2020 2021 3

Друк

Нарада директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

DSCN5915 131 липня 2020 року на базі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулася робоча нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини.

Друк

Маски на заняттях – необов’язково, контроль за станом здоров’я, заборона “шведського столу” в їдальнях – затверджено рекомендації закладам освіти для роботи з 1 вересня

5f22e6e79233a332639924 11 вересня до закладів освіти допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях маски можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнської (он-лайн) виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!»

vitaiemo 225 травня - 26 червня 2020 року Українським державним центром позашкільної освіти вперше було проведено виставку та оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» в режимі "он-лайн".

Друк

Освітні консультації, психологічна підтримка та можливості для професійного зростання – Уряд затвердив Положення про Центр професійного розвитку педагогів

5f218d2559167426122864Центри професійного розвитку педагогів консультуватимуть вчителів, надаватимуть психологічну підтримку та поширюватимуть інформацію про можливості підвищення кваліфікації. Відповідне Положення, яке регулює діяльність таких центрів, Уряд затвердив, 29 липня 2020 року. 

Друк

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах дистанційного навчання

Gerb KOIPOPK smallНавесні 2020 року заклади освіти України працювали за дистанційною формою навчання. Це відбулося в рамках карантину, оголошеного по всій країні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19. Існує ймовірність того, що восени більшості українським школам доведеться використати дистанційне навчання для закладів освіти або окремих учасників освітнього процесу.

Друк

Набір до закладів фахової передвищої освіти Київщини продовжується

84836730 1Заклади фахової передвищої освіти області у 2020 році вперше розпочали набір на підготовку фахових молодших бакалаврів, а Білоцерківський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж, який має відповідну ліцензію, – ще й на підготовку за коротким циклом вищої освіти або першим (бакалаврським) рівнем.

Друк

Проєкт «Пізнаємо Україну». Екскурсія Вінниччиною: м. Хмільник – м. Вінниця – смт. Стрижавка - м. Тульчин – с. Печера

Вінниця. ВежаВідділом спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» започатковано проєкт «Пізнаємо Україну», метою якого є створення пізнавальних патріотичних екскурсійних маршрутів Україною, їх опис та розробка рекомендацій щодо проведення таких подорожей з учнівською молоддю в умовах адаптивного карантину.

Друк

Відкритий чемпіонат м. Києва з веслування на човнах «Дракон» - 2020

photo 2020 07 27 17 21 3326 липня 2020 року відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з веслування на човнах «Дракон» серед дорослих, студентів, аматорів та юніорів пам’яті Валентина Богуславського. Учасники змагань здійснювали заїзди на дистанції 200м, 500м та 2000м.

Друк

Досліджуймо історію визначних постатей та відомих українських родин

заставка студыяВідбулася віртуальна історична студія «Шляхами становлення української державності» до 140-річчя від дня народження Володимира Винниченка, письменника, драматурга, художника, політичного та державного діяча. До заходу долучилися юні дослідники Київщини, методисти, керівники гуртків КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» на базі ОЗЗСО «Ковалівський ліцей» та Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості. Модератор онлайн-зустрічі – Галина Бондаренко, керівник гуртка «Основи науково-дослідної діяльності (історичне краєзнавство)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учитель історії, правознавства та громадянської освіти ОЗЗСО «Ковалівський ліцей», кандидат історичних наук.

Друк

Вертаємо своє

116362311 767632250647941 173206429850612118 nПочинаючи з Майдану ми пишемо новітню історію України. За свою незалежність необхідно платити високу ціну і ми мусимо це робити, аби відстояти наші землі, наші території. Звільнення Слов’янська, Краматорська – це були перші потужні відповіді ворогу. 24 липня 2014 року було звільнено Лисичанськ. Сьогоднішній  день – 6 річниця звільнення Авдіївки. Необхідно ці дати закріплювати в нашій історії і виховувати на цьому наступні покоління

Друк

Культура пам’яті у полі зору учасників Всеукраїнської літньої школи МАН з філософії

image5Як ми дізнаємося про минуле? Як ми, сучасні люди, бачимо історію, чи тільки документи й впливові люди її творять? Чи мають значення ті досвіди “маленьких” свідків історії, які потім формують пам’ять людей, сімей, спільнот, суспільств, націй?