Друк

Вітаємо з отриманням Міжнародних сертифікатів програми GLOBE

FB IMG 1587897669158 1

Вчителі та керівники гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти області є учасниками міжнародної науково-освітньої програми GLOBE.

Учасники програми з різних країн проводили моніторинг-дослідження стану навколишнього середовища у період з 21 грудня 2019 р. по 25 березня 2020 р. та вносили результати спостережень до бази даних на міжнародному веб-сайті програми (https://www.globe.gov).

Друк

Завершилися навчально-тренувальні збори для учнів – переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН

6575у64укп 1Завершилися навчально-тренувальні збори для учнів – переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Друк

«Козацька слава не вмре, не поляже, а про себе розкаже!"

95389060 6Українське козацтво, його славні традиції невмирущі! Доказ тому - їх відродження в умовах сучасної України. Українська держава сприяє популяризації серед молодого покоління козацьких ідеалів і принципів, вихованню молоді на славних традиціях наших предків.

30 квітня 2020 року в КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося онлайн-засідання секції «Київщина козацька» в рамках обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край». Вказане засідання стало вже третім із п’яти запланованих.

Друк

Відеогалерея переможців “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”

95389060 7Презентуємо вашій увазі відеогалерею переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Бажаємо приємного перегляду!

Друк

Наукова конференція: підготовка й участь

4а43а43а43а копия 3Участь у наукових конференціях – це захопливо, пізнавально і просто необхідно для розвитку науково-творчого потенціалу особистості! У цьому переконалися учасники онлайн-конференції, яка відбулася 29 квітня 2020 році в хмарному середовищі Zoom. Спікер заходу – методист Національного центру «Мала академія наук України», кандидат філософських наук Любов Терехова спілкувалася з юними МАНівцями Київщини та науковими керівниками їх дослідницьких робіт на тему підготовки до участі в науковій конференції як формі представлення дослідницького проєкту.

Друк

Онлайн-нарада з координаторами органів учнівського самоврядування

IMG dc270072c007a94cd88dfbc2da8ebcb6 2Відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 29 квітня 2020 року в хмарному середовищі Zoomу рамках обласної Школи координаторів органів учнівського самоврядування відбулася онлайн-нарада з питань ефективної організації діяльності органів учнівського самоврядування в умовах обмеження освітнього процесу.

Друк

ТАЛАНТ – ТО КРАПЛЯ ЗДІБНОСТЕЙ І МОРЕ ПРАЦІ !

тетіїв 1Немає дітей, які не мають талантів. Треба лише допомогти відшукати «палаючу іскорку» у кожній дитині. Підтримати її, розвинути, щоб вона досягала, творила та перемагала.

Талановиті діти КЗ «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради, не сидять під час карантину без діла. Крім того, що учні зараз навчаються «онлайн», їхня позашкільна діяльність спрямована на участь в онлайн конкурсах і фестивалях.

Друк

ОПАНОВУЄМО ТОНКОЩІ ПОСТЕРНОГО ЗАХИСТУ НА ПРАКТИЦІ

Постер лiтер1Середовище zoom стало центром подій для МАНівців Київщини. 28 квітня 2020 року в онлайн-просторі відбувся цикл навчально-тренінгових занять у рамках навчально-тренувальних зборів для переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Протягом дня в інтерактивному режимі юні дослідники Київщини презентували власні дослідницькі проєкти під час пробних постерних захистів за науковими відділеннями МАН.

Друк

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

94621867 228665618458031 1922890934689726464 o

Вітаємо Метлицького Тимофія, вихованця арт-студії художнього розпису «Колорит» (керівник Канцедал В.В.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості, чия робота «У темному-темному лісі», зайняла призове ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Бажаємо гарних результатів на подальшому етапі конкурсу!

Друк

Нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

IMG 0070Сьогодні, 28 квітня 2020 року, в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації в режимі онлайн відбулася нарада з директорами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, під час якої обговорено питання: