Друк

Визначено переможців III Профорієнтаційного бізнес-турніру для учнівської молоді Київщини

79531112 2539575542928528 2583030680850006016 n   Завершився напружений профорієнтаційний марафон для юних бізнес-геніїв Київщини, який уже третій рік поспіль об`єднує близько 1800 учасників. Протягом місяця вони йшли до перемоги – створювали власні онлайн підприємства, нарощували виробництво та розвивали компанії в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+. Організатори заходу –департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ)».

    У підсумку турніру визначено 13 переможців, підприємства яких стали найбільш успішними. Саме цих бізнес-геніїв нагороджено дипломами департаменту освіти і науки КОДА та цінними подарунками. Всі фіналісти заходу отримали дипломи департаменту освіти і науки.  Хвилюючі та урочисті миті церемонії нагородження, яку провела директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Минзар Світлана, з дітьми розділили шановані гості:  

    Паздрій Віталій, старший викладач кафедри стратегії підприємств факультету економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, кандидат економічних наук, генеральний директор «Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ)»; Крижановський Олександр, директор ТОВ «PLANK-Електротехнік»; Савчук Олег, генеральний директор ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо»; Хмара Марина, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат економічних наук; Драган Оксана, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету, кандидат економічних наук, доцент.79376463 2539575149595234 5458242854360973312 n

   Після церемонії нагородження на дітей чекав приємний сюрприз – можливість поспілкуватися гостями в рамках Профорієнтаційного брифінгу «Бізнес-освіта учнівської молоді як сходинка до успішної кар’єри». Предметом обговорення стали питання, які турбують кожного старшокласника: як досягти успіху у професії, побудувати особисту траєкторію розвитку.

   Цікавими і пізнавальними для дітей були й екскурсії на підприємства ТОВ «ПЛАНК ЕЛЕКТРОТЕХНІК» та ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД «БІОФАРМА». Дякуємо керівникам підприємств за надану дітям можливість ознайомитися з роботою провідних виробництв Київщини!DSC 5492

                               Вітаємо переможців профорієнтаційного бізнес-турніру серед учнівської молоді Київщини:

I група (7 – 9 класи)

I місцеШубер Катерина, учениця Тетіївського навально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»»Тетіївської ОТГ;

Шубер Михайло, учень Тетіївського навально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Тетіївської ОТГ;

II місцеГаркуша Юлія, учениця опорного закладу освіти «Новозаліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти» Бородянської ОТГ;

III місцеКононенко Влад, учень Академічного ліцею №5 м. Обухова;

II група (10 класи)

I місцеНеділька Костянтин, учень Великоберезянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Таращанського району;

II місцеШаповал Олександр, учень Ташанського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району;

III місцеМатвієнко Віолета, учениця Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України;

III група (11 класи)

I місцеПравдюк Владислав, учень Великокарашинської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Макарівського району;

II місцеПанченко Андрій, учень Бучанського навчально-виховного комплексу «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської ОТГ;

III місцеПідручний Владислав, учень Студениківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Студениківської ОТГ;

IV група (професійно-технічні навчальні заклади)

I місце - Цимбаліст Кирило, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти»;

II місце - Гончаров Олексій, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Білоцерківський професійний ліцей»;

III місце - Нечай Даніль, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Білоцерківський професійний ліцей».

       79378227 2539574936261922 3120276238552268800 n  Радіємо вашим успіхам, юні дослідники Київщини!