Друк

Семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів ПТНЗ

02704 2726 квітня 2016 року відбувся семінар заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів професійно-технічних навчальних закладів "Нормативно-правове та методичне забезпечення навчально-виробничого процесу професійно-технічного навчального закладу". Семінар проведено у Державному навчальному закладі "Сквирське вище професійне училище".

Друк

Чорнобиль не має минулого часу

02704 26Вже 30 років відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно, вiн приніс світові багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

Не минув цей день безслідно також для учнівських та педагогічних колективів Макарівщини, які 26 квітня 2016 року провели в своїх навчальних закладах заходи з нагоди відзначення цієї трагічної події.

Друк

Завершила роботу обласна школа передового педагогічного досвіду Ніколаєнка М.П. і Сатиренко О.В. з проблеми “Упровадження сучасних освітніх технологій у навчально-виховний процес із фізичної культури”

4052016 1426 квітня 2016 року відбулося останнє  заняття курсів підвищення фахової кваліфікації з проблеми “Упровадження сучасних освітніх технологій  у навчально-виховний процес із фізичної культури” для слухачів обласної школи передового педагогічного досвіду Ніколаєнка Миколи Петровича, учителя Іванківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1, заслуженого вчителя України; Сатиренко Ольги Володимирівни, учителя фізичної культури Синявської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів Рокитнянської районної державної адміністрації (далі – Школи).

Друк

Змагалися кращі джури Сквирщини

02704 2226 квітня 2016 року визначено підсумки І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали 17 роїв загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району.

Захід розпочався урочистим зібранням, на якому учасників привітали начальник штабу Гри Олександр Заболотний  та головний суддя Анатолій Гальчинський.

Друк

«Важкий тягар чорнобильського неба»

02704 20З 22 по 26 квітня у Таращанському навчально-реабілітаційному Центрі було проведено ряд пам’ятних заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, а саме: виставку фотоплакатів «Чорна трагедія на кольоровій землі», інформаційні години «Важкий тягар чорнобильського неба», виставку малюнку «Чорнобиль очима дітей», виховні заходи «А думалось, що атом той слухняний», висаджено дерева каштану на території закладу в пам’ять про загиблих «чорнобильців».

Друк

«Чорнобиль не відходить у минуле»

12604 27Як не дивно, люди іноді виступають ворогами природи, не задумуючись над тим, що в першу чергу виступають ворогами собі. І тоді трапляється біла. Одна із найстрашніших трапилась у ніч з 25 на 26 квітня 1986 р., коли всі спали безтурботним сном, над четвертим реактором Чорнобиль­ської атомної електростанції несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний...  Це страшне свідчення того, до якої біди можуть призвести людська недбалість, безвідповідальність, байдужість.

Друк

Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять…

02704 12Чорнобиль…це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це наш нестерпний біль… Наслідки Чорнобильської катастрофи виявилися серйозними. Ця дата – це всенародна панахида, що об’єднує всіх сущих одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

26 квітня 2016 року вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник – Буренко К.І.) Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, що працює на базі Трипільської ЗОШ І-ІІІ ст. провели музейний урок – реквієм до 30-річчя Дня Чорнобильської Трагедії для учнів 4-9 класів.

Друк

Тренінг для вчителів англійської мови, які працюватимуть в літніх мовних таборах

02704 8Швидко спливає час, і незабаром гучний і веселий шкільний дзвінок сповістить про закінчення навчального року для тисяч школярів України. Та залишається ще багато роботи в організаторів літнього відпочинку для учнівської молоді. На часі – підготовка змістовного дозвілля в літніх мовних таборах, які вже вдруге відкриють свої двері для охочих подолати мовні бар’єри й відчути задоволення від спілкування в іншомовному середовищі з однолітками не за шкільною партою. Для ознайомлення з методикою організації дозвілля в умовах мовного табору, можливими формами роботи в ньому 26-27 квітня в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за участі волонтерів Корпусу Миру США в Україні Нетелі Ханлет та Діни Вуд проходитьнавчальний тренінг для вчителів англійської мови, які працюватимуть в таких таборах.

Друк

Науково-практичний семінар для заступників директорів, методистів позашкільних навчальних закладів області

250420163321 квітняня 2016 року базі Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслава-Хмельницького відбувся  науково-практичний семінар для заступників директорів, методистів позашкільних навчальних закладів області «Управління професійним розвитком педагогів сучасного позашкільного навчального закладу в умовах реформування освіти».    

У заході взяли участь понад 50 педагогів.

Друк

«Серце до серця»

002804 48Ось уже 11 років підряд Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей.

Протягом квітня 2016 року проходила XI Всеукраїнська благодійна акція з метою збору коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень дитячих обласних лікарень України. Традиційно до участі в акції долучилися і загальноосвітні заклади Іванківського району.

Друк

Підсумки весняної толоки на Яготинщині

2504201625Учні закладів освіти Яготинського району живуть і навчаються в одному з наймальовничіших куточків Київщини. Але уся ця краса потребує постійного догляду.

Ошатний вигляд міст і сіл починається з маленьких справ, які часто розпочинаються зі шкільних подвір’їв. Саме тому протягом березня-квітня учні, учителі та технічний персонал закладів освіти Яготинщини активно включилися у весняну толоку з озеленення, прибирання та благоустрою пришкільних територій, а часто-густо й самого міста та населених пунктів.

З метою поліпшення стану довкілля, створення нових насаджень, очищення водних джерел, поліпшення естетичного та санітарного стану сіл Яготинщини, міста Яготина було проведено акції: «Посади своє дерево», «Зробимо Україну чистою», «За чисте довкілля».