Друк

Звітний концерт Зразкового хореографічного колективу "Театр танцю "Зоряни"

2Звітний концерт Зразкового хореографічного колективу "Театр танцю "Зоряни" відбувся! Впродовж декількох годин маленькі артисти запалювали зал своєю нестримною енергією та позитивом. Усі номери були дуже цікавими: від зворушливих юних артистів, які вперше вийшли на велику для них сцену, до вихованців, чиї виступи надзвичайно точно передають спектр людських почуттів.

Друк

Тиждень безпеки дорожнього руху у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей»

SAM 6041Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя! Під таким гаслом з 16 по 20 травня 2016 року у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» розпочалися заходи присвячені тижню безпеки дорожньому руху.

Друк

Збір лідерів учнівського самоврядування Вишгородського району

23 05 16 2019 травня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбувся збір лідерів учнівського самоврядування Вишгородського району.

Метою збору були вибори до Вишгородської ради учнівського самоврядування (ВРУС). Представники усіх загальноосвітніх закладів району познайомилися один з одним, а кандидати на посаду голови ВРУС та голів комітетів представили себе та розповіли про свої цілі та ідеї щодо роботи ради.

Друк

Профорієнтаційна конференція «День юного дослідника»

DSC 022919 травня 2016 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулася обласна профорієнтаційна конференція для учнів – членів МАН України «День юного дослідника». Учасниками конференції стало понад 250 учнів Київщини. Захід відбувся до Дня науки.

Друк

Кращий керівник гуртка Білоцерківщини

23 05 16 1919 травня 2016 року відбувсяVювілейний конкурс «Кращий керівник гуртка». Його мета  - виявляти кращі творчі доробки керівників гуртків, що працюють на базі шкіл Білоцерківського району та знайомити з ними своїх колег.    Конкурсанти захоплено демонстрували перед колегами свою майстерність і талант. Вони довели, що керівник гуртка – це не просто посада, а покликання. Він майстер, що перетворює сіру буденність на незвіданий шлях до загадкових зірок; він несе любов туди, де була неприязнь; прощає там, де ображають; мирить, де були непорозуміння; відновлює віру серед сумнівів, дарує надію замість відчаю.  

Друк

Вишиванка нас усіх єднає

195054День української вишиванки – свято, що єднає Україну.
19 травня 2016 року у відділі освіти Яготинської районної державної адміністрації о 13.00 годині розпочалася колегія за визначеним офіційним планом, а по її завершенні всі учасники: керівники загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів району, працівники відділу освіти та районного методичного кабінету долучилися до свята «Вишиванка нас усіх єднає»,

Друк

Вишиванка – це наша національна гордість.

100 3875Щороку в травні в школах та садочках Богуславщини традиційно проходить свято вишиванок, у такий спосіб вихованці, учні та освітяни району намагаються зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Друк

Сорочку мати вишила мені…

DSC08946Вишиванка — це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – це ще й оберіг…

Друк

Засідання євростудії «ДІМ»

23 05 16 1419 квітня євростудія «ДІМ» Білоцерківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №6 Асоційованої школи ЮНЕСКО гостинно відкрила двері для науковців, письменників та гостей із рідного міста та Києва, щоб поділитися успіхами й досягненнями, новими дослідженнями і творчими знахідками.