Друк

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills"

134    Міжнародний рух World Skills International — найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед молоді у віці від 18 до 22 років. З 23 жовтня по 1 листопада 2019 року, в ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» проводилися конкурси професійної майстерності з професій «Кухар» та «Кондитер» серед здобувачів освіти, в рамках підготовки до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills".

Друк

Відбувся обласний фестиваль дитячих та юнацьких хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…»

IMG 7349      Сцена Києво-Святошинського районного будинку культури, що у селі Новосілки, два дні палала яскравими барвами та щирими посмішками юних танцюристів з усієї Київщини! Всі присутні отримали неймовірний драйв від обласного фестивалю дитячих та юнацьких хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» -2019! Учасниками стали 57 хореографічних колективів закладів освіти Київської області.

Друк

Пошукова акція до 75 – річчя визволення України

2а      Під час осінніх канікул 2019 року юні  краєзнавці з Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості провели пошукову акцію, присвячену звільненню  України  від нацистських загарбників. Спочатку підлітки віднайшли інформацію в інтернеті, потім виявили бажання на власні очі побачити  об’єкти – «доторкнутися» до історії.

Друк

МАН Київщини приймав Всеукраїнський семінар-практикум

DSC 0528       Подія року для Київської обласної МАН – проведення спільно з Національним центром «Мала академія наук України» Всеукраїнського семінару-практикуму «Формування компетентностей та персональних цінностей особистості учнів-членів МАН наукового відділення філософії та суспільствознавства». Протягом трьох днів – з 29 по 31 жовтня – учасники семінару – методисти МАН з різних областей України, як одна злагоджена команда, працювали в рамках теми семінару спільно з науковцями провідних закладів вищої освіти України, обмінювалися досвідом, а на дозвіллі насолоджувалися мистецтвом.

Друк

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ЛІЦЕЮ!

DSC 0052    1 листопада 2019 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»відбувся святковий концерт, присвячений Дню народження ліцею та Посвяті в ліцеїсти.

Друк

Відбулася нарада керівників місцевих органів управління освітою

PA309724      30 жовтня 2019 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» директором департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації була проведена нарада керівників місцевих органів управління освітою.

 

 

Друк

Cемінар з підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної освіти

  IMG 20191030 112934 1   29-30 жовтня 2019 року за підтримки Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки КОДА на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» представниками компанії «Бауміт Україна» у рамках державно – приватного партнерства та ефективної взаємодії з навчальними закладами проведено семінар з підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Системні рішення для утеплення фасадів будівельними матеріалами ТМ BAUMIT».

Друк

Як джурівці у таборі навчалися...

IMG ecb7e8f6877a0c86893641d8eb484735 V      29 – 30 жовтня 2019 року вихованці гуртка “Джура”, Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Світильнянського НВК, учасники рою “Світлі”(керівник Стешенко Т.В.), брали участь вісторичному таборі “Древня Київщина”. Дійство відбувалося у селі Хлепча Васильківського району. Табір організовано за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації і громадської організації “Захист прав молоді та релігійних громад”.

Друк

Правопросвітній проєкт "Я маю право!". Інформаційна платформа «Україна - демократична, соціальна та правова держава»

129   

     30 жовтня 2019 року, викладач правознавства ДНЗ "Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу" Аліна Роззавко та учні зустрілися на інформаційній платформі «Україна - демократична, соціальна та правова держава» у рамках національного правопросвітнього проєкту "Я МАЮ ПРАВО!"

Друк

Обдарованість в НУШ

Безымянный     

      29 жовтня 2019 року у Бориспільському академічному ліцеї відбувся науково-практичний семінар «Адаптація обдарованої дитини в інформаційно-освітньому середовищі Нової української школи». Організатори заходу – міський методичний кабінет управління освіти і науки Бориспільської міської ради, інститут обдарованої дитини НАПН України та управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА.