Друк

Рекомендації щодо роботи інклюзивно-ресурсних центрів

imagesЗ метою забезпечення вчасного зарахування дітей зособливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти інформуємо.

Відповідно до підпункту 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року №530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СОУГО-19)» (далі - Закон) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг, зокрема зупинено перебіг строків надання послуг інклюзивно-ресурсними центрами.

Друк

«Пам’ять у наших серцях»

1До Дня пам’яті та примирення 8 травня та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня 2020р. вихованці гуртка «Юний мандрівник» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Літківського НВО ім. М.П. Стельмаха розпочали віртуальну подорож історичними сторінками рідного краю, щоб підтримати всеукраїнську безстрокову акцію «Родинні історії війни», розпочату Українським інститутом національної пам’яті.

Друк

МАТУСЕНЬКО-ГОЛУБОНЬКО, ТИ В МЕНЕ - ЄДИНА

изображение viber 2020 05 10 11 28 43День матері в Україні відзначається у другу неділю травня і цілком присвячений жінкам-матерям. Це день, коли треба висловлювати привітання і подяку улюбленій ненці за колосальне терпіння і сили, підтримку та любов, пролиті сльози і переживання. З покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина в житті.

Друк

На допомогу тим, хто обирає майбутню професію…

DSC 0191Незважаючи на карантин, спричинений коронавірусом, життя не зупинилося. Більше того, воно змушує нас долати нові серйозні виклики, швидко вирішувати непрості завдання, ставить нові цілі, стимулює до саморозвитку, пізнання себе і пошуку свого місця в цьому прекрасному (попри все!) світі.

Друк

Терміни проведення вступної кампанії та нові можливості подачі документів: МОН внесло зміни до Умов прийому

5eb5698b9c9d0141335297Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України. Відповідний наказ, підписаний 4 травня 2020 року, пройшов реєстрацію у Міністерстві юстиції.

Друк

На Київщині пролунали «Фанфари юності»!

dfggbfhw45ynghvj 1008 травня 2020 року, у день Дня пам’яті та примирення та з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було проведено обласний онлайн-фестиваль дитячих та юнацьких духових оркестрів «Фанфари юності».

Друк

День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

599ghghj 18–9 травня вся Україна та ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друк

МАКИ МОЄЇ ПАМ`ЯТІ

изображение viber 2020 05 07 12 01 16 4День пам`яті і примирення… Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Друк

Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3: результати участі у Всеукраїнській програмі підтримки освітніх реформ «Демократична школа»

407 травня 2020 року відділом виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» проведено онлайн зустріч з вчителями, учнями та батькамиКагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Друк

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у ІІ-й Світовій війні

unbnnkn 1Шановні колеги та учнівська молодь!

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, а також на виконання Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів.

Друк

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

unbnnkn 3Цими днями в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей. У цій війні українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Загальні людські втрати України від війни, включно із убитими, померлими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими оцінюються у 8-10 мільйонів життів.