Друк

Привітання військовослужбовців з водохрещам

IMGP3907 2Водохреща – велике свято різдвяно-новорічного циклу яке християни відзначають  18-19 січня щороку. На передодні святвечора фольклорний ансамбль «Мрія» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва під керівництвом Любові Станіславівни Богатир, зібравши гостинці завітав до  батальйону зв'язку військової частини А0799 яка розташована у с. Віта Поштова  Києво-Святошинського району.

Друк

Вітаємо Хаврюту Наталію Іванівну, директора Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари, з високою державною нагородою!

IMG hjhkjk61j 3Постановою Верховної Ради України від 08 грудня 2015 року № 855-VIII Хаврюті Наталії Іванівні, директору Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари, присуджено Премію Верховної Ради України. 

Друк

«Україна – країна гідності та свободи»

IMG hjhkjk61j 2У рамках проекту «Україна – країна гідності та свободи» з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Фастівському НВК 15 січня 2016 року відбулася зустріч учні 5-х класів  зі справжніми героями – воїнами АТО, розвідниками 72 бригади, захисниками Донецького аеропорту, сержантами Шаповалом Андрієм  Вікторовичем і Циганковим Віталієм Петровичем.

Друк

Основні аспекти творчої спадщини Олександра Рибалка крізь призму суспільно-культурної ситуації в Україні

IMG 51661 115 січня 2016 року на базі Клавдіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка відбулася наукова конференція «Основні аспекти творчої спадщини Олександра Рибалка крізь призму суспільно-культурної ситуації в Україні», присвячена 65-річчю від дня народження нашого славетного земляка – головного редактора журналу «Пам’ятки України» (2002 – 2009), мовознавця, джерелознавця Олександра Рибалка, яка мала на меті актуалізувати широкий спектр важливих суспільних, історичних, культурологічних проблем, які порушував Олександр Рибалко в очолюваному часописі, а також у власних публікаціях, і з наукового погляду проаналізувати його внесок у розвиток української культури, у процес створення нових духовних цінностей.

Друк

Відзначення учасників районного туру конкурсу «Учитель року – 2016» на Білоцерківщині

IMG 51661 415 січня 2016 року на базі Шкарівської ЗОШ відбувся яскравий районний захід із відзначення переможців та лауреатів І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016». Участь у святковому заході взяли заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Устич Ю.П., заступник голови районної ради Чичикало А.П., радник голови районної ради Павловський В.А.

Друк

Вітаємо позашкільників Київщини – переможців і лауреатів Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» 2015

00 1Вітаємо позашкільників Київщини – переможців і лауреатів Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників», що був проведений Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Всеукраїнською асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2015 рік.

Друк

Свята Різдвяного циклу в гостях у школярів…

DSC 1633 32«Добрий вечір тобі, пане господарю, Радуйся, ой радуйся, земле, Син Божий народився!» - так співається у відомій всім колядці, такими словами і розпочалося дійство 14 січня 2016 року за участю учнів 1-10 класів у КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів».

Друк

«Різдвяні дзвони»

IMG 51661 814 січня 2016 року у місті Бровари панувало справжнє різдвяне свято. У святковому дійстві «Різдвяні дзвони» його величний дух відтворив творчий колектив вихованців та педагогів міського Будинку дитячої та юнацької творчості. Це святкове дійство щорічно відроджує народні традиції, звичаї та обряди, магія і чарівність яких спонукають кожного з нас серцем доторкнутися до справжніх скарбів неоціненного пласту української культури, який живить наше коріння і донині.

Друк

Відкрита першість Васильківської РДЮСШ з волейболу

P1010228 4Вже традиційно в перші дні Нового року проводяться відкриті першості Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи  з різних видів спорту. 13-14 січня 2016 року в селищі Калинівка відбулись змагання з волейболу в рамках «Фестивалю шкільного спорту» серед команд  юнаків та дівчат 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. До участі в турнірі були запрошені всі найсильніші команди загальноосвітніх шкіл. Змагання пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Всі учасники прагнули перемогти, показавши хороший рівень підготовки.

Друк

Чарівна неповторність української культури у дитячих виробах

P1010228 1Кожна людина,  як дитина, так і дорослий чекає і радий подарунку. Різноманітні подарунки виготовляють власними руками вихованці Соснівського НВО Переяслав-Хмельницького району, які відвідують шкільні гуртки декоративно-ужиткового мистецтва «Подарунок» (керівник Луценко О.І., вчитель початкових класів)  та «Прикрась свій дім» (керівник Зуб Н.А., вчитель  початкових класів). Робота  гуртків направлена на ознайомлення дітей із найпоширенішими видами українського народного мистецтва, формуванням культурної підготовки особистості, сприянню виявлення та розвитку художньо-творчих здібностей учнів.

Друк

Щедрий вечір, добрий вечір…

DSC 1633 30Різдвяний вертеп Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» із традиційним щедруванням завітав до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради на старий Новий рік. Щедро посіваючи зерном достатку і добра, юні артисти різдвяними колядками та мелодійними українськими щедрівками віншували очільників Київської області, зичили здоров'я і достатку, миру і злагоди, добробуту та процвітання. Лунали радісні щедрівки з побажаннями, щоб наступний рік був по-справжньому щедрий на все добре.