Друк

Про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності закладу освіти

242186533 4252016228214034 6608783009202582644 nКоманда волейболісток Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» стала переможцем Всесвітніх учнівських спортивних ігор U15, що проходять цими днями в Сербії.

Друк

Відбулася Діалогова платформа «ОСВІТА КИЇВЩИНИ: ВИКЛИКИ. СТРАТЕГІЇ. ТРАНСФОРМАЦІЇ»

IMG 11ac58b8a36a5080cf01b71bf350fb45 VФормування інтелектуальної еліти нації – стратегічний напрям державної політики в Україні.

Педагогічні працівники мають бути високопрофесійними фахівцями, адже еліту виховує еліта!

Друк

Формування сучасного освітнього простору позашкілля Київщини: управлінський аспект, нові ідеї, практики, моделі

DSC 0918Процеси трансформації освіти України викликають потребу в розробці сучасних моделей функціонування системи позашкільної освіти. Одним із пріоритетних напрямів розвитку та модернізації позашкільної освіти області є забезпечення реалізації прав дітей на позашкільну освіту, яка здійснюється через функціонування в територіальних громадах області закладів позашкільної освіти та створення належних умов для їх діяльності, моделювання інноваційного освітнього простору, спрямованого на релізацію стратегічних цілей та завдань розвитку регіональної системи позашкільної освіти.

Друк

Панельна дискусія «Стратегічні підходи до реформування та розвитку фізичної культури і дитячо-юнацького спорту в системі освіти області»

0 02 05 d63687da87acdac92d09d5020daa793b25f578af63d6a451a9cad89b8b0b3335 f5413ce92c76df0e26 серпня 2021 року у м. Бориспіль на базі дитячо-юнацької спортивної школи була проведена панельна дискусія «Стратегічні підходи до реформування та розвитку фізичної культури і дитячо-юнацького спорту в системі освіти області» в рамках діалогової платформи педагогічних працівників Київської області «Освіта Київщини: Виклики. Стратегії. Трансформації».

Друк

«Освіта Київщини: Виклики. Стратегії. Трансформації» діалогова платформа Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти

зображення viber 2021 08 27 13 54 30 562У рамках проведення серпневої діалогової платформи педагогічних працівників Київської області «Освіта Київщини: Виклики. Стратегії. Трансформації» 26 серпня поточного року на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» відбулася панельна дискусія профтехосвітян з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти області.

Друк

День Державного Прапора України та День Незалежності України!

flah v nebe 1024x60023-24 серпня 2021 року Україна відзначає День Державного Прапора України та 30-річчя незалежності України!

ДНЗ "Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу" щиро вітає із національним святом нашої державності — 30-річчям незалежності України та Днем Державного Прапора України.

Друк

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ «ШКОЛА ДЛЯ ВСІХ, ОСВІТА – ДЛЯ МЕНЕ»

1фйвКожна дитина має право на підтримку батьків і громади, має право бути включеною в освітній процес. Це можливо за умови створення середовища для всебічного розвитку кожної дитини, приділення уваги кожному школяру, стимулювання його навчального поступу, постійного вдосконалення педагогічної практики тих, хто організовує навчання дітей з особливими потребами.

Друк

Сучасний контент організації роботи гуртків освітньої робототехніки у закладах освіти

1аВ сучасному світі галузь робототехніки набула широкого розвитку. Роботів найрізноманітнішого призначення можна зустріти на виробництві, у побуті, у медицині, військовій промисловості. Для створення таких моделей потрібні висококваліфіковані інженерні кадри. Саме заняття в гуртках «Основи робототехніки», «Основи 3D–моделювання», «RoboStem», мережа яких розгорнута в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, сприяють розвитку у дітей творчого та критичного мислення, наукової та технічної грамотності.

Друк

Юні науковці Київщини на X Фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ»

14a12 серпня 2021 року вихованці КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» – Руденко Вероніка, Томашевська Аріна та Паламарчук Костянтин, разом з іншими юними науковцями – переможцями всеукраїнських конкурсів, взяли участь у X Фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ».

Друк

АКВА-толока на Київщині

1asasЗ метою збереження і відновлення водних об’єктів (джерел, струмків), здійснення екомоніторингу довкілля, створення природоохоронної мапи розміщення джерел Київщини у серпні 2021 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» ініціював проведення обласної акції «Екологічна розвідка «Джерела моєї місцини» в рамках обласного освітнього природоохоронного проєкту «ДжерелоLIFE».