Друк

«Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять»

12604 1525 квітня в КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» до 30-ї річниці Чорнобильської трагедії вчителі Джунь С.В. та Соколівська Л.Л. провели просвітницький захід «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять».

На цьому заході педагоги розповіли про події на ЧАЕС у квітні 1986 року, про причини виникнення аварії та її наслідки для людей та природи.

Друк

Нам лишається пам'ять, що світить життям і любов'ю

12604 10Чорнобиль… Тридцять років тому, у квітні 1986 року це слово пролунало на всю планету, сповістивши світу про наймасштабнішу катастрофу ХХ століття. Колишні працівники та учні нашого закладу знають про це лихо не з чуток. Адже того сумного травня їх, вихованців та педагогів Чорнобильської школи-інтернату, було евакуйовано на Володарщину.

Ще на початку навчального року учні та працівники комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» розпочали підготовку до відзначення 30-их роковин трагедії на Чорнобильській АЕС. 1 вересня 2015 року було відкрито музей історії школи, стенди якого висвітлюють події від заснування Чорнобильської школи-інтернату до реорганізації в сучасний заклад нового типу.

Друк

«Кожна книга – це країна і час. З минулого в майбутнє час.»

4052016 8З нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів міста Бровари було проведено тиждень книги (22-26 квітня 2016 року).

Під час проведення бібліотечних заходів учні, вчителі, батьки, члени батьківських комітетів, депутат Броварської міської ради та інші гості приєднались до всесвітньої традиції дарування книги.

Друк

Скорбота пам’яті людської

12604 8Чорнобильська трагедія. Це повість, зіткана із правди, скорботи, мужності людей. Горем і болем увійшла вона у наше життя і не залишає байдужими нас і  зараз.

Сьогодні, напередодні 30-ї річниці Дня Чорнобильської трагедії, пройшла  година спілкування  «Скорбота пам’яті людської» для учнів 4-го класу Жовтневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району.

Друк

Школа педагогічної майстерності у Тетіївському районі

02704 6Ось уже кілька років при Тетіївському РМК плідно працює Школа педагогічної майстерності вчителів початкових класів, де кращі вчителі району мають змогу передати власні педагогічні вміння й знахідки, поділитися з колегами досвідом роботи, розкрити секрети успіху.

Цінність групової роботи полягає в тому, що вони все позитивне, створене в процесі спільної творчої діяльності, глибоко аналізують, систематизують, узагальнюють, виробляючи неоціненний досвід, який опубліковують у методичних посібниках.
В 2015 - 2016 н.р. група працює над темою "Формування ключових компетентностей молодших школярів на уроках української мови".

Друк

Чемпіонат України серед школярів з гімнастики художньої за програмою МСУ та КМСУ

2504201617З 21 по 24 квітня 2016 року у м. Вінниці пройшов чемпіонат України серед школярів з гімнастики художньої за програмою МСУ та КМСУ. У змаганнях прийняло участь 16 команд.

Команда Київської області показала високі результати та посіла І загальнокомандне місце.

Друк

«Чарівна писанка – Вербна неділя»

02704 41Великодні свята – це приємні  зустрічі в родинному колі та  серед друзів. Радість та надія на краще. Великдень – це дуже велике свято для кожного з нас. 
24 квітня  в місті Обухові  біля РЗ «Золотий фазан»  відбувсязахід «Чарівна писанка - вербна неділя», у рамках якого проходив  конкурс «Писанкове деревце-2016».Захід  організували  творче об’єднання «Крамничка фантазій»  і  РЗ  «Золотий фазан» за фінансової підтримки Ради підприємців міста Обухова та  організації «Жіночий альянс».
Конкурс «Писанкове деревце» на Обухівщині проводився вже вдруге.
Друк

Учениці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» чемпіонки України

12604 3521-24 квітня у  м. Житомир  відбувся Фінал чемпіонату України «Дитяча ліга» сезону 2015/2016рр.  серед дівчат 2001р.н. і молодші.

У чемпіонаті змагались дівчата з дитячо-юнацьких спортивних шкіл та закладів спортивного профілю зі всієї України. Волейболістки розпочали сезон у першому відбірковому турі ще у листопаді місяці 2015р. У другому турі чемпіонату дівчата зібрались у лютому місяці 2016р. Тоді дванадцять команд боролись за право вийти до фінального туру.  

Друк

Змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року із дзюдо

25042016124 квітня 2016 року у м. Василькові на базі ДЮСШ проводилися змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року із дзюдо серед юнаків та дівчат 1999 – 2001 р. н. У змаганнях прийняло участь 9 команд із міст та районів області.

Команди учасниці посіли наступні місця:

Друк

Чемпіонат ДЮФЛКО

12604 524 квітня 2016 року на Центральному районному стадіоні Макарівського району пройшов чемпіонат ДЮФЛКО 2015-2016 року народження, друге коло. У змаганнях змагалися вихованці двох дитячо-юнацьких спортивних шкіл – Макарівського району та міста Бучі.

Після напруженої боротьби із рахунком 2:0 переможцем змагань стала Макарівська районна ДЮСШ.

Друк

Людина починається з добра…

02704 9Одна ес-ем-ес може змінити життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня може врятувати життя. Добро живе у кожному серці.

Вже стало традицією у Броварському районі щорічне проведення різноманітних благодійних акцій. З 4 по 24 квітня 2016 року Броварським районним Центром дитячої та юнацької творчості було запропоновано навчальним закладам району взяти участь у ХІ Всеукраїнській благодійній акції «Врятуй життя дитині». Учнівська молодь та педагогічні колективи Броварщини не залишились осторонь і долучились до акції. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», організовуючи дану акцію, мав на меті придбати медичне обладнання для новонароджених дітей. Скринька із серцем обійшла усі класи, учні та педагоги добровільно кидали до скриньки будь-яку грошову одиницю.