2020 2021 3

Друк

Освітня робототехніка: шляхи запровадження та сучасні практики

КЕРІВНИКИ22 жовтня 2020 року на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації» проведено педагогічнийбрейнстормінг «Освітня робототехніка: шляхи запровадження та сучасні практики», меседж якого – «Простір творчих ідей».         Організаторами заходу стали департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини». У заході взяли участь 20 керівників гуртків робототехніки закладів загальної середньої та позашкільної освіти області.

Друк

Lego Play Box для дітей Київщини

изображение viber 2020 10 19 10 48 49

У жовтні 2020 року в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та компанією The LEGO Foundation система освіти Київщини отримала 1902 набори Lego Play Box для учнів 1-х класів усіх закладів загальної середньої освіти.

Друк

Професійна освіта освоює новітні технології та обладнання

изображение viber 2020 10 17 14 07 4717 жовтня 2020 року на базі Броварського професійного ліцею відбувся навчальний семінар «Застосування інноваційних технологій та обладнання компанії «Kermi-Україна» для майстрів виробничого навчання та викладачів закладів професійної освіти Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Одеської областей та міста Києва.

Друк

Увага! Конкурс “Джерело творчості – 2020”

скачанные файлыВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 року №1261 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу                         «Джерело творчості»та з метою якісної організації відповідних етапів Конкурсу пропонуємо вам переглянути інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення Конкурсу.

Друк

Управлінські команди опорних шкіл Київщини беруть участь у австрійсько-українському проєкті «Компетентності лідерства та менеджменту для розвитку якості в опорних школах»

aszzz216-17 жовтня 2020 року у Комунальному навчальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» триває третій етап навчання шкільних управлінських команд опорних закладів загальної середньої освіти Київщини. Проєкт«Компетентності лідерства та менеджменту для розвитку якості в опорних школах» реалізується організацією ОеАД (Австрійська служба міжнародної співпраці в галузі освіти та досліджень)від імені Федерального міністерства освіти, науки та досліджень Австрії за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Друк

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

DSC0824814 жовтня в Україні відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в народі ще називають Третя Пречиста. Відколи Україна стала незалежною на Покрову ми стали відзначати ще й  День українського козацтва, як данину пам’яті про славну добу Запорозької Січі. Починаючи з нинішнього року 14 жовтня ми відзначаємо ще й день захисника України, вшановуючи мужність та патріотизм українських воїнів.

Друк

Спортивні змагання з волейболу – 2020

49З 08.10 по 13.10.2020 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися спортивні змагання з волейболу серед навчальних груп І-ІV курсів, приурочені до Дня захисника України і Дня Українського козацтва.

Друк

Спортивні змагання з волейболу – 2020

49З 08.10 по 13.10.2020 року в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися спортивні змагання з волейболу серед навчальних груп І-ІV курсів, приурочені до Дня захисника України і Дня Українського козацтва.

Друк

Обласна онлайн конференція у рамках історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Київщина козацька»

121716812 3375022959218337 656653093028917682 n

15 жовтня, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки КОДА на 2020 рік, з онлайн студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося чергове засідання Віче юних краєзнавців області – обласна конференція у рамках історико-краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Київщина козацька», приурочена до Дня Українського козацтва та Дня створення УПА.

Друк

Інформаційна платформа "Україна як демократична, правова та суверенна держава."

4413 жовтня 2020 року викладач правознавства А. Роззавко та здобувачі освіти групи №3 ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" зустрілися на інформаційній платформі "Україна як демократична, правова та суверенна держава." Мета зустрічі - створити умови для формування особистості громадянина України, якому притаманні права та свободи, відповідальність перед законом, власна громадянська позиція у демократичній державі.

Друк

МАНІВЕЦЬ КИЇВЩИНИ СТАВ ПРИЗЕРОМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ!

vitaiemo 2Вітаємо МАНівця Київщини Михайла Міняйла, учня 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №18 з перемогою! У фіналі XVII Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, вчителів та  студентів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» юнак виборов III призове місце. Віктор презентував власну поезію «У світлі фар далекосхідного експреса», присвячену депортації кримських татар.