Друк

Великодні приготування у яслах-садку «Ромашка» м. Березань

250420162225 квітня 2016 року в яслах-садочку «Ромашка» вихователем Радіоненко Н.В. був проведений майстер-клас «Українська писанка».

Маленькі господині, разом із своєю дорослою наставницею, старанно виготовляли, розмальовували Великодні сувеніри, використовуючи зразок – відеоматеріали та ілюстрації з власного дидактичного посібника Наталії Вікторівни.

Друк

Дім без книги – день без сонця

02704 56З метою виховання любові до друкованого слова і рідної мови, розвитку техніки читання, дбайливого ставлення до книги з 22 по 26 квітня 2016 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» проводився Тиждень дитячої та юнацької книги.

            Програмою Тижня було передбачено багато змістовних заходів, щоб зацікавити школярів чарівним світом книги, якому безліч див, таємниць і пригод., надихнути їх на читацьку працю.

Друк

Сторінками історії…

2504201618В історії України є сторінки, про які не можливо говорити без суму.

Однією з таких трагічних сторінок є ГОЛОДОМОР. Після відновлення Україною незалежності у 1991 році, з’явилась можливість українським вченим досліджувати цю трагічну сторінку історії. Результатом цих досліджень було створення  Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

Саме в цьому музеї 25 квітня 2016 року відбувся районний семінар учителів історії навчальних закладів Києво-Святошинського району.

Друк

Хокеїсти команди «БВУФК – Беркур» чемпіони відкритого чемпіонату Республіки Білорусь

12604 44Протягом  6 місяців вихованці  відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК) у складі команди «БВУФК–Беркут» 2000 р.н. брали  участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь. Це було викликано  тим, що нашим хлопцям в національному чемпіонаті фактично не було конкуренції і не програвши жодної гри вони достроково  стали чемпіонами України. А участь у відкритому чемпіонаті Республіки Білорусь, де хокею приділяється дуже велика увага як «президентському виду спорту», де будуються сучасні спортивні арени, відкриваються хокейні школи  і як результат – велика кількість дитячо-юнацьких команд бере участь в національних змаганнях, а національна збірна команда Білорусі – гідний  конкурент провідним хокейним державам, розглядалася    тренерами як гарна змагальна практика і суттєве підвищення в класі наших юних хокеїстів.

Друк

Чорнобиль – трагедія, Чорнобиль – подвиг…

12604 4225 квітня 2016 року, напередодні 30-річчя Чорнобильської трагедії, в Іванківському центрі розвитку дитини «Веселка» відбулася зустріч з Миколою Дмитровичем Борзаківським,  заслуженим природоохоронцем України (2007), старшим державним інспектором Головного державного управління рибоохорони в м. Києві та Київській області, ліквідатором на ЧАЕС.

Микола Дмитрович поділився спогадами про аварію: якими засобами ліквідовувались наслідки катастрофи, як постраждали люди, в яких умовах перебували пожежники.

Друк

Вітаємо керівників, які підготували переможців ІІІ етапу МАН

manУ період з 25 березня по 25 квітня 2016 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Вітаємо керівників, які підготували переможців ІІІ етапу МАН:

Друк

Вітаємо переможців МАН!

У період з 22 по 25 квітня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в наукових відділеннях філософії та суспільствознавства та наук про Землю.

Друк

Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Великодні свята»

02704 3825 квітня 2016 року на базі Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» з метою виховання духовних цінностей дітей відбулося відкриття міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Великодні свята». Учасників виставки привітали головний спеціаліст управління освіти і науки Павленко Т.В. та директор Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Третяк О.М. Під час відкриття виставки-конкурсу вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували всім присутнім свої вітальні виступи з нагоди Великодніх свят.

Друк

День цивільного захисту в школі – завжди корисно та цікаво!

002804 1825 квітня 2016 року, День цивільного захисту у базовому з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тарасівському НВК Броварського району, видався насиченим та цікавим. Згідно з планом «Дня цивільного захисту» було проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів (виховні бесіди, диспути, конкурси, вікторини та тести на тему «Безпека – запорука життя!»), а також  тренувань, змагань, естафет тощо.

Друк

30-ій річниці Чорнобильської катастрофи присвячується…

12604 2526 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними літерами. Катастрофа, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір.

З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування  розвитку патріотичного і екологічного виховання учнів у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат І- ІІ ступенів» 25 квітня 2016 року    проведено виховний захід «Тривожні дзвони Чорнобиля», де мова йшла про події тридцятирічної давнини, про наслідки аварії на ЧАЕС.

Друк

Хай небо буде мирним, а Україна Чистою!

12604 1920-25 квітня учні ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» долучилися до проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!». 

Вся громада міста спільними зусиллями наводила лад у Ржищеві.  Учні ліцею впорядковували територію свого навчального закладу, місця бойової слави у с. Балико-Щучинка  (Меморіальний комплекс «Букринський плацдарм»), прибирали вулиці  та місця відпочинку.