Друк

Першість Васильківського району баскетболу!

DSC 0369 7З 24 лютого по 2 березня 2016 року відбулась першість Васильківського району з бескетболу серед збірних команд дівчат 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. Вона була організована відділом освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та Васильківською районною ДЮСШ (директор Нехта В.В.). Спочатку відбулись зональні змагання які проходили в шести територіальних зонах. В них прийняло участь 22 збірні команди дівчат. Зональні змагання пройшли на високому організаційному рівні та в чесній безкомпромісній боротьбі.

Друк

Обласний семінар-практикум відповідальних за музейну справу у районах і містах

DSC01115 102 березня 2016 року на базі Літківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. Стельмаха Броварського району відбувся обласний семінар-практикум відповідальних за музейну справу у районах і містах «Роль і місце музею навчального закладу у формуванні національної свідомості особистості дитини». У заходів зяли участь працівники методичних кабінетів відділів та управлінь освіти, директори та методисти позашкільних навчальних закладів, керівники гуртків. Загалом до роботи семінару було залучено близько 50 осіб.

Друк

Вчимося, творимо, навчаємо

DSC 0369 102  березня 2016 року на базі Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся семінар-практикум для пелагів-позашкільників міста на тему  «Художньо-естетичне виховання творчої особистості  засобами позашкільної освіти». Перед початком педагоги ознайомилися з методичною виставкою.  У роботі семінару брала участь  Іващенко Л.В., методист науково-методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради.

Друк

Юні таланти Борисполя на «ЗІРКАФЕСТі»

nvgngflkgk 10Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості м.Борисполя взяли участь у ІІІ телевізійному Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Створюй своє майбутнє зараз» в рамках телевізійного проекту «Зіркафест» в місті Київ.

Друк

Конкурс фахової майстерності за професією «Електрозварник»

nvgngflkgk 601 березня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича»відбувся конкурс фахової майстерності за професією «Електрозварник». Свою любов до обраної справи, майстерність та професійні навички демонстрували учні другого та третього курсів.

Друк

Концерт для воїнів АТО

nvgngflkgk 9Для вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості Борисполя вже стало доброю традицією дарувати свою творчість і гарний настрій  воїнам, що перебувають у навчальному центрі Національної гвардії України в селищі Старе Бориспільськоого району. У кінці лютого 2016 року юні артисти презентували нашим захисникам концертну програму «З любов’ю в серці до рідної землі».

Друк

Хоробрі серця

IMG 3418 11З метою вшанування пам’яті загиблих в АТО, виховання гордості за людей рідної землі, що відстоюють незалежність і волю,  у Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості пройшла зустріч вихованців гуртків із захисниками  під гаслом «Хоробрі серця».

Друк

Лижники підкорюють чемпіонат України !

nvgngflkgk 12У місті Суми 140 найкращих юнаків та дівчат взяли участь у Чемпіонаті України з лижних гонок. 12 команд з різних куточків України серед яких і Комунальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту ” виборювали нагороди.

Друк

Перші кроки юних моделістів Броварського району

IMG 3418 3Броварським районним  Центром дитячої та юнацької творчості проведено перший конкурс-виставку «Моя Модель-2016» в Пухівській ЗОШ І-ІІІ ст., на якому учнівська молодь району виставила свої кращі технічні поробки. Близько 200 робіт – макетів масштабної техніки усіх війн, часів та народів з пластику, паперу, металу, смоли та дерева зайняли 25 столів у великому освітленому спортивному залі школи. У заході прийняло участь понад 80 моделістів-техніків з Києва, Броварів, Шевченкового, Семиполок, Рожнів, Літок та самої Пухівки.

Друк

Всеукраїнські конкурси «Екософт-2016» та «INFOMATRIX-2016»

IMG 3418 2У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відбувся фінальний тур ІІ етапу ХV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2016» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2016».