Друк

Психологічна просвіта працівників психологічної служби

8V0hi4Z TJE 501 квітня 2016 року на базі Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар-практикум для працівників психологічної служби  Кагарлицького району з теми «Психологічна просвіта працівників психологічної служби як важливий аспект гуманізації освіти».

Друк

Конкурс організаторської майстерності «Лідер року – 2016»

8V0hi4Z TJE 401 квітня 2016 року на базі Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості проходив конкурс організаторської майстерності «Лідер року – 2016» з метою виявлення та підтримки лідерів учнівського самоврядування, які мають організаторські здібності; створення умов для інтелектуального, морального, фізичного розвитку учнівської молоді, реалізації їх творчого потенціалу, активізації роботи в учнівських колективах, підвищення авторитету лідерів.

Друк

Семінар-практикум для вчителів англійської мови Володарського району

8V0hi4Z TJE 14jpg01 квітня 2016 року на базі Рудосільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ» Володарського району відбувся  семінар-практикум для вчителів англійської мови «Шляхи  популяризації, активізації вивчення англійської мови та розширення освітніх можливостей для учнів і вчителів».

Друк

Неперевершений виступ Олександри Кононової на фінальному Кубку світу з біатлону та лижних гонок

8V0hi4Z TJE 10У м. Вуокатті (Фінляндія) пройшов фінальний етап Кубку світ­у з лижних гонок та біатлону серед спортсменів з ураженнями опорно – рухового апарату, на який приїхали більше 150 спортсменів з 13 держав світу. Саме там приймала участь спортсменка-випускниця Переяслав-Хмельницького університету, Заслужений майстер спорту України –Олександра Кононова.

Друк

Дерево життя

bgnnmmnmm31 березня 2016 року у міському культурному центрі «Прометей» відбулася звітна концертна програма Народної хореографічної майстерні «Мальва» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання під назвою «Дерево життя». Колектив презентував творчі здобутки вихованців, їх виконавську майстерність з метою підтвердження почесного звання  «Народний художній колектив».

Друк

Світ у Вишгородських барвах

8V0hi4Z TJE 20jpg31 березня 2016 року у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» зібралися юні краєзнавці та музеєзнавці Вишгородського району на свою традиційну щорічну конференцію «Світ у Вишгородських барвах». Конференція проводиться у «Дивосвіті» вже сьомий рік поспіль і цього року була присвячена етнографічним дослідженням юних науковців, тому й мала назву «Вишгородська світлиця».

Друк

Відбувся фестиваль аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА»

PC191560 4Як і щороку, останньої суботи березня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся фестиваль аматорських театральних колективів «ТЕАТРАЛЬНА СУБОТА».

Друк

V спортивні ігри школярів Київської області з художньої гімнастики

8V0hi4Z TJE 231 березня 2016 року у місті Біла Церква у затишному залі спортивного клубу армії № 7 пройшли Vспортивні ігри школярів Київської області з художньої гімнастики . У змаганнях взяли участь найкращі гімнастки Київської  області з міст: Біла Церква, Вишгород, Фастів, Яготин, Ірпінь.

Друк

Українсько-європейський простір: досягнення БЗШ № 6 на XVII Всеукраїнській конференції учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

PC191560 2129-30 березня 2016 року в Києві відбувалася XVII Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО з теми «Українсько-європейські ініціативи в освітньому просторі: ціннісна парадигма».