Друк

В похід – разом

DSC03919

     З  року в рік все популярнішим у дошкільних навчальних закладах стає дитячий туризм. Добре продумані й організовані туристичні походи розширюють горизонти знань дошкільників, сповнюють і дітей, і дорослих радісними емоціями від спілкування з природою та одне з одним.

Друк

На Київщині пройшли змагання з художньої гімнастики «Helloween Cup-2019»

IMG 68ec0a6c7720b3053721dcbd6e6a594d V      26 жовтня 2019 року в спортивному залі Вишгородської районної КДЮСШ відбулась відкрита першість Вишгородської РКДЮСШ з художньої гімнастики «HelloweenCup-2019». Справжнє шоу створили організатори змагань, а саме тренери-викладачі ВР КДЮСШ з художньої гімнастики та батьки наших юних вихованок. Вони об’єднали страшних персонажів Хелловіну з юними та чарівними гімнастками. Чимало зусиль треба було прикласти, щоб створити відповідні умови для такого дійства. Це і яскрава сцена, прикрашена різними страшними персонажами, майданчик для підготовки, трибуни для глядачів, костюмоване шоу та багато іншого. Але їм це вдалося! Молодці тренери, велика вдячність батькам, які не залишились байдужими, а всіляко допомагали при підготовці та проведенні даного заходу.

Друк

Навчально-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх технологій як засіб успішної реалізації Концепції Нової української школи»

IMG 9545     28 жовтня 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшов навчально-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх технологій як засіб успішної реалізації Концепції Нової української школи». Семінар був спрямований на підвищення науково-теоретичного і методичного рівня викладання навчальних дисциплін, впровадження нових ідей, досліджень та перспективного педагогічного досвіду у роботу з дітьми з порушеннями мовлення.

Друк

Брейн-ринг “Барви осені!”

DSC 1018 1024x683     У Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася брейн-ринг “Барви осені”, який дав старт “Гарбуз-FEST-у 2019”. В інтелектуальному батлі змагалися 5 команд вихованців ВМ ЦДЮТ:

Друк

Коворкінг "Осінній пейзаж"

73240138 230150887966079 1282349674056908800 n        26 жовтня 2019 року  у студії пісочної анімації "МАГІЯ ПІСКУ" (керівник Коваленко О.В.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості  відбувся коворкінг з мистецтва малювання піском "ОСІННІЙ ПЕЙЗАЖ", на якому вихованці студії разом з батьками осягнули секрети малювання піском, намалювавши сову і використовуючи набутий досвід трансформували малюнок у пейзаж.

Друк

Безпека на дорозі понад усе!

7    З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до навчального закладу  і додому у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості  з  21 по 27 жовтня  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека вихованців на дорозі.

Друк

Районний конкурс «Скажемо «НІ» торгівлі Людьми!»

чм ссі       25 жовтня 2019 року комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», було проведено конкурс мультимедійних презентацій серед учнівської молоді «Скажемо «НІ» торгівлі людьми!». В конкурсі взяли участь 9 загальноосвітніх закладів Броварського району та творчий колектив Тарасівського НВО (Великодимерської ОТГ).

Друк

Інноватика в сучасній освіті – 2019

35      «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій в Україні, на якому представлені інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти. Це – ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в освітній процес.

Друк

Освітній квест для молоді – усвідомлення проблем розвитку

IMG 20191024 115013       Україна знаходиться на шляху реформ, впровадження яких займе не один рік. У цей процес активно війде та молодь, яка зараз навчається за партами. Набуття молодою людиною всієї повноти громадянських прав і обов'язків свідчить про те, що суспільство уже визнає за нею високий ступінь соціальної зрілості, розвинуте почуття відповідальності, здатність приймати рішення, керуючись не тільки особистими інтересами, але і громадянськими почуттями. Тому сьогодні стає актуальним інформування молодого покоління щодо проблем та шляхів подальшого розвитку.

Друк

Закликаємо не спалювати листя - це може викликати захворювання на рак

73268918 2530908920328246 4359025088247365632 o     

    Традиційно восени люди згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров'ю та довкіллю. Міністерство енергетики та захисту закликає громадян не палити листя, адже це призводить до забруднення повітря, води та ґрунту.