2020 2021 3

Друк

Останній шкільний день без Останнього дзвоника

апрпоорМи всі звикли до того, що в кінці травня на шкільних подвір’ях, сповнених дитячим гамором, сміхом і квітковим розмаїттям, радісно і гучно лунає звук Останнього дзвоника, який сповіщає всім школярам про завершення навчального року, а випускників кличе у самостійне життя. Здавалося, ця прекрасна традиція, яку шанувало багато поколінь, вічна і непорушна.

Друк

Готуємося до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання

2muOJY1cyyWVOQkxwcXq2019/2020 навчальний рік завершився. У цьому році в 702 закладах загальної середньої освіти, серед яких 661 заклад комунальної форми власності, навчалося понад 223 тис. школярів, що майже на 11 тисяч більше у порівнянні з минулим роком.

Друк

Юні дослідники Київщини презентували свої дослідження на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих»

Пленарне 1Юні дослідники Київщини стали учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Україна очима молодих», яка цього року онлайн об’єднала понад 70 дітей з різних регіонів України.

Представники Київщини презентували свої дослідницькі проєкти у таких секціях: «Сучасне місто: проблеми та шляхи їх вирішення» взяли участь», «ХХ століття в історичній пам’яті: локальні історії», «Екологізація економіки України», «Дослідження якості продуктів харчування та вплив раціону харчування на організм людини», «Сучасні аспекти охорони природи в контексті сталого розвитку».

Друк

Останній дзвоник в режимі онлайн

IMG 20190531 104800Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить урочистого свята Останнього дзвоника, який пролунав у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» 29 травня 2020 року,сповістивши, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє пролунав він для випускників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього…

Друк

День юного дослідника в МАН Київщини – день віншування та приємних сюрпризів

89785464 2Надзвичайно насиченим та емоційно наснаженим видався День юного дослідника – 2020 Київського територіального відділення Малої академії наук учнівської молоді для наукових відділень суспільно-гуманітарного профілю, що відбувся у рамках ХІV Всеукраїнського фестивалю науки. На дітей цього дня чекало немало приємних сюрпризів!

Друк

Свято онлайн об'єднало юних дослідників, педагогів, науковців, випусників МАН

rfklfklfklfd 1Масштабне онлайн-святкування Дня юного дослідника завершила спільнота Київського обласного територіального відділення МАН наукових відділень хімії та біології, екології та аграрних наук, наук про Землю та економіки. Юні дослідники, педагоги, науковці, представники КОКПНЗ «Малої академії наук», випускники МАН Київщини – всі зібралися, щоб привітати переможців всеукраїнських конкурсів, учасників конференцій тощо.  

Друк

Історія успіху - лейтмотив свята для юних МАНівців Київщини

fhfgdg 5456ghgh 2Завершення навчального року МАНівці Київщини відсвяткували онлайн. Тепле, урочисте, інтерактивне дійство тривало протягом шести годин. Юних дослідників та їх педагогів-наставників віншували під час роботи трьох віртуальних онлайн-студій за науковими профілями МАН.

Друк

І ВСЕ Ж ТАКИ ДЗВОНИК ПРОЛУНАЄ!

орвіоіваоів 5Ось і завершується черговий навчальний рік. Складний і зовсім несхожий на всі попередні. Цьогоріч не буде святкових шкільних лінійок, невимушених посиденьок у класі, веселих екскурсій та весняних шкільних пікніків. Але це не привід засмучуватися! 

Друк

Стартує обласний онлайн техночелендж «Creat and test»!

орвіоіваоів 2Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. А створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань,  задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та  винахідницької діяльності у області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.