Друк

Пройшов І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine 2019» за компетенцією «Зварювальні роботи».

IMG 2549     З метою професійної орієнтації молоді, впровадження в систему української професійної освіти кращих міжнародних напрацювань 14 листопада 2019 в ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» проведено І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine 2019» за компетенцією «Зварювальні роботи».

Друк

Cпортивні досягнення в районній Спартакіаді – 2019

160     З 28 жовтня по 07 листопада 2019 року проводилися змагання з різних видів спорту на Спартакіаді серед закладів освіти Дарницького району міста Києва, в яких брали участь учні ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу». Вони виступали в індивідуальному та командному заліку.

Друк

Жити в стилі «ЕКО»

IMG 20191114 123550      14 листопада 2019 року Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на базі Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено майстерку «Жити в стилі «ЕКО» для координаторів регіональних проєктів обласного освітньо-екологічного проєкту «Екологічний кластер «EkoWorldKids».

Друк

Стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Кулінарне мистецтво»

загальне   

   13 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019» з компетенції «Кулінарне мистецтво».

Друк

В Київській області проходять семінари – навчання: «Дотримання вимог законодавства про харчові продукти як запорука забезпечення дітей в навчальних закладах Київщини безпечним та якісним харчуванням»

IMG 0989 

  12 листопада 2019 року на базі Боярського академічного ліцею «Гармонія» Києво-Святошинської районної ради Київської області відбувся семінар – навчання: «Дотримання вимог законодавства про харчові продукти як запорука забезпечення дітей в навчальних закладах Київщини безпечним та якісним харчуванням».

Друк

Участь в «Історичному таборі «Древня Київщина»

1     9 – 10 листопада 2019 року вихованці гуртка «Джура» Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Погребської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Савсюк А.М.) та Княжицької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Ревенчук В.С.) брали участь в «Історичному таборі «Древня Київщина». Табір знаходився у селі Пісківка Бородянського району, і був організований за підтримки Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації і громадської організації «Захист прав молоді та релігійних громад».

Друк

Збережемо енергію – допоможемо країні

IMG 0001     Україна має значні природні ресурси та унікальне навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно. 
       До Міжнародного дня енергозбереження 11 листопада 2019 року в КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбувся день енергозбереження, який  був насичений різними заходами. Діти створили малюнки, стіннівки та оформили виставку «Енергозбереження очима дітей».
Друк

Профільна наукова школа МАН у Головній астронімічній обсерваторії НАН України

IMG 3811    08 листопада проведено мотиваційно-навчальний практикум в рамках STEM-проєкту «Профільна наукова школа» для учнів – членів наукового відділення фізики та астрономії. Заняття відбулося на базі Головної астрономічної обсерваторії НАН України. Участь у школі взяли близько 70 учнів – членів Київського обласного територіального відділення МАН та керівників науково-дослідницьких робіт.

Друк

Мова – коштовний скарб народу

DSC07210    Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Земля українська стародавня, така ж давня, і наша мова. Учені довели, що вік нашої мови – 7 тисяч років. З покоління в покоління, в часи розквіту та падіння передавали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула.

Друк

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

IMG 9825     В День української писемності та мови учні та педагоги КЗ КОР «Васильківська спеціальна школа І-ІІ ступенів» зібрались в затишних класах, щоб разом з тисячами українців написати Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.