Друк

День пам'яті та примирення

У неділю, 8 травня 2022 року, в Україні та світі - День пам'яті та примирення. Важлива дата, вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років.

Друк

День матері в Україні

370Цього року День матері припадає на 8 травня. З образом матері пов’язаний образ рідної неньки – України, мальовничої і прекрасної, страдницької, але невмирущої, оспіваної тисячами жінок материнських сердець.

Друк

«Кольори моєї Землі»

276154230 1082720945644698 5813849280790518055 n

У всіх куточках нашої планети люди замислюються над проблемою збереження оточуючого середовища, багатств природи, про об’єднання зусиль заради досягнення миру і добробуту для всіх жителів Землі.

Друк

З Великоднем!

359ДНЗ «Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу» вітає з Великоднем – воістину величним днем торжества Життя і Любові! Вже понад два тисячоліття людство зустрічає це свято, вірячи в те, що Христос-Спаситель принесе нам мир та спокій, злагоду та добробут.

Друк

Обласна краєзнавча онлайн-конференція учнівської молоді «Київщина – мій заповітний край». Секція «Чорнобильські дзвони»

Слайд1В онлайн-студії КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» відбулося перше секційне засідання щорічної обласної краєзнавчої конференції «Київщина – мій заповітний край» – «Чорнобильські дзвони», приурочене 36-річчю Чорнобильської катастрофи.

Друк

МАН Київщини: конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів у розпалі

1111

На Київщині продовжується один з наймасштабніших конкурсів Малої академії наук, учасники якого впевнено долають сучасні виклики й успішно презентують власні дослідницькі проєкти у наукових секціях МАН.

Друк

Інформаційне повідомлення щодо організації освітнього процесу для осіб з особливими освітніми потребами у період воєнного стану

 

увага 4

Підтримка осіб з особливими освітніми потребами як однієї з найбільш вразливих категорій, забезпечення продовження їх навчання за місцем проживання, або тимчасового перебування є одним з найважливіших завдань в умовах сьогодення.