2020 2021 3

Друк

Заклади загальної середньої освіти Київської області готуються до проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання

unnamedУ червні–липні 2020 року в закладах освіти Київської області буде проведено пробне тестування та основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Друк

Київська область отримала державну субвенцію на облаштування ресурсних кімнат у комунальних закладах освіти

07915228 1У системі освіти Київської області функціонують Комунальні заклади Київської обласної ради "Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів" для дітей з порушенням зору та "Білоцерківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр" для дітей з порушенням слуху, зору та складними порушеннями мовлення, що дає змогу забезпечити запровадження в області системи раннього втручання та надавати комплексну допомогу дітям з тяжкими порушеннями розвитку.

Друк

Підсумки освітнього процесу КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»

hhihjtyty 2Перші дні канікул завжди насичені роботою педагогічного колективу. Уже традиційним у цей час є підбиття підсумків навчального року. Не стало винятком і 5 червня. Учителі та вихователі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» зібралися на дистанційну педагогічну раду «Підсумки освітнього процесу за 2019/2020 навчальний рік».

Друк

Проведено онлайн-семінар на тему «Соціально-відповідальна поведінка як інструмент попередження економічної, екологічної та соціальної кризи в суспільстві»

ку3454е 204 червня 2020 року відбувся онлайн-семінар на тему «Соціально-відповідальна поведінка як інструмент попередження економічної, екологічної та соціальної кризи в суспільстві», на якому д.е.н., професорЗагурський Олег Миколайовичознайомив учасників із основними принципами розвитку соціальної відповідальності у сучасному суспільстві та детально проаналізував моделі соціальної держави, її впливу на якість життя суспільства та розвиток бізнесу.

Друк

Підбито підсумки обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування

ємблемаВідповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, удосконалення методологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проєктів з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» спільно з обласною радою дітей Київщини проведено обласний етап конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.

Друк

Відбулася робоча нарада з директорами професійної (професійно-технічної) освіти

IMG 0266 102 червня 2020 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада з директорами професійної (професійно-технічної) освіти Київської області.

Друк

Віртуальний фотоквест до Дня захисту дітей

апенгн 3День захисту дітей юні історики і краєзнавці Київщини святкували по-МАНівськи: ділилися результатами своїх досліджень історичних та архітектурних пам'яток нашої держави під час віртуального фотоквесту «Я – дитина, а це – моя країна – Україна»! До заходу долучилися вихованці гуртків КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», які працюють на базі ОЗЗСО «Ковалівський ліцей» та Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Друк

Дитинство – це гомін веселий усюди

2020 06 01 18 25 50 1У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають яскраве і радісне свято – День захисту дітей.

То ж саме сьогодні, 1 червня, для діток комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації» за допомогою працівників школи була підготовлена яскрава святкова програма «Дитинство – це гомін веселий усюди». Весь ранок шкільний двір був наповнений запальною музикою та дитячим сміхом. Емоції іскрили, наче салют!Діти з задоволенням взяли участь у різних конкурсах, вікторинах і, виконавши жартівливі завдання, отримали солодкі подарунки та призи.

Друк

Міжнародний день захисту дітей

IMG 1141 1Щороку, 1 червня відзначається  свято маленьких громадян  нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Ось і цього року  в Таращанському навчально-реабілітаційному центрі проводились святкові заходи, присвячені нашим дітям.

Друк

Фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!»

SmartSelect 20200527 11 червня 2020 року, в Міжнародний день захисту дітей, відбувся фінал обласного онлайн-фестивалю «Таланти твої, Київщино!». Глядачі мали змогу спостерігати за онлайн-програмою фестивалю на офіційній сторінці Facebook КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» –www.facebook.com/ctduk.ua.

Друк

Поетапне відновлення роботи закладів дошкільної освіти

зображення viber 2020 06 01 09 32 05Відповідно до протокольного рішення позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 травня 2020 року № 16 р у Київській області рішеннями територіальних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій були затверджені заходи щодо поетапного відновлення роботи закладів дошкільної освіти та організації їх роботи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).