Друк

Нарада директорів позашкільних навчальних закладів Київщини

IMG 7475 126 лютого 2016 року у приміщенні Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів відбулась нарада директорів позашкільних навчальних закладів. Учасниками заходу стали  понад 60 осіб – директори позашкільних навчальних закладів області, педагоги КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Друк

Люди з хоробрими серцями

DSC 0411 526 лютого 2016 року у шкільному музеї Тарасівського НВК «Духовна спадщина» відбулася важлива подія. Дев’ятнадцяти нашим захисникам, учасникам бойових дій на сході України, жителям сіл, що входять до складу Жердівської сільської ради, урочисто було вручено Свідоцтва  про право власності на земельні ділянки під будівництво. Цю почесну місію здійснила сільський голова Тетяна Павлівна Зубко.

Друк

Відбувся захід для людей літнього віку «Серце обігріте добром»

IMG 7654 36Все, що оточує нас - міста і села, заводи, безкраї лани - є результатом невтомної праці багатьох людей, у яких за плечима великий життєвий досвід. Щоб віддати шану старшому поколінню, тим, хто відбудовував зруйноване і допомагає творити майбутнє, у приміщенні Обухівського районного центру культури та дозвілля   за ініціативи відділення соціальної допомоги вдома та Обухівського районного Центру творчості дітей та юнацтва відбувся районний захід для людей літнього віку «Серце обігріте добром».

Друк

Вітаємо юного авіамоделіста!

IMG 7654 39Вітаємо Редюка Іллю, вихованця авіамодельного гуртка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник Редюк Д.М.), за ІІІ місце в етапі Кубку світу, в етапі Кубку Євразії та Кубку Білорусі у змаганнях з авіамодельного спорту (клас моделей F2D «Повітряний бій»), які відбулися 19-21 лютого 2016 року в Мінську.

Друк

Турнір з міні-футболу

IMG 7654 3125 лютого 2016 року у спортзалі КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» проведено турнір з міні-футболу серед учнів 2001-2005 років народження у рамках ІІ етапу обласної Спартакіади «Повір у себе».

Друк

Патріотів виховує приклад

IMG 7654 3225 лютого 2016 року учні та вчителі Ставівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицького району з нетерпінням поспішали на зустріч із мужнім захисником України - бійцем АТО, нашим земляком Кучеренком Іваном Сергійовичем.

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»!

vitanna25 лютого 2016 року Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України підбив підсумки ІV етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Друк

Конкурс читців-декламаторів

IMG 7654 2325 лютого 2016 року на Сквирщині було проведено конкурс читців-декламаторів, присвячений 145-річниці від дня народження Л.Українки. У заході взяло участь 67 учнів 2-10 класів із загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району. Захід проведено в рамках святкування річниці з нагоди дня народження письменниці, перекладача, культурного діяча.

Друк

ІІ (обласний) етап Олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

IMG 7654 2624 лютого 2016 року на базі Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж» було проведено ІІ (обласний) етап Олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Київської області.