Друк

День вишиванки у навчальних закладах Макарівського району

19 05 16 3319 травня 2016 року вся Україна святкує День вишиванки. Не оминули своєю увагою таке свято й учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів Макарівщини.

Учні та вчителі Ніжиловицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» провели свято «Чарівна краса вишиванки». Учні молодших та середніх класів навчально-виховного об’єднання розповіли стародавній переказ про те, як дівчина прийняла божий дар і відтоді славиться Україна своїми майстрами, а серед них ті, котрі присвятили себе мистецтву народної вишивки. Діти декламували вірші про вишиті рушники, сорочки; пригадали прислів’я, приказки про них, розказали про народні традиції, звичаї рідного краю.

Друк

Акція «Вишиванковий ланцюг» у КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат»

19 05 16 31Щорічно у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки – символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

19 травня 2016 року у Фастівському ліцеї-інтернаті відбувся другий флешмоб «Вишиванковий ланцюг», організований учнівським самоврядуванням.

Друк

Васильків у вишиванках

19 05 16 28Васильківський міський Центр дитячої та юнацької творчості вітає всіх з Всесвітнім днем вишиванки!  

Вихованці студії образотворчого мистецтва «Вернісаж» із задоволенням долучилися до флеш-мобу  «Люк-вишиванка»,  який провела громадська організація  «Альянс добрих справ».

Друк

Парад вишиванок в ДНЗ «Росинка»

19 05 16 2019 травня вся велика родина ДНЗ (ЦРД) «Росинки»Вишневої міської ради  Києво-Святошинського району (завідувач Лашкова Л.С.) долучилися до святкування Всесвітнього Дня вишиванки.

Друк

А сорочка мамина біла, біла…

19 05 16 13«Зійшлася доля на білім полотні, що інкрустоване і болем і нитками..»

Дуже добре, що в наш нелегкий, неспокійний час відроджується традиція носити національний одяг, відроджується мистецтво народної вишивки. ВИШИВАНКА – це національна святиня, бо символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь, що не переривається  віками, це символ здоров¢я і краси, щасливої долі і родинної пам¢яті, любові і вірності.

Друк

«День української вишиванки»

19 05 16 519 травня в ДПТНЗ “ Рокитнянський професійний ліцей»   відбулася Всеукраїнська акція «День української вишиванки».Всесвітній день вишива́нки— міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Друк

Готуємось до проведення районного етапу Гри «Сокіл» («Джура»)

19 05 16 1Молоді Джури – це «універсальні», різнобічно-розвинені діти, які повинні знати і вміти все. Врахувавши складнощі, що виникали під час участі роїв у І (районному) етапі Гри «Джура» в 2014/2015 н. р. адміністрація Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва організувала проведення майстер-класів з певних видів змагань.

Друк

Проведено семінар-практикум з теми «Формування професійної компетентності педагогічних працівників інтернатного закладу»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA19 травня 2016 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» лабораторією педагогіки інтернатних закладів було проведено семінар-практикум з теми «Формування професійної компетентності педагогічних працівників інтернатного закладу» для заступників директорів інтернатних закладів з навчально-виховної роботи.

Друк

Відбулася зустріч-круглий стіл істориків-науковців Інституту історії України НАНУ з методистами районних (міських) методичних кабінетів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA19 травня 2016 року в Академії неперервної освіти відбулася зустріч-круглий стіл істориків-науковців Інституту історії України НАНУ з методистами  районних (міських) методичних кабінетів, центрів, керівниками районних (міських) методичних об’єднань учителів історії та правознавства  області «Концептуальні засади вивчення історії України в сучасних умовах».

Друк

День вишиванки

vusuvanka flash mob 05 2016 f 05Для українського народу вишиванка – національний символ, як рушник чи вінок. В державі стало традицією третій четвер травня відмічати як «День вишиванки».

Друк

«Про безпеку пам’ятай, в ДТП – не потрапляй!»

IMG 2680З 16 по 22 травня 2016 року, в КЗ КОР «Васильківська спеціальна ЗОШІ І-ІІ ступенів» пройшов тиждень безпеки дорожнього руху. З метою попередження дитячого травматизму, запобіганню нещасних випадків та вироблення навичок дотримання правил дорожнього руху, учні школи стали активними учасниками шкільного заходу «Про безпеку пам’ятай, в ДТП – не потрапляй!».