2020 2021 3

Друк

Кращий пожежник – це ти обережний

IMG 2381    Педагогічним колективом КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» спільно з ДСНС України немало робиться для навчання дітей пожежній безпеці та попередженню інших надзвичайних ситуацій. Протягом тижня протипожежної безпеки з 03-08 лютого 2020 року проведено ряд організаційних і практичних заходів у цьому напрямку.

       Вихователями організовано та проведено конкурс дитячих малюнків на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежник – це ти обережний». У конкурсі взяли участь учні 2-10 класів. Педагоги завжди прагнуть збільшити кількість пропагандисткої продукції – листівок, різної наочної агітації для проведення роз’яснювальної роботи серед дітей.

IMG 2353      05 лютого 2020 року відвідали школу пожежники з Васильківської пожежно-рятувальної частини. Під час зустрічі з дітьми рятувальники розпо­віли, як запобігти надзвичайним подіям, нагадали правила поведінки у випадку пожежі, виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів. Також роз’яснили, як користуватися первинними засобами пожежогасіння. Традиційно особливе захоплення у дітей викликала демонстрація можливостей пожежно-рятувальної техніки та спорядження, а також ліквідація імітованої пожежі.

IMG 2354    Лекцію та практичне заняття «Надання першої долікарської допомоги травмованим та потерпілим від пожежі» провела медична сестра закладу Бабенко Т.І. Тож кожен мав нагоду поповнити багаж знань відомостями з без­пеки життєдіяльності, здобути корисну інформацію про надання першої долікарської допомоги та відпрацювати практично алгоритм проведення непрямого масажу серця та штучного вентилювання легень.

IMG 2365    Важливо саме з дитинства прищеплювати правильність поводження з вогнем та поведінки під час пожежі. Діти випускають плакати, інформаційні листівки на протипожежну тематику щодо обережного поводження з вогнем. Потім ці наглядові матеріали обговорюються при проведенні попереджувальних виховних бесід.