Друк

Надійшов забави час, іде Масляна до нас

28.02 24Масляна – етнічне слов`янське свято, відоме своїми цікавими традиціями та смачними стравами, яке символізує початок весни і знаменує останній тиждень перед Великим постом.

З 27 лютого по 01 березня 2020 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вихователі разом із ліцеїстами не змогли залишитись осторонь й організували ряд тематичних виховних заходів «Надійшов забави час, іде Масляна до нас»: конкурсно-розважальну програму «Зима з весною зустрічається», майстер-клас з виготовлення вафельних трубочок «Смачна Масляна», бесіду з чаюванням «Посиденьки на Масницю», годину спілкування «Звичаї та традиції українського народу. Свято Масляна».

Ліцеїсти активно брали участь у різноманітних конкурсах, театральних веселощах, інтелектуальній вікторині, під час яких дізналися історію походження й тонкощі святкування Масниці. Процес приготування млинців занурив дівчат та хлопців в атмосферу домашнього затишку й дитинства, а смак вафельних трубочок не залишив байдужим нікого з присутніх.

Усі отримали гарний настрій, а переможці – солодкі подарунки у вигляді золотих карбованців.

Отож, шануймо традиції українського народу.

28.02 27

28.02 23

28.02 25

28.02 26