Друк

Роковини Чорнобиля

12604 4026 квітня 2016 року ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" з висоти часу, що віддаляє нас від 30 – х роковин Чорнобильської катастрофи згадали про трагічні події того фатального дня та схилили голови в скорботі.

Реквієм був організований викладачем спецдисциплін Стукало Н. В.

Про наслідки драматичних подій Чорнобиля та людей, які пережили це лихо, які не зламались і є для нас взірцем боротьби за життя  з перших уст розповів директор Шевченко Василь Васильович.

Друк

Відлуння Чорнобиля

02704 40З сумом пригадуємо події, що сколихнули світ 30 років тому. Відголоски аварії на ЧАЕС долинули до наших часів і ще невідомо скільки поколінь їх чутимуть.

26 квітня вихователі дошкільного начального закладу "Сонечко" м.Ржищів провели виховні заняття, де ознайомили дітей з містом, в якому ніхто не живе, з поняттям "електростанція".Дошкільнятам важко  пояснити про цю трагедію, незрозумілі слова "атом", "радіація" у малят викликають збентеження та здивування, але багато чого вони чули про трагедію на ЧАЕС від батьків, бабусь та дідусів.

Друк

«Чорнобильська трагедія – біль України»

12604 3826 квітня 1986 року о 1 год.23хв. за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. В ці дні в Україні згадують про страшну катастрофу.

З 21 по 26 квітня в КЗ КОР «Васильківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся ряд заходів для школярів на тему:«Чорнобильська трагедія – біль України».

Друк

Страшна біда – Чорнобиль – чорна биль…

02704 3626 квітня 1986 року стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства. В кожній людській душі той трагічний день відізвався тривожним зойком, відчуттям біди, невизначеності майбутнього. Кожного року ми повертається пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

26 квітня 2016 року біля пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС смт Володарка відбувся районний захід з нагоди 30-их роковин Чорнобильської катастрофи за участю керівництва району, керівників установ, організацій, представників громадськості та учнівської молоді.

Друк

Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс…

12604 3125-26 квітня у ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей» пройшли заходи, присвячені 30-річчю аварії на ЧАЕС,яка й досі розцінюється, як найбільша за всю історію атомної енергетики, і в результаті якої постраждали сотні тисяч людей.

Делегація від навчального закладу взяла участь у покладанні квітів до пам’ятного знака «Дзвони Чорнобиля» в парку Т.Шевченка та мітингу – реквіємі  «Чорнобильська трагедія в наших серцях».

Друк

День, що змінив світ

12604 2926 квітня 2016 року в актовій залі ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу» пройшов урок-реквієм «День, що змінив світ», присвячений 30 роковинам страшних чорнобильських подій.

Про пожежників, очолюваних начальниками караулів, лейтенантами В.Правиком та В.Кібенком, які уже через кілька хвилин після вибуху реактора прибули на місце події і вступили у двобій з вогнем на четвертому енергоблоці та покрівлі машинної зали, про транспортників, будівельників, медиків, спеціальні частини хімзахисту, вертольотчиків та інші підрозділи Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, про екологічні та економічні наслідки Чорнобильської катастрофи почули присутні на заході

Друк

Чорний біль - Чорнобиль

002804 1226 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської біди. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом не відомої раніше катастрофи, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш чорний біль. Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждань. Тридцять років віддаляє український народ від тієї вікової трагедії.

Для когось це, можливо, і «зона відчуження», а для нас - це Батьківщина, це наша зона національної трагедії.

Друк

Від кожної дитини Яготинщини - паска воїну АТО

002804 1Серед весняних свят українців особливим багатством обрядових дій і звичаїв вирізнився великодній цикл – Великдень. Це свято - на честь Воскресіння Ісуса Христа, тобто перемоги добра над злом і світла над пітьмою, життя - над смертю. До Великодня готувалися дуже ретельно.

На Яготинщині підготовку до цього свята Миру і Світла розпочали заздалегідь.

Друк

Чорнобиль – біль наш давній

02704 3326 квітня 2016  року  вся Україна відзначає сумну дату – 30 - роковини аварії на Чорнобильській атомній станції, події, яка змінила Україну і змінила весь світ. Заходи з відзначення мужності ліквідаторів проводилися в усіх навчальних закладах Кагарлицького району: інформування  учнів  «Чорнобильське  лихо  у  пам’яті  народній», виставки  анкет   ліквідаторів  аварії  на  Чорнобильській  АЕС «Поріс  чорнобилем  Чорнобиль – бідою нашою  поріс», години  спілкування  «Чорнобильська  катастрофа», виховні  заходи  «Чорнобиль – біль  наш  давній» та інші. Учні   закликали  зберігати  пам’ять  про Чорнобильську  катастрофу  та  вшановувати  героїзм  пожежників, персоналу  ЧАЕС, будівельників, учених, які  ліквідували  пожежу  на станції та борються з жахливими наслідками катастрофи.

Друк

Відкриття додаткової групи в ДНЗ «Калинка»

12604 17З метою забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в Білоцерківському районі триває поступове створення додаткових місць у дошкільних навчальних закладах.

У квітні 2016 року розпочала свою роботу додаткова група на 20 місць у ДНЗ «Калинка» Дроздівської сільської ради.

Друк

"Чорнобильська зона"

02704 3130 років тому країна пережила велику трагедію на Чорнобильській АЕС, відлуння якої українці відчувають і зараз. До 30-річчя Чорнобильської трагедії у ДНЗ «Київське обласне ВПУ харчових технологій та ресторанного сервісу» відбулися заходи з метою вшанування жертв та постраждалих від аварії на ЧАЕС.

26 квітня 2016 року учні навчальних груп № 4, 5 та 32 з викладачами Веренич М.А. та Шаталовою А.С. відвідали Національний музей «Чорнобиль», де переглянули унікальні відеоматеріали про катастрофу та її наслідки, побачили діючий макет енергоблоку ЧАЕС та діораму "Чорнобильська АЕС до, під час й після аварії".