Друк

Працьовиті ручки

IMG 7475 14З 22 по 26 лютого 2016 року у КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернатI-IIступенів» проходив тиждень трудового навчання для молодших школярів, координатором  якого стала класовод 3 класу Рибитва Т.С.

Друк

Спортивна зустріч друзів-туристів

IMG 7475 5Сумісне тренування провели вихованці туристських гуртків Володарського районного центру дитячої та юнацької творчості, Богуславського районного позашкільного закладу та Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

20160226_14211725-26 лютого 2016 року 25 директорів шкіл Київської області навчалися на дводенному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні та Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм.

Друк

Нарада директорів позашкільних навчальних закладів Київщини

IMG 7475 126 лютого 2016 року у приміщенні Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів відбулась нарада директорів позашкільних навчальних закладів. Учасниками заходу стали  понад 60 осіб – директори позашкільних навчальних закладів області, педагоги КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Люди з хоробрими серцями

DSC 0411 526 лютого 2016 року у шкільному музеї Тарасівського НВК «Духовна спадщина» відбулася важлива подія. Дев’ятнадцяти нашим захисникам, учасникам бойових дій на сході України, жителям сіл, що входять до складу Жердівської сільської ради, урочисто було вручено Свідоцтва  про право власності на земельні ділянки під будівництво. Цю почесну місію здійснила сільський голова Тетяна Павлівна Зубко.

Друк

Відбувся захід для людей літнього віку «Серце обігріте добром»

IMG 7654 36Все, що оточує нас - міста і села, заводи, безкраї лани - є результатом невтомної праці багатьох людей, у яких за плечима великий життєвий досвід. Щоб віддати шану старшому поколінню, тим, хто відбудовував зруйноване і допомагає творити майбутнє, у приміщенні Обухівського районного центру культури та дозвілля   за ініціативи відділення соціальної допомоги вдома та Обухівського районного Центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний захід для людей літнього віку «Серце обігріте добром».

Друк

Вітаємо юного авіамоделіста!

IMG 7654 39Вітаємо Редюка Іллю, вихованця авіамодельного гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Редюк Д.М.), за ІІІ місце в етапі Кубку світу, в етапі Кубку Євразії та Кубку Білорусі у змаганнях з авіамодельного спорту (клас моделей F2D «Повітряний бій»), які відбулися 19-21 лютого 2016 року в Мінську.

Друк

Турнір з міні-футболу

IMG 7654 3125 лютого 2016 року у спортзалі КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» проведено турнір з міні-футболу серед учнів 2001-2005 років народження у рамках ІІ етапу обласної Спартакіади «Повір у себе».

Друк

Патріотів виховує приклад

IMG 7654 3225 лютого 2016 року учні та вчителі Ставівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району з нетерпінням поспішали на зустріч із мужнім захисником України - бійцем АТО, нашим земляком Кучеренком Іваном Сергійовичем.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»!

vitanna25 лютого 2016 року Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України підбив підсумки ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».