Друк

Карвінг-композиція "Дари осені"

30Осінь... Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти.

Друк

Вечір - реквієм "Бабин Яр: пам'ять на тлі історії"

1629 вересня 2020 року у гуртожитку ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" вихователями Тичиною А.А. та Корнейчук А.В. було проведено вечір - реквієм "Бабин Яр: пам'ять на тлі історії". Присутні здобувачі освіти вшанували загиблих жертв Голокосту хвилиною мовчання!

Друк

Завдання у тестах на ЗНО-2021 з української мови та української мови і літератури матимуть компетентнісну орієнтацію

5f72fc7cee0cc528405976У 2021 році випускники, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти та/або планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обирати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО ‒ з української мови і літератури чи лише з української мови.

Друк

«Зарядка з поліцейським»

IMG 399028 вересня 2020 року ранкову зарядку на свіжому повітрі у КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» разом з дітьми виконали інспектори ювенальної превенції Васильківського відділу поліції Замуруєв В.П. та Міхайловська А.В.

Друк

Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

заставкаЯкою має бути сучасна модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася 28 вересня. Близько 50 педагогічних працівників, які координують діяльність районних, міських, ОТГ та локальних відділень МАН на Київщині, долучилися до роботи студії online в середовищі Zoom. Offline працювали представники КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Друк

Участь у Міжнародному фестивалі “Золота осінь Славутича”

У період з 25 по 28 вересня 2020 року відбувся Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та творчості “Золота осінь Славутича”. Цього року він проходив у режимі Online через пандемію коронавірусу.

Друк

ДЕНЬ ТУРИЗМУ У ШКОЛІ

изображение viber 2020 09 25 13 57 011Всесвітній день туризму - свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму. Туристсько-краєзнавча діяльність є однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя і сприяє розширенню кругозору дітей та юнацтва, виховує і збагачує моральні якості молодого покоління.

Друк

Вибори обласної ради дітей Київщини

ємблема27 вересня 2020 року відбулися вибори на посади голови та віце-спікера обласної ради дітей Київщини. Максим Дем’янюк, лідер учнівського самоврядування Тетіївської ОТГ переміг у виборчих перегонах  на посаду голови обласної ради дітей Київщини з результатом 56 відсотків.

Друк

Семінар керівників шкільних гуртків «Джура» на Броварщині

20200925 14402825 вересня 2020 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено нараду керівників шкільних гуртків «Джура» в дистанційному режимі.