2020 2021 3

Друк

Розвиток толерантності в закладах освіти

002804 42У рамках Українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області» 27 квітня 2016 року відбувся спільний семінар-тренінг для заступників директорів з виховної роботи та практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів Сквирського району.

На семінарі розглядались питання формування толерантної поведінки учнів, подолання впливу стереотипів та упереджень у сфері суспільних взаємин.

Друк

«Сокіл» («Джура») у «Володарській Січі»

002804 3927 квітня 2016 року за підтримки відділу освіти Володарської районної державної адміністрації, Володарської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та благодійного фонду «Фортеця» у вишкільному козацькому таборі «Володарська Січ» пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У Грі взяли участь 18 роїв загальноосвітніх навчальних закладів Володарського району.

Друк

Відкриття виставки «Ми творимо свято Пасха» у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

002804 30Одне з найвеличніших Християнських свят – Великий День Світлого Християнського Воскресіння! Для кожного з нас Великдень – особливе свято. Адже саме в цей день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

З метою вивчення та збереження народних звичаїв і традицій українського народу, виховання в учнів любові до рідного краю 27 квітня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» відкрилась виставка пасхальних композицій «Ми творимо свято Пасха», в якій взяли участь всі учні навчальних груп.

Друк

Позашкільники з Василькова – лідери у Київській методичній виставці

002804 28Наприкінці квітня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася V міська методична виставка «Методичне забезпечення реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді засобами позашкільної освіти: інноваційні програми, проекти».       

Всього на виставці представили свої матеріали 13 позашкільних навчальних закладів міста Києва та члени Асоціації Позашкільних навчальних закладів України з міст Кіровограда, Запоріжжя, Василькова.

Друк

«Обдаровані діти – наше майбутнє»

002804 22На базі Васильківського міського Центру дитячої та юнацької творчості відбулася міська конференція «Обдаровані діти: виявлення, навчання і розвиток». Мета   конференції  – створення умов для творчої праці педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до навчання обдарованих дітей; підвищення ролі та статусу творчих педагогів у педагогічних колективах. З вітальним словом до учасників конференції звернулася Лілія Олегівна Козак, начальник відділу освіти Васильківської міської ради та директор науково методичного центру – Олена Вікторівна Гаркавенко.

Друк

Гімназисти Білоцерківщини провели XV наукову учнівську конференцію

002804 2027 квітня 2016 року Наукове товариство учнів НВК «Узинська гімназія» звітувало про свою роботу на традиційній XV науковій учнівській конференції. Новим у роботі цьогорічної конференції стала участь в ній учнів Узинського освітнього округу.

Юні науковці працювали  у 5 секціях.

Друк

Ласкаво просимо!

002804 1427 квітня 2016 року у ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» відбувся День відкритих дверей – традиційний щорічний захід, який проводиться з метою заохочення випускників 9-х та 11-х класів до вступу в училище для здобуття робітничих професій, необхідних для подальшого життя.

На запрошення відвідати наш захід відгукнулися учні Білоцерківських загальноосвітніх шкіл.

Друк

Казкове дійство «Великодня Казка»

002804 527.04.2016 року у дошкільному закладі №9 «Сонечко» м. Переяслава-Хмельницького напередодні Великодніх свят педагогічні працівники приготували для дітей казкове дійство «Великодня Казка». Організаторами цієї вистави були музичний керівник Стащенко Л.М. та вихователь Мартишко О.В.

Діти з задоволенням дивились виставу, з радістю та захопленням зустрічали кожного казкового персонажа, виконували фізкультхвилинки.

Друк

Змагання з пішохідного туризму пройшли у Білій Церкві

RNzle4J5slYВідповідно до плану роботи управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 27 квітня 2016 року в урочищі Голендерня відбулися міські змагання з пішохідного туризму серед учнів міста. Учасниками заходу стали команди 19 навчальних закладів. Юні туристи змагалися на дистанції «Смуга перешкод» мли змогу взяти участь у конкурсах «Надання долікарської допомоги», «В’язання вузлів». Під час конкурсів було визначено також кращого краєзнавця.

Друк

«Джура» у«Володарській Січі»

IMG 405827 квітня 2016 року Володарської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та благодійного фонду «Фортеця» у ви шкільному козацькому таборі «Володарська Січ» пройшов І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У Грі взяли участь 18 роїв загальноосвітніх навчальних закладів Володарського району.

Друк

«Психолого-педагогічні та методичні аспекти організації роботи з обдарованими дітьми молодшого шкільного віку»

4052016 1827 квітня у Фастівському НВК «Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ст. №9» відбувся практикум проблемно-тематичних конкурсів  вчителів початкових класів «Психолого-педагогічні та методичні аспекти організації роботи з обдарованими дітьми молодшого шкільного віку». В ньому взяли участь завідувач науково-навчальної лабораторії сімейної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Вихрестенко Ж.В., завідувач методичним кабінетом управління освіти Хмельницька Т.В.,  методист Горчинська Л.М., директор НВК Ріпко Н.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Ткачова Л.О.