;

II місце – Змієвець Олександра Олександрівна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів №16 імені М.О. Кириленка;

II місце – Ольшевський Максим Олександрович, учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована  загальноосвітня школа I-III  ступенів - загальноосвітня школа I-III  ступенів» № 3 Бучанської міської ради;

III місце – Черенок Юлія Євгеніївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха;

III місце – Янковий Олексій Анатолійович, учень 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

Секція «Психологія»

II місце – Засуха Анна Романівна, учениця 9 класу Гребінківської гімназії Васильківського району;

II місце – Балабуха Анна Павлівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізована школа I-III ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов`янських мов;

III місце – Волочай Ольга Андріївна, учениця 11 класу Іванківського районного  ліцею;

III місце – Коваленко Артем Ігорович, учень 10 класу Рокитнянського ліцею –Мала академія наук» Рокитнянської районної ради;

III місце – Слюсаренко Дмитро Романович, учень 9 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит»;

III місце – Хобта Богдана Сергіївна, учениця 11 класу Березанської загальноосвітньої школи I-III  ступенів № 4 Березанської міської ради;  

Секція «Хімія»

II місце – Крепець Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Новоолександрівського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Згурівського району;

II місце – Коренко Марія Сергіївна, учениця 11 класу Вишнівської  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Києво-Святошинської райдержадміністрації

 

Наукове відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»

I місце – Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 9 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради;

I місце – Белінська Анастасія Миколаївна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Вишгородської районної ради;

II місце – Кузніцова Анастасія Олександрівна, вихованка Сквирського  районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Сквирського  академічного ліцею Сквирської районної ради;  

II місце – Білецька Юлія Олегівна, учениця 11 класу  Опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» Ставищенської районної ради;

II місце – Чернега Дар'я Сергіївна, вихованка Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»;

II місце – Лутченко Вікторія Геннадіївна , учениця 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради;

III місце – Ковалівська Анастасія Олегівна, учениця 11 класу Богуславського академічного ліцею № 1 Богуславської районної ради;

III місце – Бондаренко Анна Юріївна, учениця 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської районної ради;

III місце – Никоненко Денис Леонідович, учень 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

III місце – Денисенко Світлана Олександрівна, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської районної ради;

III місце – Кучинська Діана Олександрівна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Бородянської селищної ради;

III місце – Грицай Вікторія Станіславівна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості  Миронівської міської ради;

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

I місце – Гаращенко Яна Миколаївна, учениця 10 класу Баришівського  навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради, вихованка Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія»;

II місце – Щерба Олександра Павлівна, учениця 10 класу Переяславської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяславської міської ради;

II місце – Багінський Любомир Ігорович , вихованець КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учень 10 класу КЗ «Володарська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1» Володарської районної ради;

III місце – Король Софія Олександрівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 20 Білоцерківської міської ради;

III місце – Кобець Оксана Сергіївна, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» м. Бориспіль;

III місце – Струтинська Софія Андріївна , учениця 10 класу Бучанської української гімназії, вихованка Бучанського центру позашкільної роботи;

III місце – Бадовський Олександр Юрійович, учень 9 класу Голодьківської філії Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради;

Секція «Агрономія»

I місце – Змієвець Олександра Олександрівна, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради;

I місце – Шейко Данило Андрійович, учень 11 класу Переяславської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяславської міської ради;

II місце – Карпенко Богдана Євгеніївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха;  

III місце – Ляшенко Катерина Дмитрівна, учениця 11 класу Васильківської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 7 Васильківської міської ради;

III місце – Пелих Яніна Олександрівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради;

Секція «Ветеринарія та зоотехнія»

II місце – Шевченко Іван Анатолійович, учень 11 класу Броварської гімназії імені С.І. Олійника;

III місце –  Бондаренко Надія Ігорівна, учениця 10 класу Комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника;

III місце – Сичевська Ірина Юріївна, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка Сквирського  районного центру дитячої та юнацької творчості;

Секція «Лісознавство»

I місце – Зайченко Максим Віталійович, учень 10 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;

II місце – Порохницька Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Комарівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської районної ради;

II місце – Максименко Емілія Олегівна, учениця 11 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської районної ради, вихованка Дорогинського учнівського лісництва Фастівського районного еколого-етнографічного центру;

III місце – Михайленко Марія Григорівна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу  Жукинська загальноосвітня школа      І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради;

Секція «Селекція та генетика»

I місце – Шимончук Ольга Юріївна, учениця 11 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;

II місце – Околіта Микола Ігорович, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 11 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» Сквирської районної ради;

III місце – Філоненко Марія Миколаївна, учениця 10 класу Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної державної адміністрації;  

III місце – Міщеня Даніїл Леонідович, учень 11 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської районної ради.

 

На Київщині завершився II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, учасниками якого стали близько 500 учнів області! Конкурс відбувся у 64 секціях наукових відділень МАН.  Оцінювали виступи дітей науковці провідних закладів вищої освіти України.

Долаючи випробування конкурсу, манівці в черговий раз довели, що всі вони – розумні, талановиті, креативні дослідники! Пишаємося вами, дорогі діти! Дякуємо науковим керівникам юних манівців, які забезпечили підготовку учнів до заходу.

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

Наукове відділення  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція  «Українська література»

I місце – Злочевська Діана Сергіївна, учениця 11 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей № 3 – МАН»;

I місце – Ул’янцева Юлія Валеріївна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6;

II місце – Харенко Яна Анатоліївна, учениця 10 класу Ксаверівської загальноосвітньої школи I-III ступенів  Васильківської районної ради;

II місце – Волошина Ярослава Петрівна, учениця 10 класу Лецьківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району;

II місце – Барчукова Дарія Богданівна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею № 2 Сквирської районної ради, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

II місце – Лесковець Наталія Володимирівна, учениця 11 класу Богданівського НВК «Загальноосвітня школа  I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Яготинського району;

II місце – Нечипоренко Анна Олександрівна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради;

II місце – Дмитрашко Карина Віталіївна, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 10 класу Ліцей «Білоцерківський колегіум»;

III місце – Савченко Артур Олександрович, учень 11 класу Буртівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Кагарлицького району;

III місце – Розуменко Катерина Миколаївна, учениця 10 класу Гейсиської загальноосвітньої школи  I-III ступенів Ставищенської районної ради;

III місце – Халімоненко Анна Сергіївна, учениця 11 класу Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради;

III місце – Гончарук Ірина Василівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 ім. В.О. Сухомлинського;

III місце – Михайліченко Владислава Олексіївна, учениця 11 класу КЗ КОР «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот» ;

Секція  «Зарубіжна література»

I місце – Стеценко Віталій Юрійович, учень 11 класу Тетерівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Ніни Сосніної Пісківської селищної ради;

II місце – Кулик Олександра Юріївна, учениця 10 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит»;

III місце – Полтавець Іванна Дмитрівна, учениця 9 класу БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа I ступеня» Білоцерківської міської ради;

III місце – Захарченко Дмитро Олегович, учень 9 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок «Міцва -613» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

Секція  «Мистецтвознавство»

I місце – Скідан Майя Дмитрівна, учениця 11 класу Бучанського  навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів – загальноосвітня школа I-III ступенів № 4» Бучанської міської ради;

II місце – Литвин Андрій Олександрович, учень 11 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;

II місце – Писанко Єлізавета Вадимівна, вихованка гуртка Рокитнянського ліцею – МАН Рокитнянської районної ради, учениця 10 класу Синявського опорного комунального закладу освіти Рокитнянської районної ради;

II місце – Павлюк Анна Сергіївна, учениця 10 класу Переяславської загальноосвітньої школи   I-III ступенів № 7 Переяславської міської ради;

III місце – Дяченко Уляна Миколаївна, учениця 9 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  I-III ступенів №7 – Центр військово-патріотичного виховання «Гарт»;

III місце – Лугова Катерина Валентинівна, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4;

III місце – Сухенко Анастасія Ігорівна, учениця 11 класу Бородянського академічного ліцею Бородянської селищної ради;

III місце – Комаровських Дарина Сергіївна, учениця 10 класу Богуславського академічного ліцею №1;

III місце – Дорошук Інна Ігорівна, учениця 11 класу Теліжинецького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Тетіївської районної ради;

Секція  «Фольклористика»

I місце – Солодовчук Єлизавета Олександрівна, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради, вихованка Сквирського районного центру дитячою та юнацької творчості;

II місце – Качан Станіслав Васильович, учень 11 класу Іванківського районного ліцею;

II місце – Онищенко Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Великокаратульської загальноосвітньої школи  I-III ступенів Переяслав-Хмельницького району;

II місце – Зінченко Марія Олександрівна, учениця 9 класу Комунального закладу Рокитнянської районної ради «Рокитнянський ліцей – Мала академія наук»  ;

II місце – Скорина  Софія  Андріївна, учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6;

III місце – Капішон Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Кагарлицької загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка;

III місце – Лепесій Вікторія Романівна, учениця 11 класу Григорівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Обухівської районної ради;

III місце – Бондар Олександр Вадимович, учень 10 класу Сулимівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Яготинської районної ради; 

Секція  «Літературна творчість»

II місце – Дмитрів Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею № 2 Сквирської районної ради, вихованка гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

II місце – Кретюк Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6;

III місце – Заремба Катерина Олександрівна, вихованка КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум»;

III місце – Трофимчук Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Кагарлицької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 ім. В.П. Дашенка;

Секція  «Кримськотатарська гуманітаристика»

III місце – Шевченко Владислава Володимирівна, учениця 9 класу  Білоцерківської гімназії № 2;

 

Наукове відділення мовознавства

Секція  «Українська мова»

I місце – Приходько Юлія Геннадіївна, учениця 11 класу  Клавдіївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Бородянської районної ради;       

II місце – Саградян  Алварт Григорівна, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею;        

II місце – Цвіга  Софія Сергіївна, учениця 11 класу Тетіївського ліцею №2 Тетіївської районної ради;    

II місце – Кугенко Микола Вікторович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Ліцей- МАН» Білоцерківської міської ради;   

III місце – Димарчук Марія Сергіївна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею Іванківської районної ради;

III місце – Свиридченко Інна Михайлівна, учениця 11 класу Кагарлицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей» Кагарлицької районної ради;    

III місце – Ніколаєва Анастасія Володимирівна, учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов №5 Бучанської міської ради;       

Секція  «Англійська мова»

I місце – Хомутова Софія Іванівна, учениця 11 класу Фастівської  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 із поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;     

II місце – Воробйова Анастасія Денисівна, учениця 10 класу Щасливського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бориспільської районної ради;       

II місце – Давиденко   Андрій Анатолійович, учень Навчально-виховного комплексу «Димерська гімназія – загальноосвітня школа   І ступеня» Вишгородської районної ради;

II місце – Голодніков Ярослав Олександрович, учень 10 класу ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей  «Міжнародний вимір» Києво-Святошинської районної ради;

II місце – Печеніна Валентина Олександрівна, учениця 9 класу Комунального закладу Таращанської районної ради Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка»;

II місце – Табачна Злата  Андріївна, учениця 10 класу Яготинського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа  – загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів №2» Яготинської районної ради;   

II місце – Ямпольська Даніела Богданівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради;   

II місце – Григорян Катерина Георгіївна, учениця 11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 імені Василя Стуса Броварської міської ради;

II місце – Товста Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ірпінської міської ради;

II місце – Яременко Соломія Максимівна, учениця 11 класу Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради;     

II місце – Власенко Діана Дмитрівна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяславської міської ради;       

II місце – Богуславський Арсеній Юрійович, учень 10 класу Баришівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа                   І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної ради;

II місце – Шемчук Дмитро Олексійович, учень 9 класу Бучанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов №5 Бучанської міської ради;     

III місце – Лазаренко Валерія Ігорівна, учениця 10 класу Бородянського спеціалізованого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням окремих предметів Бородянської селищної ради; 

III місце – Хількевич Катерина Віталіївна, учениця 10 класу Бориспільського академічного ліцею Бориспільської міської ради;     

III місце – Курінна Каріна Максимівна, учениця 11 класу Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської районної ради;

Секція  «Іспанська мова»

I місце – Мартиненко Оксана Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради  «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації»;        

II місце – Петрова Міла Олександрівна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації»;  

Секція  «Німецька мова»

I місце – Бондаренко Віталія Олегівна, учениця 11 класу Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Іванківської районної ради;         

II місце – Протчева Лада Ігорівна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради;         

Секція  «Російська мова»

III місце – Агалієва Анна Юріївна, учениця 11 класу Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради;

Секція  «Французька мова»

I місце – Яремчук Ірина Русланівна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 – дошкільний навчальний заклад» Білоцерківської міської ради;

II місце – Гаращенко Дарина Андріївна, учениця 9 класу Згурівської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Згурівської районної ради;      

Секція  «Польська мова»

I місце – Ліщинська Ірина Вікторівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №1 із поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради;      

II місце – Єльніков Іван Олександрович, учень 7 класу Ірпінської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №18 Ірпінської міської ради;    

Наукове відділення філософії та суспільствознавства

Секція  «Філософія»

II місце – Клочко Поліна Петрівна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук»;

II місце – Вінник Карина Олександрівна, учениця 11 класу  Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради;

Секція  «Соціологія»

I місце – Буфіус Варвара Ігорівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради; 

II місце – Рижук Ольга Олександрівна, учениця 11класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;     

III місце – Гузова Анна Вікторівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Броварської міської ради;  

III місце – Світлик Дар’я Василівна, учениця 10 класу Ірпінської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Ірпінської міської ради;

III місце – Вознюк Яна Сергіївна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

Секція  «Правознавство»

I місце – Солоненко Ольга Олександрівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишгородської районної ради;

II місце –   Січкар Віта Ярославівна, учениця 10 класу   Ставищенського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей № 2 ім. О.С.Паланського» Ставищенської районної ради;

III місце – Григоренко Сергій Сергійович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради;

III місце – Голодніков Ярослав Олександрович, учень 10 класу ТОВ «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ступеня «Ліцей «Міжнародний вимір»;

Секція  «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

I місце – Коваленко Іван Володимирович, учень 11 класу  Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.П.Дашенка Кагарлицької районної ради;

II місце –   Ісмоілова Лола Камоліддінівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради;   

III місце – Проява Артем Леонідович, учень 11 класу Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Іванківської районної ради;  

Секція  «Педагогіка»

I місце – Гуменюк Діана Олексіївна, вихованка  Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради;

II місце – Балабан Анастасія Русланівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради.         

Секція  «Журналістика»

I місце – Кравець Дмитро Олександрович, учень 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III  ступенів №6 Білоцерківської міської ради;

II місце – Федоренко Ірина Ігорівна, учениця 10 класу Великополовецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок»;

III місце –  Письменна Вероніка Олександрівна, учениця   10 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір`я»;

 

Наукове відділення історії

Секція «історія України»

I місце – Падлевська Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія –школа I ступеня» Білоцерківської міської ради;

II місце – Рамуль Анастасія Дмитрівна, учениця 10 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради;

II місце – Король Анна Русланівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Вишгородської районної ради;

III місце – Клименко Денис Ярославович, учень 11 класу Фастівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міської ради;

III місце – Будковська Софія Сергіївна, учениця 10 класу Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 Броварської міської ради;

III місце – Тищенко Катерина Олексіївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха  Бориспільської міської ради;

III місце – Коваль Таміла В'ячеславівна, учениця 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів- юридичний ліцей» №2 ім. О.С. Паланського Ставищенської районної ради;

III місце – Мисліборська Анна Богданівна, учениця 10 класу Семенівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Баришівської районної ради;

Секція «Археологія»

II місце – Кожушко Владислав Олександрович, учень 11 класу Броварська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Броварської міської ради;

III місце – Бутковська Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Переяславської міської ради;

Секція «Історичне краєзнавство»

I місце –     Невгад Богдан Олександрович, вихованець КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва», учень 10 класу ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

I місце – Нечипоренко Євгенія Владиславівна, учень 11 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської районної ради;

II місце – Коротун Маргарита Віталіївна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей -Мала академія наук» Білоцерківської міської ради;

II місце –   Трегуб Софія Володимирівна, учениця 11 класу Зазимського навчально-виховне об'єднання Броварської районної ради;

II місце – Коновал Діана Анатоліївна, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Вишгородської районної ради;

II місце – Радевич Соломія Віталіївна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Переяславської міської ради;

II місце – Розумець Альона  Віталіївна, учениця 11 класу Баришівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Миколи Зерова;

III місце – Мельникова Ірина Олександрівна, учениця 9 класу Шпитьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

III місце – Горбенко Роман Вадимович, вихованець Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, учень 9 класу Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради;      

III місце – Закаблук Альона Миколаївна , учениця 10 класу Бородянського академічного ліцею Бородянської селищної ради;

III місце – Гутніченко Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів - загальноосвітня школа I-III ступенів» №4 Бучанської міської ради       ;

III місце – Бартко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Ржищівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради;

III місце – Вадзінський Іван Анатолійович, вихованець гуртка комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради;

Секція «Всесвітня історія»

I місце – Кулєбякіна Марія Станіславівна, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Вишгородської районної ради;

II місце – Думан Аліна Анатоліївна, вихованка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, учениця 9 класу;

III місце – Федорченко Яна Борисівна, учениця 9 класу Ліцею  «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Секція «Етнологія»

II місце – Якименко Юлія Олександрівна, вихованка Центру позашкільної освіти «Соняшник» Білоцерківської міської ради,  учениця Білоцерківської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

III місце – Бучма Катерина В'ячеславівна, учениця 11 класу        Березанського навчально-виховного комплексу Березанської міської ради;

III місце – Циганок Крістіна Віталіївна, вихованка гуртка комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради.

Наукове відділення наук про Землю

Секція «Гідрологія»

II місце – Ковальська Марія Олександрівна, учениця 10 класу    Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

III місце – Павленко Нікіта Сергійович  Іванківський, учень 11 класу  Іванківського  районного ліцею, вихованець гуртка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Лобко Аліна Олегівна, учениця 9 класу Білоцерківського ліцею «Білоцерківський колегіум»;

Секція «Кліматологія та метеорологія»

II місце – Шкаранда Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – МАН»;

Секція «Географія та ландшафтознавство»

I місце – Ющенко Анастасія Сергіївна, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею;

II місце – Пінчук Алла Дмитрівна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха;

II місце – Іщенко Ілона Андріївна, вихованка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради, учениця 11 класу Миронівського академічного ліцею ім. Т.Г. Шевченка Миронівської міської ради;

III місце – Бурангулова Влада Владиславівна, учениця 11 класу Вишгородського          навчально-виховного комплексу «Гімназія «Інтелект» - загальноосвітня школа  І ступеня»;

III місце – Романенко Дарія Василівна,   вихованка  Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Драниця Лілія Миколаївна, учениця 11 класу    Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1;

III місце – Сахарова Діана Вікторівна, учениця 10    класу Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної;

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»

I місце – Яковенко Марія Ігорівна, учениця     11 класу     Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20;

III місце – Колпачова Аліна Іванівна, учениця 9 класу Пищиківського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської селищної ради.

Наукове відділення технічних наук

Секція «Технологічні  процеси та перспективні технології»

II місце – Демченко Анна Володимирівна, учениця 10 класу Фастівського академічного ліцею №9 Фастівської міської ради;

III місце – Павліченко Ірина Анатоліївна, учениця 9 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання «Ліцей №3-МАН» Богуславської районної  ради;

III місце – Рябокрис Богдан Васильович, учень 11 класу Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»  Згурівської районної ради;

Секція «Матеріалознавство»

I місце – Ващенко Валентин Валентинович, учень 11 класу Жуківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок»   Згурівської районної ради;

II місце – Немощенков Назар Валентинович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради;

III місце – Савенок Діана Олександрівна, учень 9 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит»  Києво-Святошинської районної ради;

Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

I місце – Назаренко Олександр Романович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради;

II місце – Камілов Богдан Нєдімович, вихованець Бориспільського  міського центру технічної творчості «Евріка», учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради;

Секція  «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»

I місце – Вахненко Андрій Сергійович, учень 11 класу Жуківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради;

Наукове відділення комп`ютерних наук

Секція  «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»

I місце – Григоренко Сергій Сергійович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №7 Броварської міської ради

II місце – Коба Артем Олександрович, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей- інтернат»;

II місце – Кабулей Анна Михайлівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18 Білоцерківської міської ради;

III місце – Бамбура Ярослав Іванович, учень 11 класу Іванківського  районного ліцею Іванківської районної ради;

Секція «Технології програмування»

I місце – Река Вадим Васильович, учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  №7  Броварської міської ради;

III місце – Байса Максим Юрійович, учень 11 класу Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4 Києво-Святошинської районної ради;

III місце – Мегдальський Арсеній Сергійович, учень 9 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18 Білоцерківської міської ради;

Секція  «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

I місце – Новік Олександр Олександрович, учень 10 класу Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської  районної ради;

Секція «Іnternet - технології та  WEB дизайн»

II місце – Сидорчук Олександр Дмитрович, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей інтернат»;

III місце – Мартінсен Ізабель Жозефіна, учениця 10 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18 Білоцерківської міської ради;

Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

I місце – Зеленов Павло Олександрович, учень 10 класу Броварського навчально-виховного комплексу Броварської міської ради;

III місце – Козлова Тетяна Дмитрівна, учениця 11 класу    КЗКОР «Фастівський ліцей - інтернат»;

 

III місце – Красюк Максим Денисович, учень 11 класу Богуславського навчально-виховного об’єднання  «Ліцей №3-МАН» Богуславської районної  ради;

III місце – Сирота Владислав Борисович, учень 11 класу ОЗНЗ Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради;

Наукове відділення  математики

Секція «Математика»

II місце – Наливайко-Ляхович  Святослав Ростиславович, учень 10 класу КЗ КОР  «Фастівський ліцей - інтернат»;

III місце – Самофал Данііл Олександрович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської районної ради;

III місце – Якименко  Дмитро Вікторович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей - МАН» Білоцерківської міської ради;

III місце – Бузевич Ілля Ігорович, учень 11 класу      Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.№12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики)  імені Заріфи Алієвої Ірпінської міської ради;

III місце –  Захаров Владислав Дмитрович, учень 10 класу Фастівського академічного ліцею №2 Фастівської міської ради;

Секція «Прикладна математика»

I місце –  Ситник Євгеній Валентинович , учень 11 класу   Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради;

II місце –  Гажа Максим Вадимович, учень 10 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Переяславської міської ради;

II місце –  Авраменко Даніїл Костянтинович, учень 10 класу КЗ КОР «Фастівський ліцей- інтернат»;

III місце –  Осколок Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Фастівського академічного ліцею №9 Фастівської міської ради;

III місце –  Кучер Владислав Вікторович , учень 10 класу   опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» Ставищенської районної  ради;

Секція «Математичне моделювання»

I місце –  Захарова Єлизавета Євгеніївна, учениця 11 класу Ірпінського  НВО «ІЛІТ- МАН» Ірпінської міської ради;

III місце –  Косинський Костянтин Вадимович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-МАН» Білоцерківської міської ради;

III місце –  Бондаренко Діана Володимирівна, учениця 10 класу КЗКОР «Фастівський ліцей -інтернат».

 

Наукове відділення  фізики та астрономії

Секція «Аерофізика та космічні дослідження»

III місце – Сук Вадим Петрович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради;         

III місце – Пероганич Валерія Валеріївна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

Секція «Астрономія та астрофізика»

I місце – Беженар Юлія Романівна , учениця    10 класу     Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей - МАН» Білоцерківської міської ради;

Секція «Експериментальна фізика»

I місце – Жмайло Дмитро Олександрович, учень 10 класу Богуславського академічного ліцею №1;

II місце – Камінська Вікторія Ярославівна, учениця 9  класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради;

II місце – Лісова Дарина Володимирівна , учениця    10 класу     Фурсівського загальноосвітнього навчального закладу освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської ОТГ;

III місце – Полуденна Дар’яна Костянтинівна, учениця 9 класу Бориспільського академічного ліцею Бориспільської міської ради;

Секція «Теоретична фізика»

II місце – Редька Максим Миколайович, учень 11 класу    Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради;

III місце – Мартиненко Ярослава Максимівна , вихованка  Миронівського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Миронівського  академічного ліцею №3 Миронівської ОТГ.

 

Наукове відділення економіки

Секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит»

II місце - Лазоренко Іван Сергійович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»         м. Бориспіль;

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

I місце - Добрянський Денис Анатолійович, учень 10 класу Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»м. Біла Церква         ;

I місце – Піць Денис Олександрович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»м. Бориспіль;

II місце  Саранча Анастасія Анатоліївна, учениця 11 класу Щасливського навчально-виховного комплексу «ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Бориспільського р-ну;

III місце – Дрозд Димитрій Олексійович, учень 11 класу Фастівського академічного ліцею №2 м. Фастів;    

III місце – Мельниченко Дарія Олександрівна, учениця 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4»        Бучанської ОТГ;

 

Наукове відділення Хімії та біології

Секція «Біологія людини»

II місце – Царенко Анна Ігорівна, учениця 10 класу Комунального закладу «Рокитнянський ліцей-МАН» Рокитнянської районної ради;

III місце – Дударєва Анастасія Костянтинівна, учениця 9 класу Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради;

Секція «Валеологія»

I місце – Кияниця Віталій Анатолійович, учень 11 класу Фастівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;

II місце – Яременко Оксана Максимівна, учениця 9 класу Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради;

II місце – Бойченко Карина Артемівна, учениця 10 класу Комунального  закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

III місце – Булавенко Анастасія Олегівна, учениця 10 класу Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;

III місце – Волинський Тимур Віталійович, учень 10 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинського району;

III місце – Цимбалюк Анастасія Леонідівна, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

III місце – Івановська Валерія Ігорівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради;

III місце – Черненко Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої;

Секція «Загальна біологія»

I місце – Непомняща Марія Миколаївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Тетіївський освітній центр – опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3» Тетіївської міської ради;

II місце – Лук'яненко Лілія Олександрівна, учениця 9 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

III місце – Борисова Марія Євгеніївна, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

III місце – Терещенко Валерія Володимирівна, учениця 11 класу Миронівського академічного ліцею № 2 Миронівської міської ради;

Секція «Зоологія, ботаніка»

I місце – Федоренко Олександра Михайлівна, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею;

II місце – Дичко Олександр Юрійович, вихованець КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва»,  учень 11 класу КЗ «Володарська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 імені В.П. Мельника»;

II місце – Гіптенко Софія Ігорівна, учениця 9 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради; 

III місце – Вельбовець Анна Романівна, учениця 9 класу Броварської спеціалізованої школи I-III  ступенів № 7 Броварської  міської ради;

III місце – Богатиренко Віктор Андрійович, учень 9 класу Борівського академічного ліцею Фастівської районної ради;

Секція «Медицина»

I місце – Фізер Анастасія  Юріївна , учениця 11 класу Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари;

II місце – Бєлінська Анастасія Миколаївна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради;

II місце – Змієвець Олександра Олександрівна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи I-III ступенів №16 імені М.О. Кириленка;

II місце – Ольшевський Максим Олександрович, учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована  загальноосвітня школа I-III  ступенів - загальноосвітня школа I-III  ступенів» № 3 Бучанської міської ради;

III місце – Черенок Юлія Євгеніївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа I-II ступенів» імені Володимира Мономаха;

III місце – Янковий Олексій Анатолійович, учень 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

Секція «Психологія»

II місце – Засуха Анна Романівна, учениця 9 класу Гребінківської гімназії Васильківського району;

II місце – Балабуха Анна Павлівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізована школа I-III ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов`янських мов;

III місце – Волочай Ольга Андріївна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею;

III місце – Коваленко Артем Ігорович, учень 10 класу Рокитнянського ліцею –Мала академія наук» Рокитнянської районної ради;

III місце – Слюсаренко Дмитро Романович, учень 9 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит»;

III місце – Хобта Богдана Сергіївна, учениця 11 класу Березанської загальноосвітньої школи I-III  ступенів № 4 Березанської міської ради;

Секція «Хімія»

II місце – Крепець Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Згурівського району;

II місце – Коренко Марія Сергіївна, учениця 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 Києво-Святошинської райдержадміністрації

Наукове відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»

I місце – Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 9 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради;

I місце – Белінська Анастасія Миколаївна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Вишгородської районної ради;

II місце – Кузніцова Анастасія Олександрівна, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської районної ради;

II місце – Білецька Юлія Олегівна, учениця 11 класу  Опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» Ставищенської районної ради;

II місце – Чернега Дар'я Сергіївна, вихованка Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка»;

II місце – Лутченко Вікторія Геннадіївна , учениця 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради;

III місце – Ковалівська Анастасія Олегівна, учениця 11 класу Богуславського академічного ліцею № 1 Богуславської районної ради;

III місце – Бондаренко Анна Юріївна, учениця 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської районної ради;

III місце – Никоненко Денис Леонідович, учень 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

III місце – Денисенко Світлана Олександрівна, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської районної ради;

III місце – Кучинська Діана Олександрівна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Бородянської селищної ради;

III місце – Грицай Вікторія Станіславівна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості  Миронівської міської ради;

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

I місце – Гаращенко Яна Миколаївна, учениця 10 класу Баришівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради, вихованка Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія»;

II місце – Щерба Олександра Павлівна, учениця 10 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяславської міської ради;

II місце – Багінський Любомир Ігорович , вихованець КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учень 10 класу КЗ «Володарська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1» Володарської районної ради;

III місце – Король Софія Олександрівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів № 20 Білоцерківської міської ради;

III місце – Кобець Оксана Сергіївна, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» м. Бориспіль;

III місце – Струтинська Софія Андріївна , учениця 10 класу Бучанської української гімназії, вихованка Бучанського центру позашкільної роботи;

III місце – Бадовський Олександр Юрійович, учень 9 класу Голодьківської філії Тетіївського ліцею № 2 Тетіївської міської ради;

Секція «Агрономія»

I місце – Змієвець Олександра Олександрівна, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради;

I місце – Шейко Данило Андрійович, учень 11 класу Переяславської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяславської міської ради;

II місце – Карпенко Богдана Євгеніївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха;

III місце – Ляшенко Катерина Дмитрівна, учениця 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 7 Васильківської міської ради;

III місце – Пелих Яніна Олександрівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради;

Секція «Ветеринарія та зоотехнія»

II місце – Шевченко Іван Анатолійович, учень 11 класу Броварської гімназії імені С.І. Олійника;

III місце – Бондаренко Надія Ігорівна, учениця 10 класу Комунального закладу «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника;

III місце – Сичевська Ірина Юріївна, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;

Секція «Лісознавство»

I місце – Зайченко Максим Віталійович, учень 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;

II місце – Порохницька Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Комарівського НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Макарівської районної ради;

II місце – Максименко Емілія Олегівна, учениця 11 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської районної ради, вихованка Дорогинського учнівського лісництва Фастівського районного еколого-етнографічного центру;

III місце – Михайленко Марія Григорівна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу  Жукинська загальноосвітня школа      І-ІІІ ступенів Вишгородської районної ради;

Секція «Селекція та генетика»

I місце – Шимончук Ольга Юріївна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради;

II місце – Околіта Микола Ігорович, вихованець Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень 11 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» Сквирської районної ради;

III місце – Філоненко Марія Миколаївна, учениця 10 класу Трипільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Обухівської районної державної адміністрації;

III місце – Міщеня Даніїл Леонідович, учень 11 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фастівської районної ради.