2020 2021 3

Друк

Медіа – арт – терапія, як засіб допомоги особистості в інформаційному світі

IMG 2388      06 лютого 2020 року вихователі КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» спільно з волонтерами провели для учнів 9-10 класів установчий майстер – клас «Медіа – арт – терапія, як засіб допомоги особистості в інформаційному світі», модератором якого була психолог, арт – терапевт Інга Марченко.

 

IMG 2385      Розглядали поняття медіатравматизації, як принципово новий різновид психічної травми в інформаційному суспільстві, впровадження медіа-арт-терапії, що сприяє як підвищенню медіакультури учасників, так й дозволяє кожному висловити свої почуття. Обговорювали медіатравму, як і будь-який інший вид психічної травми, пов’язаний з сильними емоційними переживаннями людини. Діти  приймали участь у визначенні слова «конфлікт» та його різновидності, що в кінцевому результаті дало змогу створити сюжет, головні персонажі якого були створені учнями та відтворені  у малюнках дітей.

    Арт-терапія, як метод зцілення особистості засобами мистецтва, потребує осмислення нових можливостей інформаційного світу, виходу на новий рівень розуміння механізмів зцілення через використанні медіа в творчому процесі.