Друк

Всеукраїнський семінар-практикум

jkgjkgfkgkklgf 1202-04 березня 2016 року на базі Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Друк

Участь профтехосвіти Київщини у Міжнародному Економічному Форумі

jkgjkgfkgkklgf 304 березня 2016 року у Київській обласній державній адміністрації відбувся Міжнародний Економічний Форум "Африка – Україна. Партнерство". У заході взяли участь директор департаменту освіти і науки Віра Борисівна Рогова, начальник відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Ніна Іванівна Гуляй, директори професійно-технічних навчальних закладів та працівники установ професійно-технічної освіти.

Друк

Вітаємо бабусь!

jkgjkgfkgkklgf 6Приємно робити добрі справи, а коли вони приносять задоволення іншим, то стає приємніше ще більше. Вихованці Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості прийняли активну участь в акції «Привітай одиноку бабусю», яку проводить ГО «Альянс добрих справ».

Друк

Першість Васильківського району баскетболу!

DSC 0369 7З 24 лютого по 2 березня 2016 року відбулась першість Васильківського району з бескетболу серед збірних команд дівчат 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. Вона була організована відділом освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та Васильківською районною ДЮСШ (директор Нехта В.В.). Спочатку відбулись зональні змагання які проходили в шести територіальних зонах. В них прийняло участь 22 збірні команди дівчат. Зональні змагання пройшли на високому організаційному рівні та в чесній безкомпромісній боротьбі.

Друк

Обласний семінар-практикум відповідальних за музейну справу у районах і містах

DSC01115 102 березня 2016 року на базі Літківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. Стельмаха Броварського району відбувся обласний семінар-практикум відповідальних за музейну справу у районах і містах «Роль і місце музею навчального закладу у формуванні національної свідомості особистості дитини». У заходів зяли участь працівники методичних кабінетів відділів та управлінь освіти, директори та методисти позашкільних навчальних закладів, керівники гуртків. Загалом до роботи семінару було залучено близько 50 осіб.

Друк

Вчимося, творимо, навчаємо

DSC 0369 102  березня 2016 року на базі Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум для пелагів-позашкільників міста на тему  «Художньо-естетичне виховання творчої особистості  засобами позашкільної освіти». Перед початком педагоги ознайомилися з методичною виставкою.  У роботі семінару брала участь  Іващенко Л.В., методист науково-методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради.

Друк

Юні таланти Борисполя на «ЗІРКАФЕСТі»

nvgngflkgk 10Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м.Борисполя взяли участь у ІІІ телевізійному Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Створюй своє майбутнє зараз» в рамках телевізійного проекту «Зіркафест» в місті Київ.

Друк

Конкурс фахової майстерності за професією «Електрозварник»

nvgngflkgk 601 березня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича»відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Електрозварник». Свою любов до обраної справи, майстерність та професійні навички демонстрували учні другого та третього курсів.

Друк

Концерт для воїнів АТО

nvgngflkgk 9Для вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Борисполя вже стало доброю традицією дарувати свою творчість і гарний настрій  воїнам, що перебувають у навчальному центрі Національної гвардії України в селищі Старе Бориспільськоого району. У кінці лютого 2016 року юні артисти презентували нашим захисникам концертну програму «З любов’ю в серці до рідної землі».