Друк

Підведено підсумки обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя!»

 82854923 2565992363469384 6112392869195022336 n    23 січня 2020 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відділом науково-технічної творчості Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з представниками Білоцерківського відділу поліції та відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області підведенопідсумки обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – цежиття!».

    У конкурсі взяли участь 17 районів та 7 міст області. Журі розглянуло61плакат. У своїх творчих роботах вихованці закладів позашкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності попереджували про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та дитячого травматизму засобами образотворчого мистецтва в різних техніках виконання.

        За результатами конкурсу переможцями стали:

Молодша вікова категорія

І місце

  • Трещило Катерина, вихованка творчої мастерні«Радосвіт» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», за роботу «Дорога – не місце для гри» (керівник Н. Щербина);
  • Касьян Валерія, вихованка гуртка «Палітра»Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня, за роботу «Вікно у світ особливих дітей» (керівник Д. Чіх).

ІІ місце

  • Федотов Ілля, вихованецьхудожньої студії«АРТ» Бучанського центру позашкільної роботи, за роботу «Будь обережнішим на дорозі!» (керівник Р. Фурлет).

ІІІ місце

   •  Ткаченко В'ячеслав, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Комунальної установи«Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, за роботу «Обережно, ожеледиця!» (керівник Н. Козаченко);

  • Солівон Ганна, вихованка гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Безпека дорожнього руху» (керівник М. Кононенко);
  • Хвесик Оленксандра, учениця 2 класу Богданівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської районної ради, за роботу «Дорога – це не гра» (керівник В.Торішня).

 

83102194 589163751676610 386260139939725312 n

Середня вікова категорія

І місце

  • Лисенко Каріна, Рискаль Анна, вихованки гуртка «Живопис» Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівського району, за роботу «Підземний перехід – безпека пішохода» (керівник К. Точкова);
  • Пересада Анна, вихованка гуртка «Сонячна палітра» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Пасок безпеки турбується про вас» (керівник С.Неділько);
  • Нагаївська Дарина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», за роботу «Пристебніть найдорожче!» (керівник В. Коробко).

ІІ місце

  • Третяк Гліб, вихованецьзразкового художнього колективу «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж»Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради, за роботу «Провідник» (керівник М. Лобода);
  • Трухан Назар, вихованець гуртка «Ми малюємо світ»Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, за роботу «Правила світлофора!» (керівник Т. Трухан).

ІІІ місце

  • Швець Яна, учениця7 класу Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи I-III ст.Києво-Святошинського району, за роботу «Безпека на дорозі» (керівник С.Левченко);
  • Бойко Софія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району, за роботу «Дорога не місце для ігор» (керівник О.Очеретяна).

Старша вікова категорія

І місце

  • Клименко Катерина, учениця 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи I-III ст. №2, за роботу «Обирати тобі» (керівник О. Єфімова).

ІІ місце

  • Сурду Філотея, вихованкагуртка «Петриківський розпис» Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівського району, за роботу «Зроби правильний вибір» (керівник С.Сурду).

ІІІ місце

  • Козак Дмитро, вихованецьгуртка «Образотворче мистецтво» Cтавищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради, за роботу «Обережно!» (керівник Л. Козак);
  • Куценко Павло, вихованець Снітинського учнівського лісництва Фастівського районного еколого-етнографічного центру, за роботу «Не лети! Дорога - це не КОСМОС!» (керівник В. Попова).

Переможці будуть нагороджені грамотами Комунальногозакладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

23 січня 2020 року на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відділом науково-технічної творчості Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з представниками Білоцерківського відділу поліції та відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області підведенопідсумки обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – цежиття!».

У конкурсі взяли участь 17 районів та 7 міст області. Журі розглянуло 61 плакат. У своїх творчих роботах вихованці закладів позашкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності попереджували про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та дитячого травматизму засобами образотворчого мистецтва в різних техніках виконання.

        За результатами конкурсу переможцями стали:

Молодша вікова категорія

І місце

·  Трещило Катерина, вихованка творчої мастерні «Радосвіт» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», за роботу «Дорога – не місце для гри» (керівник Н. Щербина);

·  Касьян Валерія, вихованка гуртка «Палітра» Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня, за роботу «Вікно у світ особливих дітей» (керівник Д. Чіх).

ІІ місце

·    Федотов Ілля, вихованець художньої студії «АРТ» Бучанського центру позашкільної роботи, за роботу «Будь обережнішим на дорозі!» (керівник Р. Фурлет).

ІІІ місце

    •  Ткаченко В'ячеслав, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Комунальної установи «Центр розвитку дітей та молоді» Узинської міської ради, за роботу «Обережно, ожеледиця!» (керівник Н. Козаченко);

·       Солівон Ганна, вихованка гуртка «Дівоча скриня» Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», за роботу «Безпека дорожнього руху» (керівник М. Кононенко);

·       Хвесик Оленксандра, учениця 2 класу Богданівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської районної ради, за роботу «Дорога – це не гра» (керівник В.Торішня).

Середня вікова категорія

І місце

·         Лисенко Каріна, Рискаль Анна, вихованки гуртка «Живопис» Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівського району, за роботу «Підземний перехід – безпека пішохода» (керівник К. Точкова);

·         Пересада Анна, вихованка гуртка «Сонячна палітра» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Пасок безпеки турбується про вас» (керівник С.Неділько);

·         Нагаївська Дарина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Берестяночка» Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник», за роботу «Пристебніть найдорожче!» (керівник В. Коробко).

ІІ місце

·         Третяк Гліб, вихованець зразкового художнього колективу «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради, за роботу «Провідник» (керівник М. Лобода);

·    Трухан Назар, вихованець гуртка «Ми малюємо світ» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, за роботу «Правила світлофора!» (керівник Т. Трухан).

ІІІ місце

·         Швець Яна, учениця 7 класу Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи I-III ст. Києво-Святошинського району, за роботу «Безпека на дорозі» (керівник С.Левченко);

·         Бойко Софія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району, за роботу «Дорога не місце для ігор» (керівник О. Очеретяна).

Старша вікова категорія

І місце

·       Клименко Катерина, учениця 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи I-III ст. 2, за роботу «Обирати тобі» (керівник О. Єфімова).

ІІ місце

·         Сурду Філотея, вихованка гуртка «Петриківський розпис» Будинку дитячої та юнацької творчості Згурівського району, за роботу «Зроби правильний вибір» (керівник С.Сурду).

ІІІ місце

·         Козак Дмитро, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво» Cтавищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради, за роботу «Обережно!» (керівник Л. Козак);

·         Куценко Павло, вихованець Снітинського учнівського лісництва Фастівського районного еколого-етнографічного центру, за роботу «Не лети! Дорога - це не КОСМОС!» (керівник В. Попова).

Переможці будуть нагороджені грамотами Комунальногозакладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».