Друк

Відкритий чемпіонат з шашок та шахів

fgfgglhlhh ghuioio 22Учні (вихованців) КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», які 27 лютого 2020 року здобули перемогу в відкритому чемпіонаті з шашок, що відбувся в м. Біла Церква в шахово-шашковому клубі «Юність»:

Друк

Вектори діяльності закладів позашкільної освіти у контексті сучасних трансформацій в освітній галузі

88080480 2629023804090670 6160689424251224064 nСоціально-економічні зміни в країні зумовлюють необхідність більш ефективної організації освітнього простору в закладах позашкільної освіти.

Зростає і соціальний попит на якісну позашкільну освіту, яка відзначається практичною спрямованістю та відкриває широкі можливості для самореалізації й соціальної адаптації особистості, розвитку здібностей та нахилів дітей та учнівської молоді.

Друк

Обласний семінар-практикум на тему «Розвиток емоційного інтелекту у дітей з особливими освітніми потребами»

fgfgglhlhh ghuioio 326 лютого 2020 року на базі КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Богуславської районної ради Київської області відбувся обласний семінар-практикум на тему «Розвиток емоційного інтелекту у дітей з особливими освітніми потребами».

Друк

Відбулося чергове засідання Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області

ttgulgigljgjl 126 лютого 2020 року у м. Ірпінь на базі Університету державної фіскальної служби України відбулося чергове засідання Виконкому відділення Національного Олімпійського комітету України в Київській області.

Друк

Управлінський вояж

87770228 4 1Хлібом-сіллю вітали освітяни Київщини професійну освіту Житомирської області. У рамках проведення управлінського вояжу «Реформуємо професійну (професійно-технічну) освіту разом» 25 лютого 2020 року КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» приймав директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської та Житомирської областей.

Друк

Відбулася робоча нарада спеціалістів (методистів) з питань дошкільної освіти місцевих органів управління освітою

ffgfgfg 625 лютого 2020 року на базі закладу дошкільної освіти № 5 Бучанської міської ради відбулася робоча нарада спеціалістів (методистів) з питань дошкільної освіти місцевих органів управління освітою.

Друк

ПРОФ FEST OK у ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей»

ffgfgfg 1З метою популяризації робітничих професій серед учнівської молоді  25 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» відбувся молодіжний фестиваль «ПРОФ FESTOK», у якому взяли участь понад 150 випускників 9-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київщини.

Друк

Леся Українка – геніальна дочка українського народу

fgfgglhlhh ghuioio 16В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 25 лютого 2020 року було проведено виховний захід "Леся Українка – геніальна дочка українського народу". Вихованці нашого закладу разом із вчителями української мови та літератури, Татаренко Олександрою Василівною та Гречухою Галиною Миколаївною, з любов'ю розповіли про життєвий шлях Лесі Українки, яка вела тяжку 30-літню війну за життя. Але все це не озлобило поетесу, не зменшило душевної щедрості, а, навпаки, навчило з розумінням відноситись до людської біди. Життя Лесі - це легендарний подвиг жінки, яка втілює в собі силу, мудрість, талант і щиру душу.

Друк

ІНТЕРАКТИВНА ЧИТАЛЬНЯ - СУЧАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР

зображення viber 2020 02 10 10 08 45

Невід’ємною складовою освітянського та інформаційного простору є бібліотеки, які накопичують, зберігають і поширюють знання, що зафіксовані у друкованих та інших носіях інформації. Саме бібліотека є найважливішою творчою лабораторією, саме від її ресурсів і послуг залежить якість та зміст освітньої роботи.

Друк

Змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games»

8qwe

У період з 20 по 23 лютого 2020 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський фінал спортивно-масового заходу серед школярів «Сool Games» 2019-2020 років.

Відбіркові змагання проходили з 20 по 22 лютого на базі ДП «МДЦ Артек» (Пуща-Водиця), фінал відбувся 23 лютого у СК «Меридіан».