Друк

ПРОФ FEST OK у Володарському професійному аграрному ліцеї

28.02 1Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» 28 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Володарський професійний аграрний ліцей» зібрав учнівську молодь Київщини, учнів 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти. Більшість з них у закладі освіти вперше.

Педагогічний колектив ліцею разом з учнями познайомили гостей фестивалю із закладом освіти та професіями, яких в ньому навчають, всі охочі мали можливість визначити свої професійні нахили.

28.02 2

Розпочався захід оглядом виставки технічної творчості та ужитково-декоративного мистецтва «Творчість юних». Далі учасники фестивалю взяли участь у профорієнтаційному квесті, який налічував 6 локацій: психологічна гра «Погляд в майбутнє», майстер-класи з професій «Електромонтер», «Водій», «Тракторист», «Оператор комп’ютерного набору»,«Зварник».

28.02 3

Всі працювали старанно, намагались якнайкраще і найшвидше виконати завдання, пов’язані з професіями, які здобувають учні у цьому закладі освіти. Ті учасники, які відрізнялись найбільшою активністю, ініціативністю, глибшими знаннями, стали переможцями квесту та отримали призи.

28.02 1