Друк

Відбувся семінар-практикум відповідальних за організацію та проведення гри «Джура» в регіонах Київщини

76618992 2481504368565100 3319988494079623168 n    Відповідно до  плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, 5 листопада 2019 року на базі Зазимського навчально-виховного об’єднання Броварського району  відбувся обласний семінар-практикум «Технології проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Друк

Чемпіонат світу з вільної боротьби серед спортсменів до 23 років

сова     

     Випускниця Броварського вищого училища фізичної культури Аліна Акобія  стала Віце-чемпіонкою світу серед спортсменів до 23 років на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходив 26.10-04.11.2019 р. у столиці Угорщини Будапешті.

Друк

Відбувся IX-тий Міжнародний турнір з боксу

б1    2-3 листопада в місті Києві відбувся IX-тий Міжнародний турнір з боксу на призи Чеченської діаспори в Україні. Васильківську районну дитячо-юнацьку спортивну школу на цих змаганнях представляли шестеро спортсменів під керівництвом тренера відділення боксу Ярового І.Г.

Друк

Вітаємо переможців VIII Всеукраїнського студентського та учнівського конкурсу музичного мистецтва «Київський Колорит»

IMG 6250    1-3 листопад 2019р. у м.Києві відбувся VIIІ-й Всеукраїнський студентський та учнівський конкурс музичного мистецтва «Київський Колорит». За призові місця змагалися таланти із різних куточків України. В конкурсі взяли участь і вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості Зразкової студії дитячої естрадної пісні «Лілея» - (керівник Бобир А.О) – Харенко Яна, Онопрієнко Вероніка, Калачова Ання та вокальний ансамбль «Лілея». Виконавці змагалися у шістьох номінаціях: академічний вокал, естрадний вокал, джаз-вокал, інструментальний жанр, джаз-інструментал, композиторська творчість.

Друк

Навчання, що відбувається природним шляхом

q111      Всесвіт неперервно змінюється, даючи більше можливостей застосовувати нові методи та підходи до навчання. Класні кімнати стають навчальними середовищами, де учні разом з вчителями беруть участь у  моделюванні та проведенні досліджень, формуванні та обговоренні гіпотез, що підтверджуються доказами й міркуваннями.Таке навчання реалізується через міжпредметні зв’язки, що виходять за межі програми одного конкретного предмета. Це розширює професійні можливості вчителя і сприяє його креативності, а у процесі вирішення поставлених завдань учні отримують практичні навички, які так необхідні до реального життя.

Друк

Філософський симпозіон – 2019: досліджуємо проблеми гендеру в суспільних науках

DSC 0віф617    У науковому відділенні філософії та суспільствознавства Київського обласного територіального відділення МАН України відбувся «Філософський симпозіон – 2019» – зустріч юних і непересічних дітей області, дітей з яскравими думками та ідеями, для пізнання нового, незвіданого, глибокого… Цього року діалог учасників симпозіону базувався на проблемах гендеру в суспільних науках. Аудиторія симпозіону – близько 120 учнів та педагогів закладів освіти міта Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького, Сквирського, Ставищенського, Васильківського районів, Узинської та Фурсівської ОТГ.

Друк

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills"

134    Міжнародний рух World Skills International — найбільше у світі змагання з професійної майстерності серед молоді у віці від 18 до 22 років. З 23 жовтня по 1 листопада 2019 року, в ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» проводилися конкурси професійної майстерності з професій «Кухар» та «Кондитер» серед здобувачів освіти, в рамках підготовки до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності "WorldSkills".

Друк

Відбувся обласний фестиваль дитячих та юнацьких хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…»

IMG 7349      Сцена Києво-Святошинського районного будинку культури, що у селі Новосілки, два дні палала яскравими барвами та щирими посмішками юних танцюристів з усієї Київщини! Всі присутні отримали неймовірний драйв від обласного фестивалю дитячих та юнацьких хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» -2019! Учасниками стали 57 хореографічних колективів закладів освіти Київської області.

Друк

Пошукова акція до 75 – річчя визволення України

2а      Під час осінніх канікул 2019 року юні  краєзнавці з Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості провели пошукову акцію, присвячену звільненню  України  від нацистських загарбників. Спочатку підлітки віднайшли інформацію в інтернеті, потім виявили бажання на власні очі побачити  об’єкти – «доторкнутися» до історії.