Друк

Районні змагання серед учнівської молоді Броварського району

шщкпргшр       22 жовтня 2019р. на базі спортивно-стрілецького комплексу СП ТОВ «САПСАН-СПОРТ» (м.Бровари) комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено районні змагання із стрільби з малокаліберної гвинтівки серед учнівської молоді Броварського району – «САПСАН-2019».В змаганнях взяли участь команди 14-х загальноосвітніх закладів Броварського району, вихованці гуртків «Джура», що працюють в загальноосвітніх закладах Броварського району (всього 56 учасників).

Друк

Козацькому роду нема переводу

DSC06623   19 жовтня 2019 року на Європейській площі міста Бориспіль відбулося яскраве дійство "Козацькому роду нема переводу", що підготували працівники та вихованці БДЮТ "Дивоцвіт".

Друк

Участь у Фестивалі шістдесятництва та дисидентського руху: занурення в атмосферу культурних цінностей, національної свободи, людської гідності

 Image 1 32  Сповнені вражень, нових ідей, збагачені позитивними емоціями повернулисядодому учасники Фестивалю шістдесятництва та дисидентського руху, який проводився у Києві НЦ «Мала академія наук України». З Київщини  цього року на фестиваль запросили чотирьох учнів: Казанцева Тимофія – учня 7 класу Ірпінського навчально- виховного об’єднання «Освіта», Михайленко Ксенію – ученицю 7 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника, Тетянчук Софію та Шквиру Юлію – учениць 9 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей Мала академія наук».

Друк

Відбулася Спартакіада з фізичної та військово-технічної підготовки серед молоді допризовного віку у м.Бориспіль

1571729231 img 5589     18 та 21 жовтня 2019 року у м.Бориспіль відбулася Спартакіади з фізичної та військово-технічної підготовки серед молоді допризовного віку з числа учнів закладів загальної середньої освіти. Всі дев’ять закладів загальної середньої освіти міста взяли участь у змаганнях. Ареною спортивних баталій, які розгорнулись серед амбітних команд юнаків допризовного віку, стали спортивні майданчики Бориспільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, міський стадіон «Колос» та стрілецький тир громадської організації «СК «Бориспіль-Спорт». Кожен заклад представляла десятка найбільш фізично підготовлених допризовників. У перший день Спартакіади юнаки змагались з метання спортивної гранати на дальність, підтягування на гімнастичній перекладині, у бігу на 100 м та легкоатлетичному кросі.
Друк

Науково-практичний семінар для вчителів

DSC 0117    В закладі дошкільної освіти «Ялинка» імені  В.О.Сухомлинського, Всеукраїнському центрі із розповсюдження та впровадження ідей В.О.Сухомлинського було проведено науково-практичний семінар для вчителів початкової ланки, вихователів-методистів ЗДО. За тему було взято слова видатного педагога: «Природа – частинка нас самих, а байдужість до природи – це байдужість до власної долі».

Друк

Майстер-клас “Карвінг – мистецтво кулінарії”

xs92     У рамках соціального проєкту “З теплом душі і добром в долонях”, 17 жовтня 2019 року педагогічні працівники ДНЗ “Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу” провели майстер-клас “Карвінг – мистецтво кулінарії” для клієнтів Молодіжного Центру СОС “Дитяче містечко”.

Друк

І (відбірковий) етап «WORLDSKILLS UKRAINE 2019-2020» з компетенції «Перукарське мистецтво» - в Білій Церкві

DSC 0064   17 жовтня в Білоцерківському коледжі сервісу та дизайну відбувся І  (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності  «WORLDSKILLSUKRAINE 2019-2020» з компетенції «Перукарське мистецтво». Завданням  конкурсу було  - за 40 хвилин виконати  чоловічу салонну стрижку з укладанням волосся.

Друк

На гостини до Солохи

20191017 093707    Гарною традицією у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» є проведення благодійного ярмарку, який щороку восени проходить в рамках тижня діяльності творчої групи вихователів  «Від родинного джерела до громадянського становлення». Цього разу захід отримав назву «На гостини до Солохи» і відбувся 17 жовтня.

Друк

Першість Васильківського району з міні-футболу серед збірних команд 10-11 класів

IMG 20191016 134640   Відбулась першість Васильківського району з міні-футболу серед збірних команд 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. В змаганнях, що проходили на двох майданчиках в селищі Калинівка взяли участь 10 команд шкіл району. Спочатку змагання пройшли в двох групах. Після групових змагань відбулись фінальні стикові матчі.

Друк

Освітяни Київщини – учасники IV Обласного родинного фестивалю «З війни до миру. Діти»

 72470138 2493778440948541 5436313739190075392 n   12 жовтня, з нагоди відзначення Дня Захисника України, у селі Новосілки Києво-Святошинського району відбувся вже IV-й Обласний родинний фестиваль «З війни до миру. Діти», співорганізаторами якого є: ГС «Федерація ГО учасників АТО/ООС Київщини», ГО «Боярка-АТО», структурні підрозділи КОДА та Києво-Святошинської РДА, Чабанівської селищної ради.