Друк

Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринтерських дисциплін

ghhkgj 1З 13 по 17 лютого 2020 року в с. Сколе (Львівська обл.) на трасах навчально-спортивної бази зимових видів спорту «Тисовець» проходив чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринтерських дисциплін. Протягом п’яти днів юні лижники в запеклій боротьбі з’ясовували хто є найшвидший у своїй віковій категорії в індивідуальних спринтерських гонках класичним і вільним стилем, та в спринтерських естафетах.

В загальнокомандному заліку місця розподілилися таким чином:
1 місце – Сумська область
2 місце – Чернігівська область
3 місце – Київська область!

Київщину на змаганнях представляли вихованці Броварського вищого училища фізичної культури та Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

ghhkgj 2

Чемпіонками України в естафетній гонці серед дівчат 2004-2005 років народження стали дві наші Анастасії – Іванченко (БВУФК) та Терещенко (КОЛІФКС)! Вітаємо дівчат та їх тренерів з перемогою!
Бронзові нагороди в естафетній гонці серед дівчат 2002-2003 років народження отримав дует – Максименко Ангеліна (КОЛІФКС) та Бобровська Єлизавета (БВУФК)!

В особистих гонках в складі збірної команди Київської області по дві бронзові нагороди вибороли учениці БВУФК – Анастасія Іванченко та Лариса Кондрашова.

Варто відмітити і тих, хто потрапив до шістки кращих, та зробив вагомий внесок в командну скарбничку, це:

- Максим Могильний – двічі 4 місце;
- Любов Геращенко  – 4 місце;
- Анна Пантюк  – 5 місце;
- Артем Казарян  – 6 місце;
- Ангеліна Максименко – 6 місце;
- Павло Пелей  – 6 місце.

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань! Бажаємо всім подальших успіхів на лижні!