Друк

ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ЮНІ ЕКСКУРСОВОДИ»

84461555 473665639983827 877039816561131520 n

    04 лютого 2020 року підбито підсумки обласного конкурсу «Юні екскурсоводи», що проводиться щорічно у два тури (заочний та очний) з метою патріотичного виховання учнівської молоді засобами екскурсійної роботи і музеєзнавчої діяльності, а також відбору кращих вихованців та учнів для участі у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів “Край, в якому я живу”.

      Для участі в конкурсі закладами загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної (професійної) освіти подано 14 робіт із 8-ми районів та 2-х міст Київської області. Конкурсні матеріали надіслано відділами освіти Богуславської, Броварської, Вишгородської, Іванківської, Обухівської, Рокитнянської, Сквирської, Яготинської райдержадміністрацій, Ірпінської міської ради, управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та Технолого-економічним коледжем БНАУ.84791436 1280298305692332 5501052730430455808 n

      За підсумками заочного туру конкурсу до участі в очному турі  було допущено 10 робіт. На підставі рішення журі, за підсумками  очного туру переможцями та призерами конкурсу визнано:

За напрямом «Екскурсії територією населеного пункту»

Вікторію Войналович, вихованку гуртка «Юні екскурсоводи» Центру позашкільної освіти Ірпінської міської ради за розробку екскурсії «Ірпінь – місто парків» /керівник роботи Т. Адамчук/ − І місце;

Максима Шевченка, вихованця гуртка «Юні екскурсоводи» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості за розробку екскурсії «Історичний центр міста Богуслава» /керівник роботи Т. Лаговська/ − ІІ місце;

Вікторію Сич, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Центру дитячої та юнацької творчості Роитнянської районної ради за розробку екскурсії «Рідне село моє, Насташка» /керівник роботи Л. Захарченко/ − ІІІ місце;

За напрямом «Широкий історичний профіль»

Дмитра Коваля, студента групи КД-21, вихованця «Школи юного екскурсовода» Технолого-економічного коледжу БНАУ за розробку екскурсії «75-ть років злетів і звершень» /керівник роботи Л. Савчук/ − І місце;

Юліану Бойко, ученицю 8 класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім. П. Тисьменецького Сквирської районної ради за розробку екскурсії «Історія Сквирської школи № 3» /керівник роботи А. Бойко/ − І місце;

Івана Карпенка, вихованця гуртка «Юні екскурсоводи» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради за розробку екскурсії «Життєдайна сила української світлиці» /керівник роботи Т. Ільюшина/ − ІІ місце;

Оксану Атаманенко, ученицю 9 класу Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради за розробку екскурсії «Видатні випускники Білоцерківської гімназії» /А. Бондар/ − ІІІ місце;

За напрямом «Природничий профіль»

Дмитра Коваля, вихованця гуртка «Юні екскурсоводи» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за розробку екскурсії «Вплив іонізуючої радіації на розвиток та життєдіяльність тварин» у Паталого-анатомічному музеї Технолого-економічного коледжу БНАУ /керівник роботи Н. Костенко/ − І місце;

За напрямом «Військово-історичний профіль»

Ірину Приходько, ученицю 11 класу Зазимського НВО Броварської районної ради за розробку екскурсії «Зазимські остарбайтери» /керівник роботи С. Книш/ − І місце;

Романа Новохатька, вихованця гуртка «Юні екскурсоводи» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва за розробку екскурсії «Урочище «Розкопана» /керівник роботи К. Буренко/ − ІІ місце;

Зінаїду Лещенко, учениця 10 класу Ничипорівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів − ДНЗ (ясла-садочок)» Яготинської районної ради за розробку екскурсії «Капелан – духовний батько українських воїнів» /керівник роботи В. Білокур/ − ІІІ місце.

     Учнів, вихованців та педагогів – переможців і призерів конкурсу нагороджено грамотами та подяками КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”, друкованими виданнями Українського інституту національної пам’яті (“Люди сірої зони”, “Україна у Другій світовій війні”, “2014: початок російсько-української війни”, “Майдан простір творчості”).84009242 270137730628312 8119103698438717440 n

     Також наймолодшому учаснику конкурсу Максиму Шевченку, вихованцю гуртка «Юні екскурсоводи» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, представниками Київського обласного молодіжного центру КОДА вручено два квитка до Музею історії істановлення Української нації.

       По завершенню заходу усі учасники здійснили пішохідну екскурсію історичним центром Білої Церкви «Від Козаків до Кіборгів», яку для них провели фіналісти обласного проєкту «Патріотичні екскурсії Київщиною».