Друк

МІСЯЧНИК МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ. ФЛЕШ-ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ НА ТЕМУ «ПСИХОЛОГІЧНЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА РЕЗІЛІЄНС СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА»

434     13 лютого 2020 року, в інтерактивній читальні ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу», практичний психолог Бенедіс Наталія провели флеш-тренінг за темою «Психологічне благополуччя та резілієнс сучасного педагога». Методична мета тренінгу – розвиток психологічної грамотності педагогів, сприяння формуванню усвідомленої професійної позиції, ознайомлення з засобами профілактики емоційних проблем, вдосконалення необхідних навичок саморегуляції, керування власним психоемоційним станом та озброєння сучасними ефективними технологіями резілієнса педагогів.

    433За допомогою різних практичних вправ, педагоги зрозуміли, що таке психологічне благополуччя, як важливо відновлюватися після психологічних проблем, повертатися до початкової форми після всіх челенджів життя. Цю якість можна розвивати так само, як ми вчимо мову чи опановуємо спорт.427