2020 2021 3

Друк

Всеукраїнський відбірковий турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 рр.н. “Кубок О.Бондаря”

ghhjhjhj fggh 20З 07 по 09 квітня 2016 року на спортивному комплексі Броварського вищого училища проходив Всеукраїнський  відбірковий  турнір з гандболу серед дівчат 2002-2003 рр.н. “Кубок О.Бондаря”. У турнірі брали участь 6 команд. Фаворитом змагань стала команда м. Бровари, яка набрала максимальні  8 очок. По різниці пропущений та забитих м’ячів три команди набрали однакову кількість очок.

Друк

Участь у психологічному фестивалі «Паросток»

DSC 0068 32Педагоги Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у  4–му Всеукраїнському психологічному фестивалі «ПАРОСТОК». Кредо фестивалю: «Професійна активність, розвиток освіти, свідома творчість, особистісна компетентність».

Друк

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»!

DSC 0068 2708-09 квітня 2016 року в Києві відбувся фінал Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», який відзначив своє 25-ти річчя. Головна мета конкурсу – пошук талановитої молоді, розвиток творчих здібностей дітей та підлітків, які цікавляться різними аспектами у вивченні космосу, виявляють схильність до науково-дослідницької роботи, захоплюються космічною історією, філософією, мистецтвом, прагнуть розкрити свої творчі здібності, підвищити рівень знань у сфері природничих і гуманітарних наук. Конкурс проходить за номінаціями «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Космічна література та журналістика», «Космічна історія та філософія», «Музичне мистецтво».

Друк

Вітаємо переможців МАН!

vitannaУ період з 05 по 08 квітня 2016 року в Києві відбувся Всеукраїнський етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в науковому відділенні екології та аграрних наук.

Друк

Районний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних

jkgjkgjkjkgjkg 1008 квітня 2016 року в Тетіївському районі відбувся  районний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних, який проводиться щороку з метою навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя.

Друк

Cемінар заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів

ghhjhjhj fggh 608 квітня 2016 року Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Київській області проведено семінар заступників директорів з виховної роботи професійно-технічних навчальних закладів «Виховна система професійно-технічного навчального закладу як оптимальний простір життєтворчості особистості та її роль у формуванні позитивного іміджу навчального закладу».