Друк

Свято онлайн об'єднало юних дослідників, педагогів, науковців, випусників МАН

rfklfklfklfd 1Масштабне онлайн-святкування Дня юного дослідника завершила спільнота Київського обласного територіального відділення МАН наукових відділень хімії та біології, екології та аграрних наук, наук про Землю та економіки. Юні дослідники, педагоги, науковці, представники КОКПНЗ «Малої академії наук», випускники МАН Київщини – всі зібралися, щоб привітати переможців всеукраїнських конкурсів, учасників конференцій тощо.  

Друк

Історія успіху - лейтмотив свята для юних МАНівців Київщини

fhfgdg 5456ghgh 2Завершення навчального року МАНівці Київщини відсвяткували онлайн. Тепле, урочисте, інтерактивне дійство тривало протягом шести годин. Юних дослідників та їх педагогів-наставників віншували під час роботи трьох віртуальних онлайн-студій за науковими профілями МАН.

Друк

І ВСЕ Ж ТАКИ ДЗВОНИК ПРОЛУНАЄ!

орвіоіваоів 5Ось і завершується черговий навчальний рік. Складний і зовсім несхожий на всі попередні. Цьогоріч не буде святкових шкільних лінійок, невимушених посиденьок у класі, веселих екскурсій та весняних шкільних пікніків. Але це не привід засмучуватися! 

Друк

Стартує обласний онлайн техночелендж «Creat and test»!

орвіоіваоів 2Сьогодні нашій державі як ніколи потрібні свідомі, суспільно активні громадяни, які конкурентоспроможні на європейському і світових ринках праці. А створення сучасного освітнього простору дає змогу виховати творчу і наукову еліту. З метою розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань,  задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з інформаційних технологій, конструкторської та  винахідницької діяльності у області активно працюють гуртки науково-технічного напряму позашкільної освіти.

Друк

І переможців Київщина славить!!!

ghghhkghkgj fgyihkg 3Позашкільники Київщини вже понад 10 років успішно втілюють в життя наймасштабніший дитячий арт-проєкт, який щороку увінчується обласним фестивалем дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Київщино!». Наш фестиваль є своєрідним підсумком, демонстрацією досягнень, набутих протягом року юними науковцями-дослідниками, краєзнавцями та туристами, екологами та натуралістами, техніками та винахідниками, художниками, юними танцюристами, вокалістами та артистами. А ще це – поштовх для подальшої роботи, джерело нових оригінальних ідей.

Друк

Підсумки обласного конкурсу віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти

InShot 20200527 171437831 3Відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та з метою модернізації змісту і підвищення якості навчально-методичного забезпечення гуртків художньо-естетичного напряму у квітні-травні 2020 року було проведено обласний конкурс віртуальних науково-методичних розробок з художньо-естетичного напряму позашкільної освіти. Учасниками зазначеного конкурсу стали 72 педагогічні працівники закладів позашкільної освіти зі своїми авторськими розробками. Конкурс проводився у таких номінаціях: навчально-методичні рекомендації, сценарії виховних чи розважальних заходів для дітей та учнівської молоді, творчі проєкти та дистанційні заняття.

Друк

З 1 червня може бути відновлено роботу інклюзивно-ресурсних центрів – лист МОН

b2fab28a7195364aa56c18cd759a4e49 1З 1 червня інклюзивно-ресурсні центри (ІРЦ) можуть відновити роботу в регіонах, де буде запроваджено послаблення протиепідеміологічних заходів. Відновлення роботи ІРЦ відбудеться з метою забезпечити зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів освіти. Про це йдеться в листі Міністерства освіти і науки, який був розісланий сьогодні, 26 травня 2020 року.
Друк

Успішними сходинками до наукових вершин

скрiнУспішно й максимально результативно завершився для МАНівців Київщини інтерактивний Всеукраїнський конкурс «МАН-Юніор Дослідник», який одинадцять років поспіль об’єднує в Інтернет-просторі юних дослідників України.   

Друк

Відбулося онлайн-засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Київської області

IMG 20200526 161034 526 травня 2020 року відбулося онлайн-засідання регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти Київської області, яка утворена розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 27.04.2020 № 214.