Друк

Коворкінг "Осінній пейзаж"

73240138 230150887966079 1282349674056908800 n        26 жовтня 2019 року  у студії пісочної анімації "МАГІЯ ПІСКУ" (керівник Коваленко О.В.) Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості  відбувся коворкінг з мистецтва малювання піском "ОСІННІЙ ПЕЙЗАЖ", на якому вихованці студії разом з батьками осягнули секрети малювання піском, намалювавши сову і використовуючи набутий досвід трансформували малюнок у пейзаж.

Друк

Безпека на дорозі понад усе!

7    З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до навчального закладу  і додому у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості  з  21 по 27 жовтня  тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека вихованців на дорозі.

Друк

Районний конкурс «Скажемо «НІ» торгівлі Людьми!»

чм ссі       25 жовтня 2019 року комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», було проведено конкурс мультимедійних презентацій серед учнівської молоді «Скажемо «НІ» торгівлі людьми!». В конкурсі взяли участь 9 загальноосвітніх закладів Броварського району та творчий колектив Тарасівського НВО (Великодимерської ОТГ).

Друк

Інноватика в сучасній освіті – 2019

35      «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший професійний форум освітніх і науково-педагогічних інновацій в Україні, на якому представлені інноваційні досягнення національних і закордонних закладів освіти. Це – ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в освітній процес.

Друк

Освітній квест для молоді – усвідомлення проблем розвитку

IMG 20191024 115013       Україна знаходиться на шляху реформ, впровадження яких займе не один рік. У цей процес активно війде та молодь, яка зараз навчається за партами. Набуття молодою людиною всієї повноти громадянських прав і обов'язків свідчить про те, що суспільство уже визнає за нею високий ступінь соціальної зрілості, розвинуте почуття відповідальності, здатність приймати рішення, керуючись не тільки особистими інтересами, але і громадянськими почуттями. Тому сьогодні стає актуальним інформування молодого покоління щодо проблем та шляхів подальшого розвитку.

Друк

Закликаємо не спалювати листя - це може викликати захворювання на рак

73268918 2530908920328246 4359025088247365632 o     

    Традиційно восени люди згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров'ю та довкіллю. Міністерство енергетики та захисту закликає громадян не палити листя, адже це призводить до забруднення повітря, води та ґрунту.

Друк

Конкурс «Worldskills Ukraine» з компетенції «токарні роботи»

DSCN4226    22 жовтня 2019 р. на базі ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбувся І–ий етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldskillsUkraine» з компетенції «токарні роботи». У конкурсі взяли участь представники двох закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, в яких готують кваліфікованих робітників за професією загальнодержавного значення «токар».

Друк

Районна конференція «Герої серед нас: сучасні захисники України»

1       23 жовтня 2019р. Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено районний етап обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України», яку представляли вихованці гуртків «Юні музеєзнавці», «Юні екскурсоводи», «Юні фольклористи», «Фольклор та етнографія рідного краю» КЗ БРР БРЦПВУМ, школярі Броварського району.

Друк

В Київській області розпочали свою роботу виїзні курси підвищення кваліфікації вчителів

IMG 4291      23 жовтня 2019 року на базі Академічного ліцею №1 імені А.С. Малишка Обухівської міської ради Київської області розпочали свою роботу виїзні курси підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечують викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» за принципами Нової української школи в початкових класах закладів загальної середньої освіти міста Обухова та Обухівського району.

Друк

Пробні кваліфікаційні роботи

101      22 листопада 2019 року в лабораторії № 1 та №2 ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу», під керівництвом майстрів виробничого навчання групи №24 Волошиної Ю.В., №25 Барташевич І.Л., №28 Міщенка А.О. проведені пробні кваліфікаційні роботи за кваліфікацією кухаря IV розряду.