Друк

Відбувся круглий стіл з питань удосконалення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій

hhjkjkjkkffg 111 лютого 2016 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань удосконалення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій відповідно до новітньої освітньої політики.

Друк

Спартакіада «Повір у себе»

fdfdghgh 3611 лютого 2016 року в м. Бровари проводився  чемпіонат Київської області та ІІ етап Спартакіади «Повір у себе»  з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з  ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору, вродженими розумовими і фізичними вадами. Змагання проводилися в легкоатлетичному манежі в трьох вікових групах: молодші; старші; дорослі. Кожен учасник міг приймати участь не більше, як у двох видах змагань.
Друк

Вітаємо Анну Барамідзе – призера Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»!

fdfdghgh 24Барамідзе Анна – вихованка гуртка КЗ «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учениця 8 класу Тарасівського навчально-виховного комплексу Київської області посіла третє місце у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя». Конкурс було організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литви в Україні, Литовським національним центром крові за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України. Учасниками конкурсу стали понад 12 тисяч учнів та студентів України і Литовської Республіки.

Друк

Вшануємо видатних українців

fdfdghgh 21У кінці січня – на початку лютого українці вшановують пам’ять видатних українських митців, громадських діячів, чия творчість стала визначним явищем не тільки української, а й світової літератури. Так, 27 січня 2016 року виповнилося 125 років від дня народження Павла Тичини, українського поета, державного та громадського діяча; 25 лютого 2016 року – 145 років від дня народження Лесі Українки – однієї із центральних постатей в історії національної культури. З метою вивчення творчості цих митців українського слова, звеличення їх пам’яті заплановано низку просвітницьких  заходів з дітьми та учнівською молоддю у позашкільних навчальних закладах області.

Друк

Зимовий сезон для лижників в самому розпалі!

fdfdghgh 18Ліцеїсти відділення лижних гонок Комунального  закладу Київської обласної ради   “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту” взяли участь у чемпіонаті України з лижних гонок серед юніорів та юніорок, який відбувся 04-09 лютого 2016 року в с. Яворів (Львівська область).

Друк

Молодь Броварщини на львівському фестивалі…

DSC 0403 3Вже 10 років поспіль місто Львів збирає талановиту молодь на Всеукраїнський семінар-практикум з хореографії і танцювально-вокальний фестиваль «Різдвяна радість». Цей захід, призваний популяризувати музичні твори духовного спрямування серед учнів.

Друк

Відбувся семінар-практикум «Особливості планування уроку англійської мови»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA09 лютого 2016 року відділ міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» організував та провів семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Особливості планування уроку англійської мови».

Друк

Здоров’я дітей – найголовніше в освіті

fdfdghgh 26Саме такого принципу дотримуються у Кагарлицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Дашенка (директор - Ірина Горбач). Використання здоров’єзберігаючих технологій у навчально-виховному процесі початкової школи дозволяє учням більш успішно адаптуватися в освітньому і соціальному просторі, а програма «ПіснеЗнайка» - технологія, яка дає змогу розвивати й зберігати інтерес дітей до навчання та не травмувати їх здоров’я.

Друк

У музеї історії освіти Київщини КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” відбулося заняття Школи молодого екскурсовода

OLYMPUS DIGITAL CAMERA08 лютого 2016 року відділом музейної освіти та бібліотечної справи проведено черговезаняття Школи молодого екскурсовода для студентів КВНЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж» і слухачів курсів підвищення кваліфікації зі спеціальності «Англійська мова».