2020 2021 3

Друк

Всесвітній день космонавтики у Ковалівській гімназії

DSC 0068 2912 квітня 2016 року, у Всесвітній день космонавтики відбулося засідання круглого столу членів клубу любителів астрономії, у якому взяли участь учні старших класів та вихованці гуртка «Юний астроном» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник – Параніч Г.І.), який функціонує на базі Навчально-виховного  комплексу «Ковалівська гімназія» Васильківського району.

Друк

Новий спортивний майданчик зі штучним покриттям у Бучанської ЗОШ №1 відкрито!

DSCN5121 3012 квітня 2016 року відкрили і передали в повноправне володіння учням Бучанської ЗОШ №1 новий спортивний майданчик, який буде сприяти зміцненню їхнього здоров'я, адже спорт – це молодість, спритність, швидкість, витривалість і сила.

Друк

Весняна толока в Києво-Святошинському районі

DSC 0068 22З 14 березня в навчальних закладах Києво-Святошинського району триває двомісячник весняного благоустрою, в рамках якого упорядковуються, приводяться до належного естетичного та санітарного стану території навчальних закладів, дитячі та спортивні майданчики, місцеві парки та сквери.

Друк

Здійснено впорядкування пришкільних територій закладів та територій м.П-Хмельницького

DSCN5121 10В рамках двомісячника благоустрою навчальними закладами міста Переяслава-Хмельницького здійснено впорядкування пришкільних територій закладів та територій міста, що закріплені за навчальними закладами.

Друк

Україна – космічна держава

DSCN5121 812 квітня 2016 року все людство відзначає Всесвітній день авіації такосмонавтики. Це свято з`явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людського роду до нових знань. Україна і космос – нероздільні. Зв`язок цей міцно встановився ще на зорі космонавтики. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі як Костянтин Ціолковський (до речі повне прізвище Ціолковський-Наливайко), Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Олександр Засядько.

Друк

«ART-TEAM-STUDIO» з майстер-класом в «Сонячному сяйві»

DSCN5121 6Сучасне мистецтво сприяє розвитку природного прагнення дітей до самостійності. Дитина задовольняє цю потребу під час занять, створюючи малюнок або експериментуючи з фарбами чи природними матеріалами. Підтримка дитячої ініціативи є важливим компонентом виховання самостійності, особливо в умовах такого закладу як дитячий будинок, де життя регламентоване, а рішення часто не залежать від його маленького мешканця.

Друк

Першість ліцею

DSCN5121 512 квітня 2016 року викладачі фізичної культури Пахомова Н.Г, Панасюк Ю.Л. та керівник гуртка "настільного тенісу" Хаєцький В.В. провели турнір змагань серед учнів ДНЗ "Згурівський професійний ліцей" на першість ліцею з волейболу та тенісу.

Друк

Вищий пілотаж

DSC 0068 2312 квітня 2016 року в нашій державі відзначають День працівників ракетно-космічної галузі України. Долучилися до свята і гуртківці авіамодельного гуртка Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості. Вихованці під керівництвом керівника гуртка Б. Б. Поліщука виготовили безпілотні літальні апарати, а також ракети, та продемонстрували їх в дії своїм однокласникам, учням Ставищенських НВК №1 та НВК №2.

Друк

Відбулася зустріч із представниками Національної гвардії України

DSCN5121 312 квітня 2016 року в ДНЗ «Професійний ліцей м. Українки» Обухівського району Київської області відбулася зустріч із представниками Національної гвардії України, а саме з Шинкаренко О.О., старшим помічником начальника відділення кадрів військової частини 2260 та  Чорпіта О.О. – старшим офіцером відділення по роботі з особовим складом.