Друк

День української писемності та мови

Без названия     9 листопада  усі українці відзначають свято української мови – одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники.  День української писемності та мови було ухвалено Указом президента України від 6-го листопада 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Друк

Всеукраїнський науково-практичний семінар у Броварському районі

IMG 20191107 130836     7 листопада 2019 року до Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району на всеукраїнський науково-практичний семінар - панельний дискурс з теми: «Нові вертикалі менеджменту освіти в умовах децентралізації» завітали наукові працівники вищих навчальних закладів України та лікарі-практики.

    

Друк

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

153    Кожного року, 9 листопада, в Україні відзначають День української писемності та мови. Офіційним святом цей день став у 1997 році. Дата 9 листопада припадає на вшанування пам'яті Нестора Літописця. За даними вчених, саме з його праць починається українська мова.

 

Друк

Інтегрований підхід до занять з фізкультури в закладі дошкільної освіти

IMG 20191107 154754    06 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Росинка» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп та інструкторів з фізкультури на тему: «Інтегрований підхід до занять з фізкультури в закладі дошкільної освіти».

Друк

Відбувся семінар-практикум відповідальних за організацію та проведення гри «Джура» в регіонах Київщини

76618992 2481504368565100 3319988494079623168 n    Відповідно до  плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 5 листопада 2019 року на базі Зазимського навчально-виховного об’єднання Броварського району  відбувся обласний семінар-практикум «Технології проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Друк

Чемпіонат світу з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років

сова     

     Випускниця Броварського вищого училища фізичної культури Аліна Акобія  стала Віце-чемпіонкою світу серед спортсменів до 23 років на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив 26.10-04.11.2019 р. у столиці Угорщини Будапешті.

Друк

Відбувся IX-тий Міжнародний турнір з боксу

б1    2-3 листопада в місті Києві відбувся IX-тий Міжнародний турнір з боксу на призи Чеченської діаспори в Україні. Васильківську районну дитячо-юнацьку спортивну школу на цих змаганнях представляли шестеро спортсменів під керівництвом тренера відділення боксу Ярового І.Г.

Друк

Вітаємо переможців VIII Всеукраїнського студентського та учнівського конкурсу музичного мистецтва «Київський Колорит»

IMG 6250    1-3 листопад 2019р. у м.Києві відбувся VIIІ-й Всеукраїнський студентський та учнівський конкурс музичного мистецтва «Київський Колорит». За призові місця змагалися таланти із різних куточків України. В конкурсі взяли участь і вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» - (керівник Бобир А.О) – Харенко Яна, Онопрієнко Вероніка, Калачова Ання та вокальний ансамбль «Лілея». Виконавці змагалися у шістьох номінаціях: академічний вокал, естрадний вокал, джаз-вокал, інструментальний жанр, джаз-інструментал, композиторська творчість.

Друк

Навчання, що відбувається природним шляхом

q111      Всесвіт неперервно змінюється, даючи більше можливостей застосовувати нові методи та підходи до навчання. Класні кімнати стають навчальними середовищами, де учні разом з вчителями беруть участь у  моделюванні та проведенні досліджень, формуванні та обговоренні гіпотез, що підтверджуються доказами й міркуваннями.Таке навчання реалізується через міжпредметні зв’язки, що виходять за межі програми одного конкретного предмета. Це розширює професійні можливості вчителя і сприяє його креативності, а у процесі вирішення поставлених завдань учні отримують практичні навички, які так необхідні до реального життя.

Друк

Філософський симпозіон – 2019: досліджуємо проблеми гендеру в суспільних науках

DSC 0віф617    У науковому відділенні філософії та суспільствознавства Київського обласного територіального відділення МАН України відбувся «Філософський симпозіон – 2019» – зустріч юних і непересічних дітей області, дітей з яскравими думками та ідеями, для пізнання нового, незвіданого, глибокого… Цього року діалог учасників симпозіону базувався на проблемах гендеру в суспільних науках. Аудиторія симпозіону – близько 120 учнів та педагогів закладів освіти міта Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького, Сквирського, Ставищенського, Васильківського районів, Узинської та Фурсівської ОТГ.