Друк

Семінар-практикум у Богуславському районі

IMG 4528 1715 березня 2016 року на базі Іванівського НВК  Богуславського району було проведено семінар-практикум на тему: «Роль управлінської діяльності в організації навчально - виховного процесу з використанням електронно - цифрової лабораторії на уроках природничо – математичних дисциплін» за участю начальника відділу освіти  Поліщук О.В., керівників навчальних закладів, методистів РМК.

Друк

«Ефективне спілкування – ключ до створення дружнього мікроклімату в команді»

PA136239 1«Ефективне спілкування – ключ до створення дружнього  мікроклімату в команді» під такою назвою 15 березня 2016 року у відділ освіти Обухівської РДА відбулось тренінгове заняття для педагогів-організаторів. Учасниками заходу стали представники 10-ти навчальних закладів Обухівського району.

Друк

Міські змагання з шахів у м. Бучі

IMG 4145 115 березня 2016 року у приміщенні Бучанської СЗОШ I-IIIст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов пройшли міські змагання з шахів серед учнів 1999 р.н. та молодших загальноосвітніх навчальних закладів, головною метою яких стала популяризація грив шахи як виду спорту, залучення дітей до регулярних занять шахами та визначення переможців для подальшої участі у збірній команді міста у обласному етапі VСпортивних ігор школярів України з даного виду спорту. Обов’язки головного судді виконувала тренер-викладач з шахів місцевої ДЮСШ Григор’єва Ш.Р.

Друк

Свято книги та дитячої творчості

IMG 4528 115 березня 2016 року Білоцерківська загальноосвітня школа № 6 гостинно зустрічала учасників Першого міського конкурсу дитячої творчості «Світова класика», який відбувався в лютому-березні 2016 року в таких номінаціях: «Образотворче мистецтво»; «Літературний Еверест», «Моя улюблена книга»; «Декламаторська майстерність»; «Театральна майстерність»; «Раджу прочитати».

Друк

Семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

З 14 березня 2016 року 25 класних керівників та 25 шкільних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області будуть навчатися на чотириденному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, Бендерець Наталія Миколаївна, перший проректор академії, кандидат педагогічних наук, Наталія Бикова, регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні та Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм.

Друк

Живе Шевченкове слово

IMG 8372 13Традиційно український народ на початку весни звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

Друк

Жива, жива душа поезії святая...

IMG 8372 7Літературно-мистецьке свято «Жива, жива душа поезії святая...» відбулося у Стрітівці. Захід було присвячено творчості Великого Кобзаря, пророка, духовного батька, творця і рятівника нації, який зробив незриме в  історії зримим у слові, дав народному духові точку опори і повернув самоповагу українцям.Творчість Пророка об'єднала студентів КВНЗ КОР «Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва» й учнів Стрітівської ЗОШ I-II ступенів. Сьогодні як ніколи ми розуміємо, що заповіти Шевченка – кохання, вірність, правда, воля – вічні.

Друк

Шевченко і сучасність

IMG 7719Постать Тараса Шевченка давно стала символічною для України. На його поезії виросло не одне покоління наших співвітчизників, безсмертні твори митця знають і люблять у всьому світі. Однак щоразу, як перегортаєш сторінки Кобзаря, відкриваєш для себе щось нове.

Друк

Яценко Андрій призер чемпіонату Європи -2016 з вільної боротьби

P3098328 1708-13 березня 2016 року у місті Ризі (Латвія) проходить чемпіонат Європи з вільної боротьби. Приємно, що з перших днів чемпіонату  збірна  команда України здобула 3 нагороди. Срібну нагороду до скарбнички приніс випускник відділення вільної боротьби Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» Яценко Андрійу ваговій категорії до 57 кг.