2020 2021 3

Друк

Відновлено роботу дитячого садка «Сонечко» у с.Мар’янівка Макарівського району

jkgjkgjkjkgjkg 1307 квітня 2016 року відбулося урочисте відкриття і освячення дошкільного навчального закладу «Сонечко» у с. Мар’янівка Макарівського району, який відновив свою роботу у приміщенні Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів після 15-річної перерви. У дитячому садку для дітей створені всі умови для комфортного навчання, відпочинку, розвитку та розваг. Приміщення оснащене згідно з усіма нормами, тож вихованці тут будуть у теплі та безпеці.

Друк

Здоров’я - найкращий скарб

ghhjhjhj fggh 907 квітня 2016 року в Таращанському навчально-реабілітаційному Центрі до Всесвітнього Дня Здоров’я, для учнів 3-10 класіввідбувся відкритий виховний захід «Здоров’я - найкращий скарб». Під час якого вихователі Крижанівський Р.О. та Войтюль В.В., ознайомили учнівз основними факторами, що впливаютьна здоров’я, обговорилипоняття «здоров’я»та «краса», показали відеофільм «14 фактів здоров’я».

Друк

Відкритий урок, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру і розвитку в Хотівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»

DSC 6183 12jpg06 квітня відзначається  Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, проголошений на засіданні Генеральної асамблеї ООН 23 серпня 2013 року. Основною метою його започаткування стало бажання ООН поліпшити життя людей за допомогою спорту.Донести до людей користь спорту та фізичної активності повинні відомі спортсмени, політики, дипломати.

Друк

ІІ етап Дев’ятої Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки

DSC 6183 9jpgЗ кожним роком ми все більше переконуємося в тому, що Київщина багата розумною та обдарованою молоддю, яка прагне показати високий рівень знань. Будь-яка сучасна професія так чи інакше пов’язана з комп’ютером,  адже живемо ми у світі новітніх технологій, без яких не можемо обійтися жодного дня. Тому щорічно з метою підтримки обдарованої студентської молоді, розвитку та реалізації їх здібностей, активізації навчально-пізнавальної діяльності, інтенсифікації та вдосконалення освітнього процесу проводяться олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки.

Друк

Круглий стіл для методистів, які координують питання впровадження дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності, учасників освітніх проектів і програм

06 квітня 2016 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» було проведено круглий стіл з теми«Організація дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності в навчальних закладах області» для методистів, які координують питання впровадження дослідно-експериментальної роботи та інноваційної діяльності, учасників освітніх проектів і програм.

Друк

У рамках реалізації українсько-чеського проекту відбувся круглий стіл за участю директорів шкіл та науковців Київської області й Чеської республіки

05 квітня 2016 року департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” у рамках реалізації українсько-чеського проекту з питань управління навчальним закладом і підготовки директора до управлінської діяльності на базі навчально-виховного комплексу “Ковалівська  гімназія” Васильківського району проведено круглий стіл.

Друк

Навчально-методичний семінар «Особлива дитина. Епілепсія: виходимо з тіні» в межах функціонування «Школи інклюзивної освіти»

05 квітня 2016 рокуу місті Києві відбувся навчально-методичний семінар «Особлива дитина. Епілепсія: виходимо з тіні» в межах функціонування «Школи інклюзивної освіти». Захід проводив Інститут спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України за сприянням медичної компанії «Санофі».

Друк

Перша міжнародна конференція з Прикладного аналізу поведінки у системі корекційної роботи з аутичними дітьми

АВА_205 квітня 2016 року у м. Києві відділ спеціальної педагогіки брав участь у Першій міжнародній конференції з Прикладного аналізу поведінки “Застосування прикладного аналізу поведінки – АВА (Applied Behavior Analysis) у системі корекційної роботи з аутичними дітьми”.