Друк

Вітаємо вихованців Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості!

vyst0122 жовтня 2021 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Загалом було представлено 308 робіт, виготовлені у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких вишивка, в’язання, ліплення, різьблення, плетіння, розпис по тканині, дереву, декупаж, валяння тощо.

Друк

Міжнародний день кухаря і кулінара

100Щорічно 20 жовтня кухарі та кулінари всього світу відзначають своє професійне свято. 20 жовтня 2021 року у ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових та ресторанного сервісу» з метою популяризації професії та розширення світогляду здобувачів освіти викладачами Ревою Л.Г та Шагаєвою І.М було проведено виховний тематичний захід для здобувачів освіти групи №32 за спеціальністю «Харчові технології».

Друк

Моделювання діяльності закладів позашкільної освіти: сучасний контент

3 3Реформування освіти зумовило оновлення ролі керівника закладу освіти. Лише той управлінець, який зацікавлений в успіхах кожного учасника освітнього процесу здатний створити творчу атмосферу в закладі, яка вплине на створення ефективної моделі управління сучасним закладом позашкільної освіти.

Друк

Плекаємо патріотів України

й1На сучасному етапі українського державотворення надзвичайно актуальною є проблема виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, активної громадянської позиції, сприяння усвідомленню здобувачами освіти свого громадянського обов’язку на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей.

Друк

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина козацька»

qqq113 жовтня в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася уже сьома обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Київщина козацька», присвячена до Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва, Дня створення Української повстанської армії та свята Покрови.

Друк

День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

7814 жовтня визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії.

Друк

З прийдешнім Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

244755780 392479149219168 7347874585376835804 nНапередодні прийдешнього Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці відбулися святкові заходи на території Національного музею-заповідника під відкритим небом "Битва за Київ 1943 року", що в Нових Петрівцях Вишгородського району за участі голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.

Друк

На Київщині стартує «Джура»

DSC 0303 111 жовтня 2021 року у приміщенні Будинку культури Таращанської міської ради відбувся обласний семінар-практикум для виховників роїв та куренів закладів освіти області «Формування національної свідомості вихованців засобами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Друк

Захоплюючі віражі юних авіамоделістів Київщини

245014466 983812642211717 2942607103906146556 n08 жовтня2021 року на авіадромі «Гайок» міста Білої Церкви відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань серед учнівської молоді з авіамодельного спорту у класі радіокерованих моделей. Організатори заходу –департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».