Друк

ДЕНЬ БАБАКА АБО НАШ БАБАК - МУРЗІК

02 z dnem babakaСьогодні, 2 лютого, відзначається День бабака.  Цього дня, ґрунтуючись на поведінці бабака, складають прогноз на весну. У День бабака люди пророкують настання весни за поведінкою звірка.Так, якщо день похмурий, бабак не бачить своєї тіні й спокійно залишає нору – зима рано закінчиться і скоро настане весна. А якщо пухнастий метеоролог лякається своєї тіні й залазить у нору – зима триватиме ще 6 тижнів.

Друк

Консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН Київщини

IMG 20210202 120534Відбулася консалт-студія для педагогічних працівників, які координують діяльність територіальних та локальних відділень МАН Київщини. В режимі онлайн обговорено питання організаційного та інформаційно-методичного супроводу підготовки учнівської команди до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021 році. Близько 70 учасників заходу працювали в середовищі Zoom.

Друк

«Дайджест грантодавця»

grant Ira minЗ метою реалізації в Київській області державної політики соціальноекономічного та культурного розвитку департаментом економіки та цифровізації Київської облдержадміністрації (далі – департамент) підготовлено «Дайджест грантодавця», що містить актуальну інформацію про проєкти міжнародної технічної допомоги, зокрема гранти, кредити, компенсації та навчання.

Друк

Спортсмени Київщини – переможці та призери чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні

145250232 1304394436611386 9061972337991671629 nУ м. Сумах нещодавно відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні, в якому взяли успішно участь і спортсмени Київської області.

Вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» Стецюк Надія здобули бронзову нагороду на дистанції 400м з результатом 57,09с.

Друк

Шановні учасники освітнього процесу!

хачування

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації в рамках обласного проєкту «Якісне харчування – здорова дитина» започатковує опитування щодо якості харчування в закладах загальної середньої освіти Київської області з метою його покращення.

В опитуванні можуть взяти участь учні 5-11 класів, учителі та батьки (опікуни) дітей.

Друк

Володимир Зеленський розповів, скільки отримуватимуть найрозумніші учні та студенти відповідно до указу про заснування президентських стипендій, премій і грантів

6013e1a86f5da432208428Найкращі учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн, переможці всеукраїнських учнівських олімпіад – разову премію у 20 тис. грн, а переможці міжнародних олімпіад – 100 тис. грн. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

Друк

Стартувала обласна учнівська конференція «Україна соборна»

заставка союорныстьНапередодні Дня пам’яті Героїв Крут та з нагоди відзначення Дня Соборності України відбулося відкриття обласної учнівської інтернет-конференції «Україна соборна», яка проводиться четвертий рік поспіль Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді». В режимі онлайн  близько 100 дітей та педагогів Київщини, науковців обговорювали надважливе для українського соціуму питання соборності нашої держави.

Друк

Сергій Шкарлет: Кожна дитина, яка виявить бажання навчатися в 10-11 класах, матиме таку змогу

601412d7e7dd3952398575 129 січня 2021 року, під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет спростував чутки про те, що не всі учні зможуть перейти до 10-11 класів. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

Друк

Обласна краєзнавча онлайн-конференція учнівської молоді «Шляхами Героїв Крут»

Слайд1До 103-ї річниці бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління у боротьбі за незалежність, та з метою вшанування пам’яті Героїв Крут, національно-патріотичного виховання учнівської молоді, привернення уваги до актуальних питань українського державотворення та соборності українських земель в умовах сучасної російсько-української гібридної війни, з онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася обласна краєзнавча конференція «Шляхами Героїв Крут».

Друк

Пройшов вебінар на тему «Досвід реалізації УЄФА Grow»

5826 січня 2021 року, пройшов перший вебінар для всіх територій України на тему: «Досвід реалізації УЄФА Grow», який проводився Українською асоціацією футболу (УАФ) спільно з Союзом європейських футбольних асоціацій (УЄФА) за участі представників освіти, спорту та навчальних закладів області.