2020 2021 3

Друк

«Різдвяні дзвони»

IMG 51661 814 січня 2016 року у місті Бровари панувало справжнє різдвяне свято. У святковому дійстві «Різдвяні дзвони» його величний дух відтворив творчий колектив вихованців та педагогів міського Будинку дитячої та юнацької творчості. Це святкове дійство щорічно відроджує народні традиції, звичаї та обряди, магія і чарівність яких спонукають кожного з нас серцем доторкнутися до справжніх скарбів неоціненного пласту української культури, який живить наше коріння і донині.

Друк

Відкрита першість Васильківської РДЮСШ з волейболу

P1010228 4Вже традиційно в перші дні Нового року проводяться відкриті першості Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи  з різних видів спорту. 13-14 січня 2016 року в селищі Калинівка відбулись змагання з волейболу в рамках «Фестивалю шкільного спорту» серед команд  юнаків та дівчат 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. До участі в турнірі були запрошені всі найсильніші команди загальноосвітніх шкіл. Змагання пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Всі учасники прагнули перемогти, показавши хороший рівень підготовки.

Друк

Чарівна неповторність української культури у дитячих виробах

P1010228 1Кожна людина,  як дитина, так і дорослий чекає і радий подарунку. Різноманітні подарунки виготовляють власними руками вихованці Соснівського НВО Переяслав-Хмельницького району, які відвідують шкільні гуртки декоративно-ужиткового мистецтва «Подарунок» (керівник Луценко О.І., вчитель початкових класів)  та «Прикрась свій дім» (керівник Зуб Н.А., вчитель  початкових класів). Робота  гуртків направлена на ознайомлення дітей із найпоширенішими видами українського народного мистецтва, формуванням культурної підготовки особистості, сприянню виявлення та розвитку художньо-творчих здібностей учнів.

Друк

Щедрий вечір, добрий вечір…

DSC 1633 30Різдвяний вертеп Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» із традиційним щедруванням завітав до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради на старий Новий рік. Щедро посіваючи зерном достатку і добра, юні артисти різдвяними колядками та мелодійними українськими щедрівками віншували очільників Київської області, зичили здоров'я і достатку, миру і злагоди, добробуту та процвітання. Лунали радісні щедрівки з побажаннями, щоб наступний рік був по-справжньому щедрий на все добре.

Друк

«Зимова країна»

DSC 1633 27Вихованці гуртка «Художній розпис» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості відвідали Головну ялинку країни на Софіївській площі та зону розваг«Зимова країна»— унікальна країна, яка об’єднує кращі забави зими.

Друк

Відбулося заняття Школи новопризначених завідуючих та методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів і науково-методичних центрів

metod113 січня 2016 року на базі КВНЗ КОР  «Академія неперервної освіти» відбулося заняття Школи новопризначених завідуючих та методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів і науково-методичних центрів на тему "Алгоритм планування роботи навчальних закладів методичними кабінетами, координація їхньої роботи". Заняття провела завідувач відділу неперервної освіти і сертифікації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» І.П. Паливода.

Друк

Щедрий вечір

DSC 1633 2013 січня 2016 року напередодні Нового Року (за старим стилем) учні ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» разом з вихователями гуртожитку відзначили Щедрий Вечір, влаштувавши справжні українські вечорниці з піснями, танцями, ворожінням та обрядовими іграми.

Друк

Проведено вебінар «Упровадження педагогічних інновацій в освітню діяльність позашкільного навчального закладу»

112 січня 2016 року на базі Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості проведеновебінар «Упровадження педагогічних інновацій в освітню діяльність позашкільногонавчального закладу» для слухачів обласного опорного закладу освіти з проблеми «Художньо-естетичне виховання творчої особистості засобами позашкільної освіти». Учасниками віртуального навчально-методичного заходу стали 40 активних слухачів ООЗО.

Друк

Шкільна екологічна акція «Збережи ялинку» – старт серйозного проекту

DSC 1633 14Зимові новорічні та різдвяні свята тривають... Ось вже й Старий Новий рік та Щедрий вечір завітали до наших осель, незабаром Водохреща. Кожного року діти та дорослі з нетерпінням чекають цих веселих подій – подарунки, сюрпризи, довгоочікувані канікули. Всі ми звикли, що Новорічне свято приходить у наш дім разом із красунями-ялинками. Виконавши свою святкову місію, вони стають нікому не потрібними і опиняються на смітниках. Варто пам’ятати, що хвойний ліс це легені планети, велетенська скарбниця вологи, яка потрібна усьому живому. Ліс це не тільки рослини, але і «помешкання» тварин. Дбати про збереження лісів – наш святий обов'язок!