Увага !!! Онлайн-курс «Тренінг для тренерів» 

Друк

Шкільна екологічна акція «Збережи ялинку» – старт серйозного проекту

DSC 1633 14Зимові новорічні та різдвяні свята тривають... Ось вже й Старий Новий рік та Щедрий вечір завітали до наших осель, незабаром Водохреща. Кожного року діти та дорослі з нетерпінням чекають цих веселих подій – подарунки, сюрпризи, довгоочікувані канікули. Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками. Виконавши свою святкову місію, вони стають нікому не потрібними і опиняються на смітниках. Варто пам’ятати, що хвойний ліс це легені планети, велетенська скарбниця вологи, яка потрібна усьому живому. Ліс це не тільки рослини, але і «помешкання» тварин. Дбати про збереження лісів – наш святий обов'язок!

Друк

Різдвяне диво

P1090872 6Уже другий рік поспіль у селі Світильня Броварського району організовується фестиваль різдвяної пісні «Вечір колядок», тож 12 січня 2016 року вже традиційно Світильнянський навчально-виховний комплекс зустрічав колядників з усього Броварського району та гостей з м. Луцьк, м.Київ та м. Бровари.

Друк

Краса рідного слова через призму наукових відкриттів

DSC 1633 612 січня 2016 року в смт Макарові на базі Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I ступеня-районна гімназія» відбулося III засідання обласної літературної студії «Паростки» – «Краса рідного слова через призму наукових відкриттів».

Друк

Шкільний автобус

DSC 1633 2312 січня 2016 року в Чепиліївському навчально-виховному комплексі Білоцерківського району відбулося вручення шкільного автобуса, який відтепер обслуговуватиме учнів трьох сіл – Чепиліївка, Блощинці та Сухоліси. Урочистий захід відбувся за участю голови Білоцерківської райдержадміністрації Вадима Маршалка, голови Білоцерківської районної ради Віталія Гринчука, Сухоліського сільського голови Віктора Савчука, начальника відділу освіти Білоцерківської РДА Оксани Кравченко, учнів та представників громади.

Друк

Турнір з шахів

IMG 8708 511 січня 2016 року в Баришівську ДЮСШ діти прийшли позмагатися з шахів на запланований турнір. Всіх привітно зустрів тренер-викладач та головний суддя змагань -  Охріменко Євгеній Валентинович, який запропонував проводити ігри в двох вікових групах та оголосив правила та умови ігор.

Друк

Відбулися педагогічні читання

DSC 1633 1911 січня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулися педагогічні читання «Формування інноваційної компетентності педагогів та використання ними інноваційних технологій у педагогічному процесі».

Друк

Формування інноваційної компетентності педагогів та використання ними інноваційних технологій у педагогічному процесі

IMG 8708 211 січня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича» відбулися педагогічні читання «Формування інноваційної компетентності педагогів та використання ними інноваційних технологій у педагогічному процесі».

Друк

Пілотний проект кінотренінгу у Сквирському районі

P1090872 111 січня 2016 року на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся пілотний проект кінотренінгу. У занятті взяли участь лідери учнівського самоврядування та учні-члени Малої академії наук.