Друк

Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»

IMG 1957 519 лютого 2020 року Державний навчальний заклад «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича», що є одним із найстаріших закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, гостинно зустрічав учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти, які взяли участь у молодіжному профорієнтаційному фестивалі «ПРОФ FEST OK».

Кожен учень має обрати свій професійний шлях, і для того, щоб не помилитися, необхідно добре розбиратися в різноманітті світу професій.IMG 1957 2

Понад 300 учнів-учасників профорієнтаційного заходу здійснили подорож дев`ятьма станціями, кожна з яких представляла професії, за якими ведеться підготовка в закладі освіти. Для школярів були організовані майстер-класи з виготовлення меблевих гачків, складання серветок та сервірування столу, приготування оригінальних канапок тощо.

IMG 1957 3

З допомогою майстрів виробничого навчання, викладачів та учнів Білоцерківського професійно-технічного училища ім. П. Р. Поповича учасники фестивалю розширили свої уявлення про існуючі професії та професії майбутнього, отримали нові знання, що обов’язково допоможе їм зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.          

IMG 1957 4