2020 2021 3

Друк

Командний чемпіонат України з легкої атлетики м.Луцьк

IMG 4507З 19 по 20 вересня 2020 року в м. Луцьк відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 років народження та молодше, в складі команди Київської області взяли участь вихованці КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики та показали наступні результати:

Друк

Математичний КВЕСТ відкриває в ліцеї РІК МАТЕМАТИКИ

IMG 67b538790 32020/2021 навчальний рік оголошено роком математики. До цієї особливої події долучаються небайдужі, а саме: вчителі  математики і вчителі не математики, а також учні, які знають, що математика – це файно, і ті учні, які про це поки ще не знають.

Знайомство з математикою, як наукою всіх наук, як дивовижним інструментом для опанування нових навичок, в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» розпочали з математичного КВЕСТУ, який був проведений 18 вересня 2020 року для ліцеїстів І курсу вчителями Усовою А.А. та Жихарєвою Т.В.

Друк

Професійна освіта Київщини: актуальні питання сьогодення

119516203 3Незважаючи на обмеження, запроваджені у зв’язку з карантином, система професійної (професійно-технічної) освіти Київської області працює на повну потужність, розвивається і впроваджує нові підходи у підготовку робітничих кадрів, адже вона є надзвичайно важливою ланкою для економічного розвитку і формування трудового потенціалу регіону.

Друк

Відкриття нового об’єкта спортивної інфраструктури на Київщині

IMG 160317 вересня 2020 року в комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації» відкрито новий мультифункціональний спортивний майданчик з гумовим покриттям розміром 32х18 м. Вартість майданчика становить 1,5 мільйона гривень.

Друк

Юннатівському руху в Україні – 95 років

IMG 20200915 123528

15-16 вересня 2020 року з нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні  вихованці закладів позашкільної освіти Київщини взяли участь у Всеукраїнській ювілейній естафеті «Стежками юннатівського руху», в межах якої були проведені флешмоби, квести, виставки, майстерки, онлайн-трансляції, спільні перегляди тощо. На базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» пройшла урочиста церемонія передачі кубка Всеукраїнської ювілейної естафети «Стежками юннатівського руху»  юннатам Житомирської області. 

Друк

У Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини - День відкритих дверей

119649440 4

16 вересня 2020 рокуу Центрі творчості дітей та юнацтва Київщини відбулося свято дитинства, творчості та розваг. Цього дня до нас на гостини завітали діти та їхні батьки, аби поринути в атмосферу творчості  та познайомитися з цікавинками, які за літо підготували керівники гуртків.

Друк

«STEM/STEAM: створюємо сучасний освітній простір»

зображення viber 2020 09 15 16 06 36У новому навчальному році КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» продовжено реалізацію обласного освітнього проєкту «STEM/STEAM: створюємо сучасний освітній простір». Наш заклад сприяє розширенню мережі гуртків робототехніки на базі опорних закладів освіти сільської місцевості.

Друк

Онлайн нарада відповідальних за проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура»)

ГРА ДЖУРА ЯК ЖИТТЯ15 вересня, відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на 2020 рік, відділом спортивного туризму та краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведено онлайн нараду для відповідальних за проведення І-х (районних, міських, ОТГ) та ІІ-го (обласного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасниками заходу стали 40 освітян Київщини: спеціалісти місцевих органів управління освітою, методисти та керівники гуртків закладів позашкільної освіти.

Друк

ВІТАЄМО З ВИСОКОЮ НАГОРОДОЮ!

64367 2Справедливим є твердження про те, що без минулого немає майбутнього. За роки діяльності Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» колективом закладу наполегливо та професійно підготовлено: 4 Заслужених майстра спорту України, 33 Майстра спорту України міжнародного класу, 210 Майстрів спорту України, понад 350 членів юнацької, юніорської, молодіжної національної збірної команди України. Вихованцями встановлено: 1 рекорд світу, 2 рекорди Європи, 4 рекорди Європи серед молоді, 10 рекордів України, 52 рекорди України серед юнаків, юніорів та молоді. Серед вихованців закладу 14 учасників Олімпійських ігор, з них 2 чемпіона. Понад 50 випускників відділень ігрових видів спорту (баскетболу, волейболу) були і є гравцями команд суперліги та ліги України.