2020 2021 3

Друк

Відкриття меморіальної дошки випускнику Михайлівсько-Рубежівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Моргуну-Білявському Олександру Миколайовичу

etfhgjgjgjh 215 лютого 2016 року у Михайлівсько- Рубежівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з ініціативи адміністрації школи та за підтримки сільського голови Помазана Андрія Сергійовича було відкрито меморіальну дошку випускнику школиМоргуну- Білявському Олександру Миколайовичу. Олександр загинув 3 грудня 2014 року у Донецькому аеропорту при виконанні службового завдання, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Друк

Відкритий урок з музичного мистецтва

fdfdghgh 39Словами можна сказати багато, і все сказане нами сприймається дуже просто та зрозуміло. Тоді навіщо людям музика? Відповідь на це запитання отримали учні 5-А класу на відкритому уроці з музичного мистецтва у КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 15 лютого 2016 року.

Друк

Вихованці Броварського районного ЦДЮТ на регіональній виставці-конкурсі «МікроМодель-2016»

fdfdghgh 41Сьогодні, як ніколи, першочерговим є питання військово-патріотичного виховання молоді України. І одним з таких дійових засобів виховання дітей є історико-технічне стендове моделювання.

Друк

Зональні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з волейболу та баскетболу серед юнаків

fdfdghgh 3313-14 лютого 2016 року у містах Київщини пройшли зональні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з волейболу та баскетболу серед юнаків.

Друк

Відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

OLYMPUS DIGITAL CAMERA13 лютого 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Друк

Організація фізкультурно-оздоровчої та військово-патріотичної діяльності

hhjkjkjkkffg 312 лютого 2016 року на базі Сквирського РЦДЮТ відбувся семінар-практикум з теми «Організація фізкультурно-оздоровчої та військово-патріотичної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах району у ІІ семестрі 2015/2016 н.р.».

Друк

Сучасний кабінет фізики

hhjkjkjkkffg 4Ппозитивною подією в житті учнів та вчителів Кагарлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 стало відкриття сучасного кабінету фізики, оснащеного мультимедійним комплексом. 

Друк

День італійської кухні

fdfdghgh 22З метою професійної орієнтації учнів старших класів в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 11 лютого 2016 року був проведений майстер-клас із кулінарного мистецтва.

Друк

Відбувся круглий стіл з питань удосконалення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій

hhjkjkjkkffg 111 лютого 2016 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбувся круглий стіл з питань удосконалення діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій відповідно до новітньої освітньої політики.

Друк

Спартакіада «Повір у себе»

fdfdghgh 3611 лютого 2016 року в м. Бровари проводився  чемпіонат Київської області та ІІ етап Спартакіади «Повір у себе»  з легкої атлетики в приміщенні серед спортсменів з  ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору, вродженими розумовими і фізичними вадами. Змагання проводилися в легкоатлетичному манежі в трьох вікових групах: молодші; старші; дорослі. Кожен учасник міг приймати участь не більше, як у двох видах змагань.
Друк

Вітаємо Анну Барамідзе – призера Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»!

fdfdghgh 24Барамідзе Анна – вихованка гуртка КЗ «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учениця 8 класу Тарасівського навчально-виховного комплексу Київської області посіла третє місце у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя». Конкурс було організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литви в Україні, Литовським національним центром крові за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України. Учасниками конкурсу стали понад 12 тисяч учнів та студентів України і Литовської Республіки.