Друк

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ!

image 26 11 19 11 07 1      18-22.11.2019 року місто Харків гостинно приймає учасників чемпіонату України з важкої атлетки серед ШВСМ. Дуже вдалим є виступ вихованців Комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту". В особистій першості показали наступні результати:

Друк

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»

IMG 8867     Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01 листопада 2019 року № 282 «Про проведення обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»,21 листопада 2019 рокуна базі Інтерактивного військо-патріотичного центру ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» відбулася щорічна обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», присвячена до Дня Гідності та Свободи.

Друк

Проєкт «Історія Героя Революції Гідності»

q3   21 листопада 2019 року у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся захід, присвячений річниці Революції гідності та свободи. Вихованці ВМ ЦДЮТ вшанували пам’ять загиблих активістів та пригадали події того часу.
    Всі присутні на заході пройнялися почуттям болі та гордості за своїх земляків-українців, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності.

Друк

Герої серед нас: сучасні захисники України

8q     21 листопада 2019 року вихованці гуртка «Краєзнавець» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості брали участь у краєзнавчій конференції під назвою «Герої серед нас: сучасні захисники України», яка проходила в місті Борисполі. На заході зібралося понад 150 старшокласників з усієї Київщини, щоб представити кращі дослідження про події та учасників Революції Гідності, героїв АТО, долі переселенців, а також про історико-краєзнавчі об’єкти часів Другої світової війни. Діти могли спілкуватися з героями АТО, військовослужбовцями Збройних сил України, запрошеними на конференцію.

Друк

Україна зростає разом з дітьми!

2      Ранок 20 листопада у дітей Київщини розпочався по-дорослому. У Всесвітній день дитини лідери органів учнівського самоврядування взяли участь у Всеукраїнському форумі «Україна зростає разом зі мною», організованому Національною дитячою радою.
      Форум приурочений до 30-річчя Конвенції ООН про права дитини.
    Почесними гостями форуму стали Президент України Володимир Зеленський та Дружина Президента Олена Зеленська.
Друк

В Ірпінському державному коледжі економіки та права відбулися ІІ (обласні) етапи міжнародних мовно-літературних конкурсів серед студентської молоді

20191120112320 IMG 3278       20 листопада в Ірпінському державному коледжі економіки та права відбувся ІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, метою яких є виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління почуття національної гідності, поваги до мови і традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Друк

В рамках проєкту Британської Ради «Future English» Джеф Стенфорд, професор Лестерского університету (Велика Британія) відвідує заклади загальної середньої освіти міста Білої Церкви

IMG     Сьогодні 20 листопада 2019 року Білоцерківську загальноосвітню школу І - ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради Київської області в рамках проєкту Британської Ради «Future English» відвідує Джеф Стенфорд, професор Лестерского університету (Велика Британія). Метою проєкту є підвищення якості навчання та вивчення англійської мови у закладах загальної середньої освіти (дослідження рівня володіння англійською мовою учнів старшої школи та аналіз потреб вчителів англійської мови (опитування та аудиторні спостереження).

Друк

Прямує до фінішу І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2019/2020» серед закладів П(ПТ)О Київської області

179

      Черговий, уже сьомий, конкурс з компетенції «Кондитерське мистецтво» пройшов на базі ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» 19 листопада 2019 року.

Друк

Ти зможеш, якщо зміг Я

IMG ed90a49a6c1ef54c84d937a2d3496615      20 листопада в КЗ КОР « БЦ багатопрофільний НРЦ» стало доброю традицією напередодні Дня Гідності і Свободи проводити спортивний фестиваль «Ти зможеш, якщо зміг Я». Цей захід проводиться з метою популяризації здорового способу життя та залучення дітей до активних занять фізичною культурою і спортом за сприяння управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту.

Друк

Обласна Школа виховників джур

76676502 609767769830793 6841537909279948800 o    Протягом трьох днів на у місті Обухові на базі Центру військово-патріотичного виховання та допризивної підготовки було проведено обласну Школу виховників джур. Педагоги з різних регіонів області мали можливість отримати нові знання, досвід та практичні навички в організації в закладах освіти виховної системи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а також оволодіти методикою проведення районних, міських та обласного етапів гри «Джура».

Друк

19 листопада відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки

PB199982     На колегії було обговорено надзвичайно важливі питання розвитку галузі освіти. Директор департаменту освіти і науки В. Рогова представила стратегічні напрями розвитку системи освіти області; також було розглянуто проекти Стратегії розвитку Київської області на 2021 – 2027 рр., Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2020 рік, актуальні питання реалізації в 2020 році Програми розвитку системи освіти Київської області на 2019 – 2021 рр.