2020 2021 3

Друк

Первісники весни

jkgjkgjkjkgjkg 1Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей -інтернат фізичної культури і спорту» має багато різноманітних традицій, і  не тільки спортивні. Десять років поспіль ліцеїсти разом з вчителем біології Волик Галиною Павлівною святкують  Міжнародний день птахів.

Друк

Конкурс-захист МАН у відділеннях історії та мовознавства

hkjkjljljljl 23З 01 по 04 квітня 2016 року в м. Києві проходив фінальний етап конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів МАН України - відділеннях «Історія» та «Мовознавство». Понад двісті юних дослідників змагалися за перші місця одного з наймасовіших інтелектуальних конкурсів країни.

Друк

Двомісячник благоустрою триває

jkgjkgjkjkgjkg 5У КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  І-ІІ ступенів» триває двомісячник благоустрою території. Адміністрацією школи розроблено план заходів, який включає прибирання шкільної та прилеглої території, санітарну розчистку саду та вапнування дерев, впорядкування клумб та ділянок, озеленення території, облаштування дитячих майданчиків тощо.  04 квітня 2016 року  у школі пройшла акція «Чисте подвір’я», учасниками якої були учні й працівники школи.

Друк

Відбулося третє засідання учасників українсько-чеського проекту з питань освітнього менеджменту

hkjkjljljljl 2 204 квітня 2016 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбулося третє засідання учасників українсько-чеського проекту з питань освітнього менеджменту.

Друк

Перемоги зразкового хореографічного ансамблю «Грація»

20160403 134001 2З 01-03 квітня 2016 року вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Грація» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя приймали участь у XVВсеукраїнському відкритому фестивалі хореографічного мистецтва «Білий лелека» у місті Дніпропетровськ.

Друк

Тріумф неперевершеної «Галатеї»

hkjkjljljljl 8Творчий шлях Народного хореографічного ансамблю «Галатея» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари, який більше п’ятнадцяти років тому створила і старанно його плекає художній керівник Н.О. Лисохмара, устелений багатьма вагомими перемогами. Проте  прославлений колектив, на щастя, не зупинився на шляху свого розвитку. Щоразу, коли «Галатеї» доводиться брати участь у черговому творчому змаганні, вона знову повертається додому з перемогою. В чому ж загадка такої рідкісної стабільності колективу? Немає загадки життя, є вічна загадка любові, – сказано в одному відомому прислів’ї. Саме це, думається, мовлено про Наталію Олександрівну та дорогу її серцю «Галатею» – тільки любов до обраної справи та до дітей може бути запорукою такої дивовижної результативності.

Друк

Змагання юних картингістів у місті Кам’янці-Подільському

8V0hi4Z TJE 21jpg02 квітня 2016 року вихованці Володарського районного центру творчості дітей та юнацтва взяли участь у змаганнях з картингу на Кубок мера  міста Кам’янця-Подільського Хмельницької області. Загалом у заході взяли участь 54 картингісти з усієї України.

Друк

Фінальні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з шахів

8V0hi4Z TJE 17jpg02 квітня 2016 року у м. Білій Церкві на базі шалого клубу ДЮСШ "Юність" відбулися фінальні змагання ІІ (обласного) етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року з шахів серед юнаків та дівчат.

Друк

Чемпіонат України з плавання серед юніорів

8V0hi4Z TJE 13jpgУ Білий Церкві з 30 березня по 02 квітня 2016 року пройшов Чемпіонат України з плавання серед юніорів. Вперше в змаганнях такого рангу приймала участь команда «Бориспільські Бобрята». Вік учасників: дівчатка – 11-12 років; юнаки – 12-14 років. В команді ДЮСШ було 10 плавців, які на чемпіонаті Київської області зайняли друге місце.