Друк

Краща спортсменка з веслування на човнах «Дракон» - 2020

218Вітаємо Ольгу Картавенко, керівника фізичного виховання ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» з перемогою у номінації «Краща спортсменка» 2020 року та нагородженням Почесною грамотою Федерації України з веслування на човнах «Дракон» за особистий внесок у розвиток та популяризацію виду спорту в Україні.

Друк

Вітаємо!

dfdffgfrrУ грудні 2020 року відбувся I Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс “Світ Dreams” для дітей та молоді з обмеженими можливостями в якому взяли участь вихованці гуртків соціально-реабілітаційного напряму КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини”.

Друк

Дитячо-юнацькі спортивні школи системи освіти Київської області розпочали активну роботу в нових умовах їх функціонування в ОТГ

143770034 1607255169482458 3064109550821287960 n 1Так, у новоствореному комунальному закладі позашкільної освіти Гребінківської селищної ради Білоцерківського району "Дитячо-юнацька спортивна школа "Авангард" пройшли наради з тренерсько-викладацьким складом, зустрічі з батьками вихованців ДЮСШ та планується розширення кількості відділень з видів спорту.

Друк

Відбулася на робоча нарада членів Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області щодо розвитку олімпійського руху області

143256023 819367025284048 657845588110970117 o27 січня 2021 року у м. Ірпінь на базі навчально-наукового інституту спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України відбулася на робоча нарада членів Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області, де, поряд з іншими питаннями розглядалися питання розвитку олімпійської освіти у закладах освіти.

Друк

Підсумки обласного етапу Всеукраїнської фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

3 Україна це ми З метою активізації національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, формування у них активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України, створення позитивного іміджу громадян-патріотів у засобах масової інформації, мережі Інтернет та відзначення Дня Соборності України, 26 січня 2021 року підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської фотовиставки «Україна – це ми!» (наказ КЗ КОР «ЦТДЮК» від 26.01.2021 № 14).

Друк

Онлайн-лекторій МАН: знайомимось із законами математики в бізнесі

Blue White Minimal Grid Apology CardПродемонструвати прикладний характер математики, розширити уявлення про застосування математичних знань, акцентувати увагу на важливості математичного апарату при роботі з дослідницькими проєктами – головні завдання онлайн-лекторію «Математичне моделювання – складова частина науково-технічного прогресу». Захід відбувся  в рамках віртуальній математичній академії «Математичне моделювання: попит, стратегії, управлінські рішення».

Друк

Підбиваємо підсумки еко-челенджу «Зроби годівничку – врятуй пташину»

годівничка 2 23635654Зима – дуже важкий час для пернатих. Через холод їм потрібно ще більше енергії, яку вони можуть отримати лише з їжі. Але їжу часто ховає сніг та лід, плодів на деревах майже не залишається. За короткий світловий день пташкам важко знайти необхідну кількість корму. Саме тому так важливо підгодовувати пташок взимку. Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» з 15 по 22 січня 2021 року провів обласний еко-челендж «Зроби годівничку – врятуй пташину» (в рамках обласного освітнього соціально-екологічного проекту «Екологічний кластер «EcoWorldKids»).

Друк

Дослідження з фізики в обласній профільній науковій школі МАН

23 01 2Зимова онлайн-сесія обласної наукової профільної школи з фізики – те, що люблять юні й допитливі! Демонстрація дефракції світла, котушка Томсона, видовищні досліди з рідким азотом – все це онлайн продемонстрували науковці просто з лабораторій фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також учасників наукової профільної школи – учнів, педагогів, керівників дослідницьких проєктів Київського обласного територіального відділення МАН України ознайомили з актуальними напрями наукових досліджень з фізики та астрономії.

Друк

Україна соборна: стереотипи та реальність

изображение viberсмм22 січня, в День Соборності України, українці із вдячністю вшановують героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну Українську державу.

Діти-лідери як гідні громадяни своєї держави не стоять осторонь вшанування історичних подій, проявляють глибоку повагу та любов до Батьківщини.

Друк

«Моя країна – Україна, Київщина – серце України»

7 1 322 січня ми відзначаємо День Соборності України.

З нагоди такої знакової події в житті нашої держави в інтерактивній онлайн-студії Центру творчості дітей та юнацтва Київщини відбувся обласний патріотичний форум «Моя країна – Україна, Київщина – серце України», учасниками якого стали педагоги закладів позашкільної освіти, громадські активісти та лідери органів учнівського самоврядування з усіх територіальних громад Київщини.

Друк

День Соборності України

изображение viber 2021 01 22 13 44 134День Cоборності України - одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України.З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» були проведені тематичні заходи.