Друк

Обласний патріотичний форум учнівської молоді «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Слайд2Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося засідання обласного патріотичного форуму учнівської молоді «Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Друк

Міжнародна науково-практична конференція «Україна очима молодих» 2021

скрiнУчні Київщини взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих» – 2021, до якої у форматі онлайн цього року долучилося близько 100 юних дослідників з різних регіонів України. На конференції презентовано науково-дослідницькі роботи у п’яти тематичних актуальних для сучасного українського суспільства напрямках.

Друк

Робоча нарада з актуальних питань діяльності та подальшого розвитку системи професійної (професійно-технічної) освіти області

IMG 396629c8510f6952d3d16e07b15e815a V27 квітня 2021 року в Київській обласній державній адміністрації відбулася робоча нарада з керівниками та головними бухгалтерами закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

ХАКЕРСЬКА АТАКА! НЕВІДОМІ ЗЛАМАЛИ ОФІЦІЙНІ САЙТИ КІЛЬКОХ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ

Brifing 300x176Увага! Хакерська атака! Невідомі зламали офіційні сайти кількох райдержадміністрацій і територіальних громад Київщини та розмістили на них неправдиву інформацію.

Друк

Проведено атестацію педагогічних працівників закладів освіти області

IMG 876023 квітня 2021 року в департаменті освіти і науки в онлайн-режимі відбулося засідання атестаційної комісії, яка провела атестацію педагогічних працівників закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти, а також закладів загальної середньої освіти обласної комунальної власності.

Друк

35-та річниця Чорнобильської катастрофи. Секція «Чорнобильські дзвони» обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край»

Слайд226 квітня в онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося друге секційне засідання щорічної обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край» – «Чорнобильські дзвони», приурочене 35-річчю Чорнобильської катастрофи.

Друк

Вебінар для вчителів польської мови «Реалізація компетентнісного підходу на уроках польської мови в закладах загальної середньої освіти»

изображение viber 2021 04 23 13 48 25У зв’язку з новими соціальними, політичними, економічними умовами останнім часом на теренах України зростає інтерес до вивчення польської мови в закладах загальної середньої освіти. Реагуючи на запити здобувачів освіти, адміністрації шкіл Київщини запроваджують вивчення польської мови як за рахунок інваріантної складової в якості другої іноземної, так і за рахунок варіативної складової як факультативного курсу.  Щорічно в Київській області проводиться Всеукраїнська учнівська олімпіада з польської мови та літератури. Тому наразі є актуальним методичний супровід учителів польської мови  області з боку КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».  

Друк

ВІДБУЛОСЯ ЗАКЛЮЧНЕ ЗАНЯТТЯ ОБЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ СТУДІЇ «ФОРМУВАННЯ ДОСЛІДНИЦЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА НАВЧАЛЬНИХ ЗАНЯТТЯХ ТА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС»

Screenshot 522 квітня 2021 року в режимі-онлайн у Погребівській гімназії Васильківської міської ради було проведено ІІІ (заключне) заняття обласної педагогічної студії з теми «Формування дослідницьких компететностей на навчальних заняттях та в позаурочний час» для педагогічних працівників різних спеціальностей закладів освіти Київської області.

Друк

Новий стандарт природничої освіти: від змісту – до компетентностей

Image 121 квітня 2021 року в КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» у режимі-онлайн проведено навчально-методичний семінар із теми «Новий стандарт природничої освіти: від змісту – до компетентностей».

Друк

Екологічна акція «Free Planet»

не88821 квітня 2021 року в онлайн студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулася обласна екологічна акція «Free Planet» за участі депутатів обласної ради дітей Київщини, лідерів  та координаторів органів учнівського самоврядування  територіальних громад Київської області.