Друк

Розпочала роботу Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016»

10553493_236774149998641_5887910672421974819_n17 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Друк

Засоби підвищення рівня організації військово-патріотичного виховання та викладання предмета “Захист Вітчизни” в загальноосвітніх навчальних закладах Київській області”

17 березня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» було проведено семінар-практикум “Засоби підвищення рівня організації військово-патріотичного виховання та викладання предмета “Захист Вітчизни” в загальноосвітніх навчальних закладах Київській області” для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів Захисту Вітчизни.

Друк

Стажування лідерів органів учнівського самоврядування області в департаменті освіти і науки

IMG 7803 117 березня 2016 року в департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації проведено стажування лідерів органів учнівського самоврядування області. Учасниками заходу стали 16 дітей-лідерів та педагоги-координатори органів учнівського самоврядування Баришівського, Богуславського, Бородянського, Києво-Святошинського, Таращанського районів, міст Білої Церкви, Переяслава-Хмельницького, Фастова.

Друк

Семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

17 березня  2016 року вКВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  завершився чотириденний  тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області».

Друк

Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі “Розвиток громадянських компетентностей в Україні”

doccu517 березня 2016 року на базі Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ) розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі “Розвиток громадянських компетентностей в Україні”.

Друк

Від мрій солодких до страв таких же…

IMG 4528 1017 березня 2016 року у ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» проходив відкритий урок виробничого навчання в групі К-44, що навчається за професією «Кухар; кондитер». Методично грамотно був побудований вступний інструктаж із використанням сучасних технологій: робота з ПК, перегляд відеороликів із приготування солодких страв та десертів.

Друк

ІІІ Міський турнір юних хіміків і біологів

DSC 0291 416 та 17 березня 2016 року серед учнів 7-9 класів загальноосвітніх закладів міста на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка було проведено ІІІ Міський турнір юних хіміків та біологів - 2016 (далі – Турнір). 

Друк

Маленький дослідник із м.Ржищева

IMG 4528 3Не ходити до школи, але отримати освіту й атестат, – цю можливість відтепер має кожен учень: цього року Міністерство освіти України затвердило Положення про екстернат, згідно з яким у кожній школі передбачено цю форму навчання. Звичайно, здати іспити без сидіння за партою досі також можна було, але користувалися цією можливістю одиниці: через хворобу, в разі гастролювання тощо. Але – і це також ознака часу – дітей, яким з різних причин комфортніше поза колективом, стає дедалі більше.

Друк

Навчально-польові збори в Центрі військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга»

IMG 4528 5З метою забезпечення якісного виконання програми предмета «Захист Вітчизни» та практичного закріплення рівня знань, умінь, навичок учнів 11 класів Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» в березні 2016 року розпочалися навчально-польові збори та практичні заняття в лікувально-оздоровчих закладах міста. Протягом 18 годин (6 тижнів) юнаки та дівчата Центру допризовної підготовки будуть удосконалювати на практиці набуті знання з вогневої, тактичної, фізичної та медичної підготовки.