Друк

Київщина Різдвяна 2021

ffggh 123Ось і завершився новорічно-різдвяний флешмоб "Феєрверк побажань на Київщині"! Десять святкових днів на Київщині панувала новорічна феєрична атмосфера та витав Дух Різдва! Друзі! Саме ми з вами створили казковий піднесений настрій напередодні свят та подарували один одному незабутні враження!
Друк

Відбулася онлайн-нарада з керівниками структурних підрозділів

вваптот 11 січня  2021 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася онлайн-нарада з керівниками структурних підрозділів під час якої обговорено питання організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання та дотримання заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та інші актуальні питання сьогодення.

За підсумками наради надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Друк

МОН розпочало підключення шкіл до безкоштовного сервісу електронних журналів та щоденників

5ff45402b79cd633814411 1Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН розпочало активне поширення сервісу серед шкіл, що ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі. Модуль E-Journal є частиною модернізованої державної системи АІКОМ (управління здійснює державна установа «Інститут освітньої аналітики») зі збору, зберігання та управління даними та створений у межах реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти. 

Друк

Сергій Шкарлет: «МОН прагне створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб і можливостей»

5ff45402b79cd633814411 2МОН прагне створити якісне інклюзивне освітнє середовище для розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб і можливостей. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Друк

Вітаємо з присудженням Премії Верховної Ради України!

26961761 1850526975169736 6122261255143947582 oЩороку Верховна Рада України присуджує Премію видатним педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів. Престижна нагорода є запорукою визнання державою заслуг кращих представників освіти, які вже сьогодні зробили значний внесок задля всебічного розвитку дітей та юнацької молоді.

Друк

Природоохоронна акція «Горлиця звичайна – птах року 2020»

горлиця 5Символом 2020 року серед птахів в Україні було обрано горлицю звичайну (Streptopelia turtur). Колись цей птах з родини голубиних був поширений на всій території нашої країни, крім Карпатських гір, та останнім часом його ареал почав стрімко скорочуватись. Тому питання охорони та догляду за цим видом пернатих стали досить актуальними та нагальними.

Друк

Новорічно-різдвяний подарунок для юних інтелектуалів Київщини

Підписано2Київщина дбає про виховання майбутньої творчої та інтелектуальної еліти. В області розроблено механізми морального і матеріального стимулювання талановитої та обдарованої учнівської молоді, одним з яких є призначення щомісячної стипендії голови Київської обласної державної адміністрації переможцям ІІІ (обласного) і ІV (заключного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів та ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Друк

Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині»

Друзі! Раді сповістити, що новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині» розпочато!!! Ми із задоволенням будемо щодня розміщувати святковий контент, який обов’язково створить феєричну атмосферу в переддень новорічно-різдвяних свят! Тож і ви не баріться, а діліться з нами своїм настроєм та art space!!!!
Сьогодні подарунок для нас підготував гурт "Кумасики" опорного закладу освіти "Шкарівський академічний ліцей - центр позашкільної освіти"!!!!
 
Друк

Нові шкільні автобуси – дітям сільських громад

1 2 2Зробити освітню систему Київщини територією успіху, середовищем для всебічного розвитку людини – основний пріоритет Київської обласної державної адміністрації.

В області проводиться системна робота, спрямована на забезпечення рівного доступу до якісної освіти і створення комфортних умов для навчання та виховання дітей.

Друк

Профорієнтаційний бізнес-турнір – початок творення історії твого успіху

DSC 0540Інноваційним подарунком до новорічних свят для учнівської молоді Київщини став профорієнтаційний бізнес-турнір, який чотири роки поспіль проводить департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ).

Друк

Made in Kyiv region

FB IMG 1608744667828Друзі, погодьтеся, що стримати творчу фантазію не легко, особливо коли на Київщині стільки талановитих дітей! А, отже, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» знову вітає вас на новій обласній виставці-презентації художників-ілюстраторів «Made in Kyiv region» у рамках обласного творчого арт-проєкту «Розмалюємо Київщину – від сірості до яскравості». Тема виставкових робіт «Казки народів світу» і ми впевнені, що вже заінтригували вас!