2020 2021 3

Друк

Вітаємо з вдалим виступом!

image 17 08 20 11 48Нарешті після затяжної перерви місто Луцьк гостинно прийняв чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. В складі команди Київської області взяли участь вихованці та випускники Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики.

Друк

Належна підготовка до нового навчального року – одне з найактуальніших питань сьогодення

IMG 20200814 101529 7Підготовка закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року є сьогодні одним з найважливіших пріоритетів діяльності Київської обласної державної адміністрації.

На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації 14 серпня 2020 року заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Назаренко провів онлайн-нараду з головами районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад (міст обласного значення) та виконкомів рад об’єднаних територіальних громад  з питань підготовки закладів освіти до нового 2020/2021 навчального року.

Друк

Тернопільщина – край замків та печер!

теребовлянський віадукЦентр творчості дітей та юнацтва Київщини продовжує розробляти маршрути Україною для ваших майбутніх подорожей!

Стартом маршруту Тернопільщиною пропонуємо зробити місто Кременець (від Києва 420 км). Це місто далеко не найвідоміше у західноукраїнському регіоні і не є хоч скільки небудь популярним туристичним місцем. Та воно напрочуд мальовниче і красиве, своїм рельєфом і архітектурними силуетами нагадує Баварію і австрійські передгір'я Альп. Якби місто Кременець було у 20 разів більше, змогло би скласти гідну конкуренцію загальновідомим туристичним центрам цього регіону на зразок Львова та Чернівців.

Друк

У 2020-2021 н.р. КЗКОР «Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» зустрічає педагогів, оновивши освітній простір

viber 2020 08 12 16 57 35Освітній простір закладу освіти – важливий складник якості освіти, у тому числі, і післядипломної освіти педагогів. Комфортне, безпечне й мотивуюче освітнє середовище стимулює учасників навчання до продуктивної діяльності.

Друк

Юні дослідники Київщини - учасники Всеукраїнської літньої школи МАН з математики

заставка роботи 1Як математичні знання знадобляться у житті? Що таке топологія, як застосувати різні методи розв’язування задач при вирішенні викликів сьогодення? На ці питання отримали вичерпну відповідь учасники Всеукраїнської літньої наукової школи МАН з математики.

Друк

Вчимося створювати роботів онлайн

заставка роботиБажання творити і жага до знань – чудовий мотиватор! МАНівці нашої області взяли участь у Всеукраїнській літній школі з робототехніки, яка цього року відбулася онлайн. Навіть дистанція не завадила юним любителям робототехніки з Київщини зайнятися улюбленою справою і прокачати свої навики під час літніх канікул!