Друк

Свято найталановитііших, найактивніших, найзавзятіших

DSC 83281 1Свято спортивної слави – одне з найяскравіших традицій в житті Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», яке об’єднує у велику дружню родину всіх ліцеїстів, випускників, гостей свята та працівників закладу.  

Друк

Участь у Дні відкритих дверей

ghhkgj 718 лютого 2020 року 45 учнів 11 класів (Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Ю. Головатого, Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива» - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха) взяли участь у Дні відкритих дверей на базі ПВНЗ «Інститут психології і підприємництва».

Друк

Зима, що нас змінила

86621774 2710933725622162 5509278675134054400 n

Патріотичному вихованню у  нашій державі відводиться значне місце – це пов’язано як з історичними подіями недавніх часів, так і з далеким минулим нашої країни. Тому 18 лютого  департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у місті Борисполі на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Бориспільський професійний ліцей» проведено патріотичний форум учнівської молоді Київщини «Зима, що нас змінила», приурочений до Дня Героїв Небесної Сотні.

Друк

Вихованці Броварського вищого училища фізичної культури переможці та призери зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань

ghhkgj 314-17 лютого 2020 року зимовий чемпіонат України, що завершився у Мукачеве, визначив сильніших метальників України і став першим контрольним стартом для метальників у новому році. Вихованці Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Броварське вище училище фізичної культури» показали високий рівень підготовки.

Друк

Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринтерських дисциплін

ghhkgj 1З 13 по 17 лютого 2020 року в с. Сколе (Львівська обл.) на трасах навчально-спортивної бази зимових видів спорту «Тисовець» проходив чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат зі спринтерських дисциплін. Протягом п’яти днів юні лижники в запеклій боротьбі з’ясовували хто є найшвидший у своїй віковій категорії в індивідуальних спринтерських гонках класичним і вільним стилем, та в спринтерських естафетах.

Друк

День безпечного Інтернету 2020

413

     11 лютого 2020 року з нагоди Дня безпечного Інтернету 2020 року учнівсько-педагогічний колектив долучився до тематичних заходів під гаслом "Разом для найкращого Інтернету"

Друк

Дві золоті медалі

podreczniki e1404085754469 415 лютого 2020 року в місті Василькові відбувся відкритий Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків і дівчат 2008-2009 року народження.

Друк

Молодіжний фестиваль «Проф FEST OK» триває!

1qweq      У Київській області реалізується проєкт «MyProfiProject», у рамках якого традиційно у закладах професійної (професійно-технічної) освіти відбувається молодіжний фестиваль «Проф FEST OK». 12 лютого 2020 року Богуславське вище професійне училище сфери послуг гостинно зустрічало учнів закладів загальної середньої освіти міста Миронівки та Миронівського району, де проводився профорієнтаційний захід.

Друк

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

14.02 4День Святого Валентина в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» пройшов весело та із запалом. Бо ж цього дня давно чекала вся шкільна спільнота, щоб розважитись та повеселитися.

Друк

Фрагмент відкритого уроку виробничого навчання «Приготування пряничного тіста та виробів з нього»

438ghkhkhkhkhk 114 лютого 2020 року, в навчальній лабораторії №2 ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу», майстром виробничого навчання Волошиною Юлією був проведений фрагмент відкритого уроку виробничого навчання за темою «Приготування пряничного тіста та виробів з нього». Методична мета уроку – показати як правильно та якісно виконувати основні трудові прийоми та сполучення, що становлять операцію; поєднувати вивчені операції в конкретному технологічному процесі.