Друк

Українсько-американський освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA02 лютого 2016 року розпочалися тренінги з навчання тренерів за проектом «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області». З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, та Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні.

Друк

Національно-патріотичне виховання засобами мистецтва та творчості

hjhjhkjkjkklljk 201 лютого 2016 року, на базі ЦТДЮМ «Романтик» міста Обухова, відбувся практичний семінар «Національно-патріотичне виховання засобами мистецтва та творчості» для педагогів-організаторів шкіл міста. Учасників семінару привітала директор центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик».

Друк

Зональні змагання Чемпіонату Київської області з футзалу

IMG 5766 1130 січня 2016 року на базі  ЗОШ № 9 м. Васильків проходили зональні змагання Чемпіонату Київської області з футзалу серед юнаків 2003 – 2004 та 2005 – 2006 р. н. У змаганнях прийняли участь 5 команд (всього 75 учасників).

Друк

Творчість юних – Васильківщині рідній!

IMG 5766 1730 січня 2016 року у Васильківському районному ЦДЮТ відбулася виставка дитячих робіт «Творчість юних – Васильківщині рідній!», яка проходила в рамках Всеукраїнських виставок-конкурсів: науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» та робіт вихованців гуртків початково-технічного моделювання.

Друк

Чемпіонат України з боротьби вільної

hjhjhkjkjkklljk 1З 26 по 29 січня 2016 року в м. Київ в ОНСЦ «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з боротьби вільної. В змаганнях брали участь всі найсильніші молоді борці України – переможці  та призери чемпіонатів Європи та світу.

Друк

Слава Героям Крут!

IMG 5766 929 січня Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. У Фастівському ліцеї-інтернаті відбулися виховні години та години спілкування: «Битва під Крутами», «Пам’ятаємо героїв!».

Друк

Проект «Наш населений пункт – частинка України»

IMG 5766 4Протягом грудня 2015 р. – січня 2016 р. комісією культури, дозвілля, спорту та здорового способу життя районної ради дітей Васильківщини «АШКо» реалізовувся проект «Наш населений пункт – частинка України». Даний проект зорієнтований на те, щоб кожен орган учнівського самоврядування презентував свій населений пункт у вигляді відеофільму або презентації так, щоб захотілося туди приїхати, відвідати та переглянути історичні пам’ятки та красу рідного дому.

Друк

Вечір пам’яті «Понад Крутами - вічність у сурми сурмить»

IMG 5766 529 січня 2016 року у ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» відбувся вечір пам’яті «Понад Крутами - вічність у сурми сурмить», організований та проведений вихователем Рабош М.О. за підтримки координатора учнівського самоврядування Бенедіс Н.О.