Друк

Довгоочікувана зустріч

02704 121 квітня 2016 року на базі Центру позашкільної освіти Тетіївського району відбулася робоча зустріч вчителів української мови та літератури з доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка, лауреатом міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2008); багаторазовим переможцем Національного конкурсу підручників з української літератури для 5, 6, 7, 8, 9, 10,11 класів, автором серії навчальних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури й державної підсумкової атестації, автором та ведучим освітньо-виховної програми «Загадки мови» на Першому каналі Національного радіо, улюбленцем мільйонів глядачів, ведучим рубрики «Експрес-уроки української мови» у «Сніданку 1+1» Олександром Авраменком.

Друк

Міські змагання з баскетболу у Бучі

SAM 2823 1520 квітня 2016 року  у спортивному залі Бучанської ЗОШ I-III ст. №3 відбулися фінальні ігри міських змагань з баскетболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. На жаль, досить холодна весняна погода стала на заваді проведенню раніше запланованих фінальних ігор на новозбудованому сучасному баскетбольному майданчику з резиновим покриттям на території Бучанської ЗОШ I-III ст. №4.

Друк

У Ставищенському районі грали у «Джуру»

SAM 2823 11Вже стартували в області районні та міські етапи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». 20 квітня 2016 року провели гру і у Ставищенському районі. Безпосередніми організаторами гри стали працівники Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості на чолі з директором – Будаковою Наталією Анатолієвною. Ігри та конкурси було проведено саме на території місцевого позашкільного закладу.

Друк

Гандболістки Київщини – у фіналі!

SAM 2823 920 квітня 2016 року  у спортивному комплексі БВУФК завершилися  зональні змагання V Спортивних ігор школярів України з гандболу серед дівчат. Суперницями команди Київщини (основу якої склали вихованки відділення гандболу БВУФК) були команди з Дніпропетровської, Запорізької і Сумської областей.

Друк

Футбольні змагання школярів Васильківщини

SAM 2823 620 квітня 2016 року відбулись фінальні змагання з футболу за «Кубок пам’яті І.А.Вереньова» серед збірних команд 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району, які входять до загальнокомандного заліку XIX Спортивних ігор школярів Васильківщини. Цей турнір започаткований в 2005 році і був присвячений директору Гребінківського міжшкільного виробничого комбінату Вереньову Ігорю Анатолійовичу, який передчасно, в травні 2004 року пішов з життя. Ігор Анатолійович був футболістом і меценатом.

Друк

Благоустрій у м.Ржищів

SAM 2823 3З метою виховання дбайливого ставлення до довкілля,облаштування і приведення до належного естетичного та санітарного стану території навчальних закладів, посадка дерев, кущів, квітів, впорядкування братських могил діти та працівники дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста   долучились до проведення двомісячника благоустрою з 14 березня по 15 травня.

Друк

Співпраця науки і школи

20160421 111554 1720 квітня 2016 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулося виїзне засідання кафедри тифлопедагогіки факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова.

Друк

Ушанування 30-ї річниці Чорнобильської трагедії на Білоцерківщині

20160421 111554 1220 квітня 2016 року у Маловільшанській ЗОШ І-ІІІ ст.№2  Білоцерківського району відбувся  тематичний захід у зв’язку з 30-роковинами Чорнобильської катастрофи для старшокласників Маловільшанського освітнього округу.  На захід були запрошені начальник відділу освіти Білоцерківської РДА  Оксана Павлівна Кравченко, голова Маловільшанської сільської ради Людмила Миколаївна Маринич, ліквідатори аварії на Чорнобильській ЧАЕС, представники громади.  

Друк

З любов'ю та турботою ставимось до навколишнього середовища

130411 18Учні навчальних закладів  Обухівського району – справжні друзі природи. Усвідомлюючи залежність  фізичного й морального здоров’я від стану довкілля, намагаються з любов’ю та  турботою ставитися  до нього.

Друк

Теорія та практика сучасних економіко-правових, соціально-психологічних та соціально-комунікативних проблем

20160421 111554 20Всеукраїнська науково-практична студентська інтернет-конференція «Теорія та практика сучасних економіко-правових, соціально-психологічних та соціально-комунікативних проблем» відбулася 19 квітня 2016 року в Білоцерківському інституті економіки та управління ВНЗ Університет «Україна».