Друк

Турнір з шахів

IMG 8708 511 січня 2016 року в Баришівську ДЮСШ діти прийшли позмагатися з шахів на запланований турнір. Всіх привітно зустрів тренер-викладач та головний суддя змагань -  Охріменко Євгеній Валентинович, який запропонував проводити ігри в двох вікових групах та оголосив правила та умови ігор.

Друк

Відбулися педагогічні читання

DSC 1633 1911 січня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулися педагогічні читання «Формування інноваційної компетентності педагогів та використання ними інноваційних технологій у педагогічному процесі».

Друк

Формування інноваційної компетентності педагогів та використання ними інноваційних технологій у педагогічному процесі

IMG 8708 211 січня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулися педагогічні читання «Формування інноваційної компетентності педагогів та використання ними інноваційних технологій у педагогічному процесі».

Друк

Пілотний проект кінотренінгу у Сквирському районі

P1090872 111 січня 2016 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся пілотний проект кінотренінгу. У занятті взяли участь лідери учнівського самоврядування та учні-члени Малої академії наук.

Друк

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

DSC 1633 8До старовинного мальовничого міста Богуслав над Россю з’їхалися близько 160 спортсменів, у число яких увійшли сильніші атлети України з Черкаської, Закарпатської, Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Вінницької, Сумської, Луганської, Донецької областей, з м. Києва та м. Білої Церкви на Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби на призи Федерації спортивних видів боротьби.

Друк

Міські змагання спортивних родин

IMG 8708 309 січня 2016 року в спорткомплексі Ірпінської ДЮСШ відбулися традиційні міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я», в яких прийняли участь 14 сімей із Ірпеня, Гостомеля, Ворзеля, Коцюбинського. Учасників свята спортивних родин прийшли привітати заступник міського голови Семко Наталія Григорівна, начальник управління освіти і науки Маляренко Я.О., начальник відділу координування культмасової роботи та фізкультурно-спортивних заходів Кременчук В.В., начальник відділу сім'ї та молоді міської ради Терещенко А.І.

Друк

Відкрита першість Васильківської ДЮСШ з футзалу

kXdCOfTMBh1 809 січня 2016 року у м. Василькові на базі ЗОШ № 9 відбулася відкрита першість Васильківської ДЮСШ з футзалу. Змагання проводилися серед юнаків 2006-2007 років народження. Всього у заході прийняло участь чотири команди (56 учасників).

Друк

Збір лідерів учнівського самоврядування "Різдвяні зустрічі"

IMG 8708 6Центр дитячої та юнацької творчості  Богуславського району 08 січня 2016 року зустрічав найкреативніших, найсміливіших, найоптимістичніших юнаків та дівчат, справжніх лідерів учнівського самоврядування міста Богуслава над Россю.