2020 2021 3

Друк

Пробне ЗНО відбудеться 15 та 17 червня, вхід на тестування – в захисних масках

5ec79aae066b7691016318Пробне ЗНО з української мови та літератури відбудеться 15 червня 2020 року, з інших предметів – 17 червня 2020 року. Про це йдеться у відповідному наказі Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюдненому сьогодні, 22 травня 2020 року. 

Друк

Затверджено графік ЗНО-2020: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня, результати оголосять до 29 липня

5ec62205142fd744293398 2Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

Друк

Наші Герої – Лікарі

99127636 121 травня 2020 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено онлайн засідання секції «Лікарські історії» у рамках обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Київщина мій заповітний край». Учасниками заходу стали юні краєзнавці та педагоги закладів освіти області, які презентували пошуково-дослідницькі роботи про лікарів – представників однієї з найгуманнішої, найважливішої та найгероїчнішої професії.

Друк

Відбувся лісівничий онлайн-івент «Діяльність учнівських лісництв Київщини. Новий погляд»

IMG 20200520 141059 220 травня 2020 року у КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбувся лісівничий онлайн-івент «Діяльність учнівських лісництв Київщини. Новий погляд». У заході взяли участь Руслан Гузенко - перший заступник начальника Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, Олександр Мельник – начальник наукової частини ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція», кандидат сільськогосподарських наук, Ніна Стукал – голова Всеукраїнського об’єднання «Лісова громада», керівники учнівських лісництв та представники лісогосподарських господарств Київської області.

Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою

ffg6756fgghjhhjh 320 травня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками місцевих органів управління освітою, під час якої обговорено питання:

Друк

Вишиванка - символ українського народу

ghhkjgfh 3Вишиванка - символ українського народу. Її патріотичне значення полягає в тісному зв’язку з традиціями, оскільки вишиванка є одним з перших національних здобутків ще з сивої давнини. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Друк

Сучасні тренди в галузі відновлюваної енергетики – у фокусі уваги юних дослідників Київщини

Screenshot 2020 05 15 14 12 54 401 com.viber.voipЮні дослідники Київщини стали учасниками XXІ Міжнародної науково-практичної конференції «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті». Вихованці гуртків та секцій наукових відділень фізики і астрономії та технічних наук Київського обласного територіального відділення МАН України долучилися до наукового діалогу українських і зарубіжних учених, які обговорювали сучасні тренди в галузі відновлюваних джерел енергії та перспективи розвитку відновлюваної енергетики у світі і в Україні зокрема.

Друк

Фізична культура і спорт в умовах карантину

ghjhkhkjg 5З метою захисту учасників фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів від інфекційних хвороб, було призупинено проведення всіх масових спортивних та фізкультурно-оздоровчих заходів, закриті для занять і відвідувань всі спортивні споруди та майданчики. Але це не означає, що спортивний дух в області зовсім зник.

Друк

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу

630З нагоди відзначення в Україні 18 травня 2020 року Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та Дня боротьби за права кримськотатарського народу в ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» для здобувачів освіти було створено добірку інформаційно-довідникових матеріалів про трагічні сторінки історії https://rozzavkoblog.blogspot.com/, https://biblioteka1406.blogspot.com/.