2020 2021 3

Друк

Якісне харчування – здорова дитина

 DSC 1214   Виховання здорової дитини – надзвичайно актуальне питання сьогодення, адже на тлі екологічного неблагополуччя та окремих несприятливих соціально-економічних факторів спостерігається стрімке погіршення стану здоров’я людей, особливо дітей.

     Фізичне здоров’я – не тільки один з головних чинників гармонійного розвитку, повноцінного життя, морального і психічного здоров’я окремої особистості, але й індикатор рівня життя народу. Саме тому турбота про здоров’я дітей та молоді, реалізація їхніх прав на безпечне для життя середовище – одна з важливих засад державної та регіональної політики. Виховання здорової дитини є пріоритетним завданням і батьків та педагогів.DSC 1297

   Здоров’я дітей, у першу чергу, залежить від якості їхнього харчування, яке останнім часом викликає справедливі нарікання у суспільстві.

   З метою обговорення та пошуку шляхів вирішення цієї проблеми,  запровадження нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини, 18 грудня 2019 року в                м. Ірпені на базі Університету державної фіскальної служби України проведено  партнерський форум соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина».DSC 1208

     Організатори заходу – Київська обласна державна адміністрація та департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації.

  Концепт-ідея форуму – створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища, запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій у сфері харчування дітей та підлітків, підвищення професійного рівня працівників установ та підприємств, дотичних до харчування дітей та учнівської молоді; обмін кращим практичним досвідом забезпечення здобувачів освіти якісною і здоровою їжею.

   У форумі взяли участь: голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов;  голова Київської обласної ради Микола Стариченко;  заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій; заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва; голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак; представник Міністерства розвитку  громад та територій, представники міжнародних організацій, працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, Київської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; місцевих органів управління освітою; керівники закладів освіти усіх типів та форм власності, представники батьківської громадськості, діти-лідери та учні – члени МАН, а також керівники підприємств – виробників і постачальників технологічного обладнання та продуктів харчування.DSC 1358

   Учасники форуму мали можливість відвідати виставково-презентаційні бенчмаркінг-платформи, де компанії та підприємства представили нові форми організації харчування (кейтерінг, вейдинг, шведський стіл тощо), новітнє технологічне обладнання, посуд, інвентар, тренди сучасного здорового харчування та здорову їжу, першими дегустаторами якої стали головні розпорядники форуму –  студенти Університету державної фіскальної служби України та Ірпінського державного коледжу економіки та права.

   Заклади професійної (професійно-технічної) освіти області запропонували нове меню «Здорова їжа щодня», розроблене фахівцями  для харчування дітей та підлітків, а учні Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу, які обрали професію офіціанта, продемонстрували свою професійну майстерність.  DSC 1415

    Науково-педагогічні працівники КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» презентували методичні рекомендації щодо організації якісного харчування в закладах освіти.

    Учні – члени КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» представили свої дослідження з питань здорового харчування, які викликали особливу зацікавленість учасників форуму, а студентами Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну продемонстрували колекцію сучасного одягу для працівників їдалень, розроблену ними спільно з фахівцями коледжу.DSC 1426

   Жваві дискусії велися на інтерактивних діалогових платформах, де обговорювалися пріоритети державної політики щодо створення безпечного та здорового освітнього середовища; шляхи забезпечення дітей високоякісною та корисною їжею в освітньому просторі Київщини; моделі організації якісного харчування дітей в Новій українській школі.

   Працювали кулінарні майстерні від відомих міжнародних компаній. Учасники форуму мали можливість дізнатися багато нового і цікавого  про сферу дитячого харчування, обмінятися досвідом, обговорити шляхи вирішення назрілих проблем.

   Департамент освіти і науки представив пілотний регіональний проєкт  «Якісне харчування – здорова дитина» «Healthy Food: Healthy Child», реалізація якого розпочнеться в області  з 2020 року. DSC 1338

   Проєктом передбачено низку нововведень в організацію харчування в закладах освіти. Зокрема планується розробити Дорожню карту створення безпечного освітнього середовища та покращення здоров’я дітей; затвердити  регіональні програми «Шкільне харчування», включивши до них підпрограми «Шкільне молоко», «Шкільні овочі та фрукти» тощо; запровадити нові форми харчування учнів та вихованців; осучаснити обладнання на харчоблоках закладів освіти; налагодити дієву співпрацю з батьківською громадськістю з питань контролю за якістю харчування в шкільних їдальнях,  запровадити курс для учнів «Уроки здорового харчування» та розробити дорожню карту для батьків «Здорове харчування дітей»; здійснювати підготовку кухарів для закладів освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти за регіональним замовленням з використанням елементів дуальної форми навчання, організувати проходження учнями ЗП(ПТ)О виробничої практики безпосередньо в закладах освіти, що дасть можливість вирішити питання забезпечення їх кадрами, а також запровадити Програму «Інтернет-меню», яка дасть можливість батькам та учням обирати меню через мережу Інтернет і здійснювати безготівковий розрахунок через електронну платіжну систему «Картка учня».

   Звичайно, єдиного рецепту реформування системи харчування для всіх закладів освіти не існує. Але найголовніше – усвідомити, що актуальна на сьогодні проблема забезпечення учнів та вихованців корисною та високоякісною їжею може бути вирішена тільки спільними зусиллями всіх зацікавлених сторін.