Друк

Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків

fdfdghgh 804-06 лютого 2016 року в місті Біла Церква відбувся Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2002-2003 року народження. Команда Васильківського району була представлена вихованцями відділення боксу районної дитячо-юнацької спортивної школи і складалась з п’яти чоловік. Двоє вихованців цієї ДЮСШ стали переможцями і призерами Чемпіонату області.

Друк

Участь у вихованців Березанського ЦДЮТ «Надія» у Відкритому чемпіонаті Київської області з художньої гімнастики серед дівчат

fdfdghgh 704 лютого 2016 року молоді гімнастки Березанського ЦДЮТ «Надія»  взяли участь у змаганнях Відкритої першості КЗ КОР «КОЛІФКС» з художньої гімнастики.

Друк

Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA03 лютого 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» для слухачів курсів підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів» (розробники: А.О. Седеревічене, І.М. Дишлева) відбувся методичний семінар «Формування природничо-математичної компетентності молодшого школяра».

Друк

Новий проект «Служба академічних обмінів»

P2028257 e1454421682639 2У КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» стартував новий проект «Служба академічних обмінів». 3 лютого КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» та Житомирський ОІППО уклали відкриту угоду та започаткували новий проект «Служба академічних обмінів». Передбачається, що делегації науково-педагогічних і педагогічних працівників на чолі з ректорами, за запрошеннями сторін, будуть проводити навчальні заняття (лекції, семінарські заняття, майстер-класи) для педагогічних працівників відповідних регіонів. 

Друк

Формування географічних компетентностей учнів засобами інтерактивного навчання

ошппд_Грабарчук_02.01_502 лютого 2016 року на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулося засідання обласної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: «Формування географічних компетентностей учнів засобами інтерактивного навчання».

Друк

Українсько-американський освітній проект «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA02 лютого 2016 року розпочалися тренінги з навчання тренерів за проектом «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області». З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, та Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні.

Друк

Національно-патріотичне виховання засобами мистецтва та творчості

hjhjhkjkjkklljk 201 лютого 2016 року, на базі ЦТДЮМ «Романтик» міста Обухова, відбувся практичний семінар «Національно-патріотичне виховання засобами мистецтва та творчості» для педагогів-організаторів шкіл міста. Учасників семінару привітала директор центру творчості дітей, юнацтва та молоді «Романтик».