2020 2021 3

Друк

Проведення двомісячника благоустрою у Білоцерківському районі

ghghjhkjkjlkl 21Роботами по благоустрою охоплено всі населені пункти  Білоцерківського району. Активну участь у заходах беруть учні та педагоги 36 навчальних закладів. Зокрема, у 60 населених пунктах району міським, селищним та сільським активами спільно з учнями шкіл уже висаджено 3000 дерев, 200 кущів. Під час проведення Всеукраїнської акції «Посади своє дерево» новими насадженнями поповнилися території шкіл, дитсадків, парків.

Друк

Двомісячник благоустрою в закладах освіти Броварського району

ghghjhkjkjlkl 11Відповідно до розпорядження Броварської районної державної адміністрації від 14 березня 2016 року № 143 «Про проведення в Броварському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» та наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації №74 від 11.03.2016 року «Про проведення двомісячника благоустрою» в закладах освіти Броварського району проходить двомісячник благоустрою.

Друк

На Макарівщині триває двомісячник благоустрою

DSCN5121 18Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», розпорядження Макарівської райдержадміністрації від 15.03.2016 №128 «Про проведення в Макарівському районі двомісячника благоустрою населених пунктів» упродовж березня-квітня 2016 року в закладах освіти Макарівщини проходить двомісячник благоустрою, у рамках якого учні, вчителі та працівники навчальних закладів  упорядковують пришкільні території: загрібають опале листя, збирають сміття, скопують клумби, білять дерева, бордюри, будівлі, висаджують дерева та кущі.

Друк

Посадіть калину коло школи

DSC 0088 5Саме ці рядки спонукали наших майбутніх випускників 2015-2016 навчального року на започаткування гарної доброї традиції – висаджувати дерево на пам’ять про свій клас. 13 квітня 2016 року на подвір’ї  КЗ КОР «Білоцерківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» учнями 10-А та 10-Б класів було висаджено кущ калини.

Друк

«Спорт це здоров’я, спорт це сила, що дає усім нам крила!»

DSCN5121 23З метою формування у вихованців потреби у здоровому способі життя, активного відпочинку та дозвілля в Васильківському міському Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено спортивно – виховне  свято  «Спорт це здоров’я, спорт це сила, що  дає усім нам крила!» студії дизайну одягу «Фешн стиль»  та  студії образотворчого мистецтва «Вернісаж».

Друк

Знання іноземних мов – важливий елемент ділового, наукового і культурного простору

IMG 20160413 112753 113 квітня 2016 року на базі факультету іноземної філології Київського національного педагогічного університету імені М.Драгоманова проходила Всеукраїнська учнівсько-студентська науково-практична конференція «Знання іноземних мов – важливий елемент ділового, наукового і культурного простору».

Друк

Знання іноземних мов – важливий елемент ділового, наукового і культурного простору

IMG 20160413 112753 113 квітня 2016 року на базі факультету іноземної філології Київського національного педагогічного університету імені М.Драгоманова проходила Всеукраїнська учнівсько-студентська науково-практична конференція «Знання іноземних мов – важливий елемент ділового, наукового і культурного простору».

Друк

Спільними зусиллями

DSCN5121 29В рамках проведення двомісячника благоустрою освітяни району та учні навчальних закладів Богуславщини поліпшили санітарний стан територій  навчальних закладів та прилеглі ділянки. Зокрема, спільними зусиллями було впорядковано та очищено сміття та листя; висаджено саджанці: 137 одиниць молодих дерев та 37 – кущів; відремонтовано спортивні та дитячі майданчики; побілено паркани, бордюри та дерева; приведені до ладу клумби та газони.

Друк

Для членів гуртка «Лідер» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва проведений майстер-клас з писанкарства

DSCN5121 42Українська писанка - це маленьке диво живопису, у яких народ виявив свій мистецький хист, свою здатність до творчого осмислення, художнього узагальнення навколишнього світу. Їй присвячені безліч публікацій, книжок, віршів, пісень, коломийок, загадок, і, навіть створений музей «Писанка», що –знаходиться  в м. Коломия.